מה באמת צריך להיות במוצר האנטי אייג'ינג שלך?

הרבה קרמים מבטיחים תוצאות בזמן קצר. מעטים בלבד גם מקיימים. חוה זינגבוים מסבירה מה צריך להיות בקרם שלך כדי שתראי תוצאות באמת

11/06/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

shutterstock_521684347 634 MediaGroup_BestForYousshutterstock by MediaGroup_BestForYous

מי לא מכירה את הסיטואציה: את עומדת בפארם מול מדף עמוס ואין לך מושג באיזה קרם לבחור הפעם. את שבעה מהבטחות, מפרסומות, מהמלצות וכל מה שאת רוצה הוא קרם פנים שפשוט יעבוד. את כבר יודעת בעצמך שכאשר הקרם שלך עובד, את מרגישה טוב יותר עם עצמך. את מרגישה טוב כי את נראית טוב ואת מרגישה טוב כי את יודעת שבחרת נכון. אז החדשות הטובות הן שיש קרם כזה. והחדשות הטובות יותר הן שאנחנו כאן כדי להסביר לך איך בוחרים אותו.

2PROPHECY  זמין כעת לרכישה אצל קוסמטיקאיות P.M.E מוסמכות חוה זינגבוים או בחנות האונליין החדשה  >>> 

 

טכנולוגיה היא שם המשחק

כדי שקרם פנים יהיה יעיל הוא חייב להיות שייך לקטגוריה של קוסמטיקה מתקדמת. מה היא קוסמטיקה מתקדמת? קוסמטיקה אשר מבוססת על מחקרים קליניים מוכחים ועל פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים. חוה זינגבוים, חלוצת הקוסמטיקה המתקדמת בישראל, חתומה על מתודולוגיה מתקדמת שנקראת 'המתודולוגיה הדו עומקית' - P.M.E ® שבמסגרתה היא פיתחה מספר סדרות של תכשירים קוסמטיים פארמצבטיים פורצי דרך וכן הקימה כבר לפני שנים רבות (ב 2005) מרכז אקדמי שמסמיך קוסמטיקאיות בשיטה שנקראת על שמה.

אבל בראש ובראשונה זינגבוים היא האישה היחידה בישראל שכבר לפני 20 שנה הבינה שנדרש הרבה אומץ ותעוזה, וגם חזון כמובן, להמציא תכשיר טיפולי שיהיה פורץ דרך במובן שהוא אפקטיבי יותר מכל תכשיר שאי פעם היה כאן. וזה השתלם לה. היא הפכה לאוטוריטה בינלאומית בתחום הקוסמטיקה המתקדמת, היא התמחתה בבבית החולים "Scot&White TX" בטקסס במחלקות הדרמטולוגיה, האונקולוגיה והכירורגיה הפלסטית וזכתה להיות שותפה לפריצת הדרך ולהכרה העולמית שקוסמטיקה קשורה באופן הדוק ביותר לרפואה ולמחקר.

2018-05-31_15-17-01כל קרם עובר את בדיקות המעבדה המתקדמות ביותר

2PROPHECY  זמין כעת לרכישה אצל קוסמטיקאיות P.M.E מוסמכות חוה זינגבוים או בחנות האונליין החדשה  >>> 

 

הסלבס התאהבו בשיטה

זינגבוים פתחה קליניקה משגשגת בניו יורק, בה העסיקה פלסטיקאים ודרמטולוגים מובילים שטיפלו בלקוחות המקומיים בטיפולים מתקדמים שהתבססו על אבחון קליני ותפיסת העור כמכלול. ההצלחה לא איחרה לבוא ואת יחסי הציבור המשמעותיים לקליניקה עשו שורה ארוכה של סלבס ובראשם דון ג'ונסון ומלאני גריפית', שנהנו מהשיטות הטיפוליות החדשניות שהציבו  סטנדרטים חדשים לעולם הקוסמטיקה המתקדמת כולו.

גם ההצלחה בישראל לא איחרה לבוא והקליניקה הפרטית של זינגבוים הפכה עד מהרה לרשת של אלפי קוסמטיקאיות בכל רחבי הארץ שלומדות במרכז ללימודי קוסמטיקה על שמה, מתמחות ומטפלות בקוסמטיקה על פי המתודה המתקדמת שהיא המציאה, כאמור על פי מחקרים קליניים מבוססים.

זינגבוים לא עצרה לרגע: היא הקימה את חברת HAVA ZINGBOIM Cosmeceuticals, ויחד עם פרמקולוגים ודרמטולוגים מובילים פיתחה קו חדש של תכשירים קוסמטיים טיפוליים המעניקים תוצאות ברמה שטרם נראתה בישראל. גם היום, ממשיכה חוה זינגבוים לחקור ולפתח את תחומי הקוסמטיקה מתקדמת כשהיא שומרת על המודל של יצירת מיפוי חדש לעור הפנים ותפיסת טיפול מכוון תוצאות הרואה את כל רובדי העור.

2018-05-31_15-16-01מימין: פרופ' רחל לוברט מהמכוון הננו טכנולוגי בבר אילן, משמאל: חוה זינגבוים

2PROPHECY  זמין כעת לרכישה אצל קוסמטיקאיות P.M.E מוסמכות חוה זינגבוים או בחנות האונליין החדשה  >>> 

 

אז איך הקרם החדש עובד?

כדי שהקרם יעבוד והעור ייראה בריא, חיוני, גמיש, רענן וצעיר – הקרם חייב להכיל חומצה היאלורונית. החומצה ההיאלורונית הטבעית שלנו נמצאת בעומק העור אך היא הולכת ואובדת עם השנים. בשביל להחזיר לעור מראה צעיר, מלא ורענן, עלינו להחליף את החומצה ההיאלורונית הטבעית ולכן לחומצה היאלורונית תפקיד חשוב ומשמעותי כשהיא בעומק העור .

בכדי לייצר קרם פעיל שמכיל חומצה היאלורונית ממוזערת נדרשת טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך. אם את קוראת שורות אלה ואומרת לעצמך שעל הקרם שלך כתוב שיש בו חומצה היאלורונית ואת עדיין לא מרוצה, את כנראה צודקת. עד כה הכרנו רק את הדור הקודם של הקרמים שהכילו  חומצה היאלורונית חיונית בגודלה המקורי – במולקולות מאוד גדולות שאינן יכולות לחדור לעומק העור פנימה ולכן נשארות על השכבה החיצונית של העור.

מי שרצתה ליהנות מיתרונותיה של החומצה ההיאלורונית יכולה הייתה לעשות זאת רק באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית שמצליחה להחדיר את המולקולות החיוניות למעמקי העור ולהשיג תוצאות מעולות נראות לעין.

הרפואה עוסקת במשך שנים בפיתוח שיטות שיאפשרו את החדרת החומצה ההיאלורונית לעור באופן לא פולשני ואילו הטכנולוגיה בשנים האחרונות הצליחה לפתח חומצה היאלורונית בגדלים קטנים יותר אבל עד כה לא הצליחה להכניס אותן לקרם באופן אפקטיבי ומוכח.

למה בעצם הקרמים מהדור הישן לא הצליחו לעבוד?

כי הם הכילו חומצה היאלורונית רגילה שאיננה יכולה לחדור אל תוך העור, אלא יושבת על גבי העור, שם היא נותנת לחות באופן שטחי ולזמן מוגבל או חומצה היאלורונית קטנה שקיימת כבר מספר שנים בשוק הקוסמטיקה, כחומר גלם נפרד, אבל בתוך הקרם סופחת מים מהקרם עצמו, וחוזרת להיות גדולה ולא חדירה.

המדענים של המכון לננו טכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן בראשותה של פרופ' רחל לוברט וכמובן חוה זינגבוים שהייתה שותפה בצוות הפיתוח הסודי של התגלית, הם אלה שבסופו של דבר הצליחו לפענח את ליבת המחקר: מזעור המולקולות שרק הוא מאפשר להחדיר את החומצה ההיאלורונית ישירות לעור באמצעות קרם.

לאחר תהליך פיתוח ארוך ומורכב, המדענים של בר אילן הצליחו להפיק חומצה היאלורונית במולקולות בגדלים שונים שמצליחות לחדור לשכבות העור הפנימיות ובכך להעניק לו מראה חדש וצעיר יותר מתמיד. המדענים פיתחו יכולת ייחודית וחדשנית שטרם נראתה כמותה בעולם לקבל חומר גלם ממוזער בקרם עצמו כשהמולקולות של החומצה עדיין קטנות ולשמור אותן קטנות גם כשהן בתוך הקרם ועל ידי כך למקסם את יעילותן.  כלומר, המדענים הצליחו להקטין את החומצה היאלורונית  ויחד עם חוה זינגבוים, לשמור עליה קטנה גם בתוך הקרם הסופי. קרם ה PROPHECY עבר מחקר חדירות והשוואה במעבדה מורשית FDA והוכיח כי החומצה ההילורונית שהוא מכיל חודרת אל עומק העור. מחקר מסוג זה הוא נדיר כיוון שהוא בודק את המוצר הסופי ולא רק את החומר גלם בתנאי מעבדה.

למעשה, זוהי פריצת הדרך המדעית המשמעותית ביותר מאז ההזרקות של חומצה היאלורונית.

התוצאות הטובות לא איחרו לבוא: נשים שניסו את הקרם לא האמינו למראה עיניהן: אפקט החומצה ההיאלורונית בגדלים הממוזערים, במריחה על העור – עובד!  השימוש בקרם מסייע בהעלמת קמטים וקמטוטים, מבהיר את גון העור ומשפר לאין ערוך את  המרקם שלו.

2PROPHECY  זמין כעת לרכישה אצל קוסמטיקאיות P.M.E מוסמכות חוה זינגבוים או בחנות האונליין החדשה  >>> 

 

 

2018-05-31_15-18-39פריצת דרך מדעית שגורמת לקרם הלחות שלך להיות אפקטיבי באמת

לסיכום

קרם ה - PROPHECY - מבית חוה זינגבוים, הראשון והיחידי בעולם המכיל חומצה היאלורונית ממוזערת, הוא ללא ספק קרם פורץ דרך בתחום האנטי אייג'ינג והוא מספק טיפול יום יומי לכל שטח העור. 2PROPHECY עושה את כל זאת ועוד יותר: אחרי שמדעני בר אילן חשפו בפני העולם את התגלית פורצת הדרך, הם לא עצרו וכעת מציגים פיתוח חדש: קרם המכיל פי 2 חומצה היאלורונית.

HAVA saloona pics 634x3243

2PROPHECY  זמין כעת לרכישה אצל קוסמטיקאיות P.M.E מוסמכות חוה זינגבוים או בחנות האונליין החדשה  

 

צילומים: יח"צ
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה