מה זה אומר אם בעלך מסרב לסקס?

יזמת, רמזת לו, התגנדרת, נערכת והוא- לא בעניין. פעמים רבות אנחנו נפגעות והופכות את האירוע לדרמה זוגית שלמה. אבל מה זה באמת אומר כשבן הזוג שלך לא רוצה לעשות איתך סקס?

08/09/2016
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

שאטרסטוק
לילה, כולם ישנים, רק את לא נרדמת.
או צהריים, מוקדם ממש והילדים יחזרו רק בעוד שעתיים.
פתאום הוא נכנס בדלת, ואת, את רואה הזדמנות פז להשלים חוסרים.
ניגשת לאמבטיה, מתרעננת, מסדרת קווצת שערות סוררת, שטיפה זריזה תחת ברז הכיור, קצת בושם והנה את יוצאת רעננה ומוכנה אל הזירה.

״אז מה בא לך לעשות?״ את מגייסת את הקול המפתה שלך, הולכת אחריו אל המטבח.  ״חשבתי שאולי נעלה למעלה, יש קצת זמן עד שהילדים יחזרו״ את זורקת לחלל האוויר רמז עבה כמו הקלאב סנדוויץ׳ שהוא לועס ועונה בפה מלא ״אני רעב מת״.

הגיוני, בנאדם חזר מהעבודה, אז הוא רעב. את מחכה עוד כמה דקות, מתעסקת בענייניך הלא חשובים כי הדעת מוסחת, מחכה שיסיים ללעוס, ופתאום, בלי ששמת לב - הוא במצב רביצה מול הטלוויזיה. את עוברת מול המסך מתעכבת עם הפרופיל הטוב שלך לעברו ושואלת ״אז מה, אתה בא?״ את מנסה לשמור על פאסון, למרות שהקול הסקסי כבר יוצא טיפה שבור.
״אני גמור״ הוא עונה, וחוזר לבהות דרכך במסך המרצד.
מה נסגר? זו כבר פעם שניה החודש! הוא לא קולט רמזים?!
וכשאני אומרת ״את״ אני כמובן מתכוונת ״אני״, וכשאני אומרת ״הוא״, טוב - ״הוא״ צריך להגיד תודה שטרם ארזתי את חפציו בתיק, שיעבור לאמא שלו ויסביר לה למה הוא עומד בפתח עם תיק.

שאטרסטוק
במקום זה ארזתי את האגו המקומט שלי ועליתי לחפש אצל דוקטור גוגל ״מה זה אומר כשבעלך מסרב לעשות איתך סקס?״ ובדקתי מה יכול להיות הגורם לאדישות המינית שנפלה עלינו כסנדוויץ׳ ביום בהיר- הנה הממצאים:

1. הוא כועס- קורה שגברים כועסים, אבל שביתת סקס? האיש׳לי? לא נראה לי. וגם לא זכור לי שהיה לו על מה לכעוס.

2. הוא עייף - טיעון לא רע, והגיוני לאותו רגע, אבל עדיין - כבר עשינו סקס בעייפות גדולה מזו.

3. הריון - לא שלו, שלך, שגורם לו להרגיש דחוי ולא במרכז העניינים - כאן אומר, מה שנקרא, הרכבת הזו יצאה מהתחנה מזמן.

4. הוא צופה בפורנו - בהחלט, ומה הבעיה עם זה? זו לא תהיה הפעם הראשונה ולא האחרונה, ומעולם לא היה קשר בין השניים. בטח לא קשר שמבטל א הצורך בסקס ממשי.

5. הוא א-מיני - לא, אלא אם הוא עשה ניתוח להסרת המיניות, כי אני זוכרת אחרת.

6. יש לו מאהבת - מממ... אין לי איך להתמודד עם הסעיף הזה. מקווה שלא.

7. הוא הומו - טוב, ד״ר גוגל, עד כאן. אני הולכת לחפש חוות דעת שניה.

״תקשיבי לי טוב״, מצאתי את עצמי מדבר לעצמי, ״מה, לא קורה שלא בא לך סקס? לא קורה שלו בא ולך לא מתאים ממש כרגע? האם באמת הגענו למצב שאין מנוס מלשלוח מכתב בעילום שם למעריב לנוער כדי שיסבירו לי מה זה אומר אם לבעל שלי לא בא עליי ב 12 בצהריים?״

שאטרסטוק

בלילה נכנסתי למיטה עם מטען חורג. והוא איכשהו קלט בחיישניו את התדר, ואחרי שני ניסיונות לדובב אותי הסכמתי לירות לעברו ״התעלמת, ייבשת אותי, לא זרמת, לא היית קשוב״ ועוד ועוד האשמות נוסח גיל 17.
״מה? היית בעניין? ״ הוא שאל בהפתעה, ״אז למה לא אמרת?!״

לפני שקרעתי מעליו את הבגדים החלטתי להשלים את הרשימה  בעצמי -

8. הרמז שחשבתי שהוא ברור לא היה ברור - האם עצרתי רגע בכלל לחשוב שאולי הוא בכלל לא הבין? ובכלל, ממתי אנחנו עובדים ברמזים?! טוב שלא שלחתי לו קוד מורס שיפענח.

9. גם הוא צריך לחוש נחשק - כשהוא מגיע ישר לעניין כשאני לא במצב זה תמיד מעצבן אותי. גם לו מגיע פורפליי. מה יש? רק ככה ישר לקפוץ עליו כי לי בא כאן ועכשיו והילדים תיכף פה? אם אין לי זמן לעשות את זה כמו שצריך, אולי זה לא מתאים עכשיו בכלל.

10. יבוא לו אחר כך - זה קורה. לכולנו. והדבר האחרון שהאיש׳לי צריך זה שאשב לו על הראש עם הבאסה שלי כי באיזה צהריים אחד לא בא לו. או אחפור לו. או אפצח בשביתת סקס עד שילמד את הלקח.
הנה, קפצה לי הדרמה.

יקירותיי, אם יש לכם חיי סקס בריאים וטובים, או סבירים לכל הפחות, כשלגבר שלכן לא בא סקס ברגע מסויים זה כל מה שזה אומר. שלא בא לו סקס כרגע.
זה לגיטימי, זה אפשרי, זה קורה, אפילו לטובות ביותר. אבל מה שלא תעשי - אל, פשוט אל תחפשי דיאגנוזה בגוגל!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה