מהפכת הכביסה כבר כאן

הכירו את המהפכה החדשה בתחום מכונות הכביסה שתהפוך את הסדרים בניהול הזמן והמקום שלכם - שתי מכונות כביסה וגם מייבש והכל במכונה אחת שעושה בערך הכל

25/01/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

כביסה – חלק בלתי נפרד מהורות שלא ממש מדברים עליו (צילום: Shutterstock, by Jason Ligon)

מהרגע שהופכים להורים, הכביסה הופכת לחלק בלתי נפרד מהחיים. היא בכל מקום, אפילו בחופשה. אם אתם הורים כבר בוודאי גיליתם שאחת מהתעלומות הבלתי פתורות היא העדר תחתית לסל הכביסה. זה אמנם נוגד כל היגיון ובכל זאת, יש גיבוי עובדתי של מיליוני הורים שנשבעים שהם לא ראו מעולם את תחתיתו של סל הכביסה. אם אלה "סדרי עולם" מכונת הכביסה החדשה TWINWash של LG מבטיחה לשנות אותם מהיסוד.

הקרב על הכביסה

כביסה היא מטלה יומיומית לא נגמרת. זו הכביסה של הילדים שמצריכה השריה כי כתמים, הכביסה של התינוק שצריכה הרתחה כי סטריליות, המגבות שצריכות כביסה מהירה, החזיות שצריכות כביסה עדינה, המצעים, החולצה הלבנה שפתאום צריך לטקס על הבוקר וזה לא נגמר. העובדה שאנחנו כבר לא יורדים לנהר לכבס לא ממש מעודדת, עובדתית הקרב על הכביסה מרגיש יותר כמו מלחמה נגד טחנות רוח (טוב, אולי נסחפנו).

הכביסה היא חיינו (צילום: ShutterStock, by bilion photos)

מכונת כביסה יעילה לצרכי המשפחה

כל כך הרבה שנים של התפתחות אנושית טכנולוגית ומלהיבה – גוגל, פייסבוק, קניות אונליין, בתים חכמים, רובוטים, ועדיין לא מצאו את הטכנולוגיה לטיפול בכביסה. עזבו מכונה שמקפלת, רק מכונה שמתאימה, ממש מתאימה לצרכים של משפחה מודרנית – לכביסות הקטנות והמהירות שצריך צ'יק צ'ק, לכביסות הגדולות ולייבוש שלהן. מה כבר ביקשנו? מכונת כביסה שקטה, חכמה וחסכונית שתקצר זמנים ותהיה שותף פעיל במאבק הסיזיפי מול הר הכביסה. כמה מסובך זה כבר יכול להיות?

אם חשבתם שאפסה התקווה תחשבו שוב, סוף סוף נולדה מכונת הכביסה שמבינה את הצרכים המשפחתיים הכביסתיים (נכון, זו לא מילה אמתית, אבל אין הורה שלא יחתום על זה שצריכה להיות כזו) ומאפשרת הפעלת שתי מכונות כביסה במכונה אחת. מכונת הכביסה החדשה TWINWash מרגישה כאילו פותחה על ידי מעצב שהוא הורה בעצמו.

מה בסך הכל ביקשנו? לעשות שתי מכונות במקביל? (צילום: Shutterstock, By Evgeny Atamanenko)

שתי כביסות בבת אחת

מכונת הכביסה TWINWash של LG היא מהפיכה אמתית - העיצוב שלה, כולל תוף גדול ומרכזי, בעל קיבולת של 12 ק"ג כביסה ו-8 ק"ג ייבוש, ומתחתיו תוף קטן בעל קיבולת של 2 ק"ג כביסה, מאפשר להפעיל שתי מכונות בבת אחת וגם לייבש את הכביסה שבתוף הגדול. עבור מי שממיין כביסה, ובינינו מי לא, שתי כביסות באותו זמן זה גן עדן. ממייני הכביסה מכירים את המשוואה – תמיד יש יותר כביסה צבעונית מאשר לבנה. ב-TWINWash אפשר במקביל להפעיל מכונה צבעונית גדולה ואחת קטנה ללבנים, או לבגדי תינוקות, או לכביסה העדינה. מה שמוסיף עוד יתרון – האפשרות לכבס כל סוג בגד בתכנית המיועדת לו.

2 מכונות כביסה במכונה אחת – LG TWINWash – יעילה, נוחה וחסכונית (צילום: יחצ)

העיצוב הייחודי מאפשר גישה נוחה לתוף הגדול שנמצא בשימוש יומיומי, פשוט כי מכונת הכביסה גבוהה יותר ומייתרת את הרכינה אל התוף. בנוסף להיותה חסכונית באנרגיה, שקטה ויציבה, לTWINWash  שש תנועות תוף שונות לייעול הכביסה, שיפור הביצועים והתאמה מלאה לכל סוגי הבגדים. חידוש נוסף הוא טכנולוגיית TrueSteam – תכנית קיטור שמאפשרת את ריענון את הבגדים בקלות ובנוחות, הפגת ריחות רעים והפחתת קמטים, וגם, בצד הבריאותי, הסרת 99.9% מהאלרגניים שנדבקים לבגדים, חיוני לסובלים מאלרגיות ורגישות וכמובן לתינוקות. אבל על כל הקצפת הזו מונח דובדבן ה-wifi שמעניק אפשרות להפעלה מרחוק של המכונה. בקיצור מכונת הכביסה שעושה הכל חוץ מלקפל ולהכניס לארון.

 

>> לפרטים נוספים על TWINWASH, מכונת הכביסה המהפכנית שתייעל את הכביסה בבית, היכנסו ללינק

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה