למה לסביות הן הפנטזיה של כל גבר?

עד ששתי נשים הדליקו את החיישנים של הגברים בחבורה לא ידעתי שזה אמיתי, אבל לפחות יצאתי עם 5 תובנות למה יחסי מין לסביים עושים את זה לסטרייטים

23/06/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

בשבת האחרונה, בעודנו רובצים על חוף הים, בין מרדף אחרי הילדים ללגימה קולנית מהבירה הקרה, סינן הבעל של חברתי הטובה לאיש שלי ״קלוט, קלוט את שתי אלה״, כאילו ממתיק לו סוד שרק שניהם שומעים.

״מה קלוט?״ שאלתי, מה כבר יש לקלוט? שתי בלונדיות חטובות, כאלה שנראות כמו שנראו מלכות השכבה שלנו לפני 25 שנה, בבגדי ים שנראו כמו לקוחים מתוך הקטלוג הכי עדכני, או בקיצור - פוטושופ בלייב (בקטע טוב), והם השניים האלה, שכבר התחילו לצמוח להם שיערות על הכתפיים וגם קצת על האזניים, מהנהנים בהבנה זה לזה, עד שברור שהם קלטו משהו מעבר למה שקלטתי אני בחוש האסתטי שלי.

כשהבנו שהמבטים של הגברים שלנו מלווים את השתיים אל עבר האופק, חברתי ואני החלפנו מבטים משלנו ופתאום נקלענו לשיחת ״נוט אינפרונט אוף דה צ׳ילדרן״.

כדור הארץ לכרמית׳ס - איפה היית 40 ומשהו שנות? מסתבר שלסביות הן הפנטזיה הכי חמה של כל גבר, ושזה ממש לא סותר את היותם של רבים מהם (שלא לומר רובם) הומופובים מוצהרים. או במילותיהם - ״מה הקשר בין הומואים ללסביות? זה גברים, וזה נשים״. העולם על פי גבר. גבר גבר.

אז למה לסביות הן הפנטזיה של כל גבר? הנה 5 דברים שהם הואילו לשתף איתי והסכימו שאצטט: 

1. טוב שתי נשים בפנטזיה מאישה אחת בדמיון. כלומר, זה לא שהם באמת מצפים ש״שתי אלה״ יקפצו אליהם לדרינק ויזרמו איתם משם, אבל המוח הוא איבר המין הגדול ביותר ואם כבר מפנטזים אז יש בו מקום לשתי נשים בקלות.

שאטרסטוק
2. כאשר הם רואים אישה עם גבר זה מתפרש בשתי דרכים: בסרט רומנטי- דביק, בפורנו- תחרות, שני הדברים שגברים פשוט לא יכולים לסבול. כשיש שתי נשים בתמונה אין איום ותחושת החופש להתמסר לגירוי המיני גדלה. כלומר, שהם בכלל לא מתעכבים על ההעדפה המינית של הליידי׳ס, אלא בסך הכל מדירים מהפנטזיה שלהם גבר שאינו הם.

3. תרבות הפורנו - עד כמה שניתן לקרוא לדבר הזה תרבות, החדירה למוח הגברי את התנוחות והאקטים שמעוררים אותם מינית, ובמילים אחרות - ״אלה לא אנחנו, זו התעשיה״.

4. תסמונת הבתול - מה? חזור שנית?! מסתבר שמי שהרגיש רגשי נחיתות בגיל ההתבגרות כי כולם כבר ״עשו את זה״ לפניו, בילה קצת יותר זמן מהחבר׳ה בפנטזיות מיניות וחש צורך לפצות את עצמו על המחסור בסיפורים לרוץ ולספר לחבר׳ה, כך שהתפתחה לה מציאות מדומה שממש כדאי לברוח אליה, וסתם אישה מדומיינת לא מצליחה לגבור על חברה אמיתית שהיתה למי שהשיגו אותו - בקיצור, אגו גברי קדום. ואני שוב שואלת - מה? חזור שנית?!

שאטרסטוק
5. אחת ועוד אחת זה ארבע - מה גברים הכי אוהבים? ציצים. אישה באה עם שניים, שתיים באות עם ארבעה, וכן עם כל הסט האהוד עליהם - אבל בכפול. כן, זה בסיסי מאוד, אבל הי, לכו תתווכחו עם המתמטיקה ועם 4 ציצים חשופים וזקורים שמתהווים להם בקורי הדמיון הפורה של הגברים שלכן.

״אז תגיד,״ אני שואלת את האיש שלי, ״אם הייתי מחליטה לעבור עכשיו צד ולהזמין לכאן את החברה הלסבית שלי, היית זורם איתנו?״
״נראה לך?!״ הוא עונה מזועזע, ״איף, גמרת לי על הפנטזיה.״

סליחה. טעות שלי.
לכי תביני גברים...

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה