למי שייכת הטבעת של הנסיכה דיאנה?

הסיפור שמרגש את העם הבריטי בימים האחרונים הוא על אהבת אמת בין אחים או יותר נכון, על הויתור הענק שעשה הנסיך הארי בשביל אחיו ויליאם

08/08/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

האחים לבית המלוכה הבריטי היו מאז ומעולם קרובים במיוחד והברית ביניהם רק התחזקה אחרי מותה של אמם דיאנה, ב-1997. בימים אלה גולשים רבים התרגשו לקרוא על "ההקרבה" שעשה הארי עבור אחיו הגדול, ויליאם. כידוע, הנסיך הבכור הציע נישואין לקייט מידלטון ב-2010 והעניק לה טבעת אירוסין (משובצת עם אבן ספיר כחולה ויהלומים), שהייתה שייכת לאמם. סמוך למותה הבנים קיבלו את הזכות לבחור כמה חפצים יקרי ערך מעזבונה בארמון קנסינגטון. וויליאם בחר שעון קרטייה בעוד שאחיו הארי לקח את הטבעת הנדירה שלה.

הארי היה רק בן 12 כאשר בחר את הטבעת אך מאחר ובסוף היה זה ויליאם שהתארס לפניו הוא החליט לוותר עליה. בעוד שגולשים רבים נפעמים מהאקט האצילי, אחרים טוענים שהאחים בסך הכל כרתו "הסכם" בו מי שיתארס קודם יקבל את הטבעת של דיאנה. לא ברור אם מידלטון ידעה על המחווה בזמנו אבל היא בטח שמחה לדעת שהטבעת לא נושאת רק ערך נוסטלגי אלא ממחישה את הקשר היפה בין האחים.

קייט והאחים

בימים אלה, העיתונות הבריטית עסוקה בשאלה האם הארי יציע נישואים לשחקנית מייגן מארקל,  ואם כן, מהיכן תבוא הטבעת. אופציה אחת שעלתה, היא שהוא ינסה לייצר טבעת מאחת הטיארות של אמו וישלוף מתוכה יהלום אחד או שניים. הבעיה היא שלא ברור אם הטיארות שייכות באופן רשמי לבית המלוכה או לדיאנה ולכן יכול להיות שהוא יצטרך פשוט לצאת ולרכוש אחת בדרך הרגילה, כמו שאר בני תמותה.

דיאנה טבעת נישואין

מארקל והנסיך נמצאים בזוגיות מתוקשרת כבר יותר משנה והיא אף התלוותה אליו לאירועים נחשבים, כגון חתונתה של פיפה מידלטון. רק לפני כשבוע השניים צולמו בחופשה באפריקה ונראו מאוהבים מתמיד. כלי תקשורת רבים בטוחים שהארי יציע לה נישואין במהלך חודש אוגוסט, ביום הולדתה. מארקל אינה אהודה על העם הבריטי כמו מידלטון. היא נתפשת בעיני לא מעט גולשים כאופורטוניסטית, שרק רוצה להתקדם בסולם החברתי ונרתעים מכל האייטמים עליה בתקשורת.

מייגן מארקל

רק לאחרונה התפרסמו דיווחים שהאקס שלה רוצה למכור פרטים צהובים אודותיה תמורת סכום כסף רב. זה הדבר האחרון שהיא צריכה כרגע, רגע לפני הצעת נישואין.מה שבטוח, אם היא תצטרף למשפחת המלוכה, לא יהיה רגע דל.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה