מברשות השיניים הכי חדשניות

מברשת שכבר משפריצה את המים בתוך הפה, מברשת עם משחת שיניים בידית ועוד. כל מברשות המחר עם החידושים הכי חמים

15/02/2012
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS
» מברשת נחום-תקום. כרגע רק רעיון
לפעמים נדמה לנו שכל המכשירים שבאים לעזרתנו תמיד היו קיימים בעולם. נסו, למשל, להיזכר איך תפקדנו בלי טלפונים ניידים או אפילו מחשב. קשה להאמין  אבל עד לפני שני עשורים הם נחשבו לסוג של מדע בדיוני. וכשמדובר בכלים שאינם טכנולוגיים במהותם, זה בכלל נראה מופרך להאמין שעד לפני כמה עשרות שנים מישהו ממש היה צריך להמציא אותם.
..
קחו לדוגמא את  מברשת השיניים המודרנית בעלת זיפי הניילון, שהומצאה באופן מפתיע רק בשנת 1938. עד אז היינו עולם נטול מברשות שיניים לרבות משחות שיניים. למעשה, גרסה מסוימת של מברשת שיניים הייתה קיימת בסין החל משנת 1498 והיא הייתה עשויה מחתיכת עצם או קנה במבוק שאליהם הודבקו שערות גסות שנלקחו מעורף של חזיר. קצת קשה לדמיין צחצוח מלא ברק ומרענן נשימה עם סוג של מברשת כזאת, לא?!
..
אבל את העבר כדאי להשאיר לאחור ולהפנות מבט אל העתיד. הנה חמישה פיתוחים חדשניים של מברשות שיניים מרחבי העולם שיתכן שבעתיד הקרוב תפגשו על המדפים ברשת הפארם הקרובה אליכם.
.....

מברשת שיניים סולרית
..

הכירו את Shiken Soladey-J3X – מברשת שיניים סולארית מהפכנית, לדברי המשווקים היפנים שלה. היא כוללת מוט טיטניום ייחודי שעם חשיפתו לאור מפיץ אלקטרונים שמפרקים הפאלק בפה. המברשת מייתרת לחלוטין את הצורך במשחת שיניים וחשוב לציין שהיא מגיעה עם קבלות וזכתה בשנה האחרונה בפרסים בינלאומיים שונים. ניתן לרכוש אותה באתר החברה במחיר של כ 40 יורו.
..
מברשת שמפיצה אלקטרונים המפרקים את הפלאק
..

זיפים עם ננו מינרלים

..
המברשת היפנית הבאה

מברשת השיניים Misoka מגיעה אלינו גם כן מיפן והיא מיועדת בעיקר לאנשים מאוד עסוקים, כלומר לכאלה שאין להם זמן או סבלנות לרחוץ את השיניים שלהם יותר מפעם אחת ביום. הזיפים שלה מצוידים בציפוי של נאנו-מינרלים, שמסירים כל חומר שקיים על ציפוי השן באופן כזה ששום בקטריה או לכלוך יכולים להישאר דבוקים אליה במשך 24 שעות לפחות. אפשר לקבל עוד מידע על המברשת בסרטון הבא ולרכוש אותה תמורת 15 דולר כאן.
..

המשחה בתוך המברשת

..
מברשת השיניים TWIST&BRUSH היא עדיין בגדר אב טיפוס שמיוצר בסטודיו לעיצוב אירופאי אבל סביר להניח שברגע שהיא תעבור לייצור המוני מטיילים רבים יחמדו אותה. הסיבה - העיצוב שלה אולי לא פוטר אותנו מהצורך במשחת שיניים אבל כן מייתר את הצורך בשפופרת למשחת שיניים, בזמן שהמשחה עצמה מאוחסנת בידית של מברשת השיניים.
..
הידית כוללת משחה
..

מברשת שלא נופלת

..
המברשת הזאת היא בעצם 'בובת הנחום תקום' של העולם הדנטלי ואיך שלא תציבו אותה על השיש בחדר האמבטיה היא תשוב ותעמוד גאה מבלי שמשחת השיניים שנמרחה עליה תלכלך את סביבתה. יתרונות נוספים – היא חוסכת בכוס או במעמד למברשות שיניים, ויש לה אחיזה רחבה ונוחה – מה שמצוין גם לילדים. גם היא בינתיים רק רעיון עיצובי של RYAN HARC.
..
..
יודעת להתנדנד
..

מברשת שהיא ממטרה

..
הנה מברשת שגם ממלאת את ייעודה המקורי – צחצוח שיניים וגם משמשת כסוג של ממטרה שמקפיצה מים אל תוך הפה כדי לשטוף את הפה בקלות מכל הקצף. הילדים ימותו על המברשת הזאת וגם המבוגרים. מדובר בסוג הרעיונות שתמיד שואלים לגביהן: איך לא חשבו על זה קודם. כמה פשוט, ככה חכם ובעיקר כיפי. הכי טוב לתת לתמונות לדבר, אז הנה סרטון שמדגים את השמחה.
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה