מה את לובשת בבית?

חליפת הבית החדשה של רשת אפרודיטה, בגדי בית יפים המתאימים לפעילויות הבית ולא רק לשינה

13/12/2011
כתבה פרסומית קבלו עדכונים מכתבה פרסומית
  • RSS
» לא יקרה כלום אם גם בין קירות הבית תלבשי בגד חדש

נכנסת הביתה אחרי יום עבודה לא פשוט. צריך היה להכיל עד עכשיו את הטלפונים מהלקוחות, בדיקות של "עשיתם כבר שיעורים"?, הבוס שביקש את הפרזנטציה כאן ועכשיו והפקקים בדרך לגן שגרמו  לכאב ראש מרוב לחץ...

לחץ אמרנו? כן, גם מכנסי הסקיני המחטבות שעשו את העבודה היטב במשרד, כבר השאירו סימנים במותניים והכי מתחשק  לפשוט הכל ולהיכנס לטרנינג.

הכל טוב ויפה אבל היום עדיין לא נגמר וצריך עדיין להקפיץ את הילד לחוג, לעצור לקנות קצת פירות וירקות ולבדוק מה שלום השכנה שעוברת תקופה לא פשוטה. אי אפשר לעשות את זה בפיג'מה. איזה מזל שעברת אתמול ב"אפרודיטה" בקניון ליד הבית ורכשת חליפת הבית החדשה. עכשיו אפשר להתרווח.
..

לא רק לשינה
..

אנחנו בעשור השני של שנות האלפיים וזה מכבר הפנמנו שהנוחות חשובה מכל. החידוש הוא שאפשר גם וגם - לומר שלום לבגדי הבית המרופטים, אלה שלא מחליפים אף פעם כי 'מי כבר רואה' ולהתחדש בבגדי בית שמכבדים את מי שלובש אותם ואת מי שרואה אותו.
..

בחנויות אפרודיטה ברחבי הארץ, מוכרים חליפות פנאי של מותגים שונים שיכולים להתאים לשינה ולפעילויות בית באותה מידה. בגדי הבית האלה לא יעוררו מבוכה אם אורחים יפציעו בדלת ללא הודעה מוקדמת, והם לגיטימים גם לקפיצה למכולת, כשלא מתחשק לך להשתחל החוצה מחמימות האריג שאת כבר לובשת בבית.

..

.קו חמים וסקסי

החליפות החדשות תפורות כולן מבדים נעימים ויש להן אופי חמוד. יש בגדי בית לבנות גילאים שונים, כולל לטינאייג'ריות, שיאהבו את הליין היפהפה של 'לי קופר' עם הדפסים של גארפילד החתול, טום וג'רי או כבשים מתוקות. יש דגמים בגווני ורוד ויש דגמים בשחור לבן, תכלת אפור, מנטה לבן, חום וורוד. יש בגדי בית חלקים ואלה עם טקסטורות פסים ונקודות אופנתיות.

לצד אלה, ימצאו הצעירות ברוחן, באפרודיטה, גם את הקו של ט.ה.בד עם מגוון מסחרר של כותנות לילה יפהפיות בהדפסי פרחים קטנטנים וססגוניות פסטלית מעודנת וגם חליפות בית מרשימות ואלגנטיות בגווני ורוד ושחור.

נפנפו מהארון את הטריינינגים שמביכים אתכן, את הטייצים הלא מחמיאים והחולצות המרושלות. להתלבש יפה בבית זה לכבד את הבית, את בן הזוג והילדים, או כל פרטנר קרוב אחר שנמצא בבית יתכן וכמובן, את עצמכן. החיים מלאים בהזדמנויות להתחלות חדשות. להראות פתאום אחרת בבית – זו בהחלט יכולה להיות התחלה נעימה שתיזכר.
..

.
.

..

.בצילומים: חליפות פנאי הנמכרות ברשת אפרודיטה. צילומים: יח"צ
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה