למה גם את צריכה להשתמש בסרום?

לרגל השקת הסרום חדשני מבית קלרינס, שנועד לעדן ולחדד את קווי המתאר של הפנים, ניצלנו את ההזדמנות כדי להיזכר בסיבות שבגללן הפך התכשיר המרוכז לפריט חובה על מדפי היופי נשים

07/04/2015
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

קלרינס שיווקית (צילום: יח"צ)

אם עד לפני מספר שנים היה נדיר למצוא סרום בין התכשירים המונחים על מדפי הקוסמטיקה הביתיים בחדריהן של נשים בעולם, הרי שבשנים האחרונות הפך התכשיר לאורח הכבוד על כל מדף ולתכשיר חובה בשגרת הטיפוח היומיומית של נשים רבות. אף על פי כן, נראה כי נותרו סביב השימוש בסרום שאלות שמקורן בחוסר ביטחון, ואולי במחסור בידע, וחלק מהנשים כלל לא יודעות מהן הסיבות לשימוש בסרום.

אחת ולתמיד - הסרום: קווים לדמותו

מה זה סרום? "סרום הוא מוצר מרוכז שמיועד לחדור לשכבות העמוקות של העור", עושה לנו סדר אורלי עוז שמואל, מנהלת ההדרכה של קלרינס ישראל.

למה משמש הסרום? "ישנם סוגים שונים של שימושים", מבהירה עוז-שמואל, וזה תלוי בסוג הסרום. ישנם סוגים רבים, ביניהם סרומים מבהירים, מזינים בלחות ממצקים ועוד".

האם סרום מגיע במקום קרם הלחות? "בניגוד למיתוס הרווח", מסבירה עוז-שמואל, "הסרום איננו מחליף תכשירים אחרים. תפקידו הוא לחדור עמוק לעור, בניגוד לקרם הלחות, למשל, שאמור להישאר על פני העור ולהזין אותו באופן שטחי יותר".

איך משתמשים בסרום? "את הסרום מומלץ להניח על פנים נקיות בטפיחות, להתחיל ממרכז הפנים כלפי חוץ, תוך כדי לחיצות עדינות עם כריות האצבעות", מפרטת עוז-שמואל. "המטרה שלנו היא לקבע את הסרום בתוך הפנים, לכן טכניקה של טפיחות ולחיצות מומלצת יותר מאשר מריחה"

מתי כדאי להשתמש בסרום? "אני ממליצה להשתמש בסרום בבוקר", אומרת עוז-שמואל "כדי שהשפעת החומר הפעיל תימשך על פני כל היום. אלא אם כן הסרום מיועד לשעות הלילה כמובן".

 סרום שמעלים סנטר כפול

חברת הקוסמטיקה הצרפתית קלרינס השיקה לאחרונה את הסרום החדש Shaping Facial Lift, שמכיל, מלבד שורה של רכיבים פורצי דרך בתחום המיצוק ואפקט המתיחה לעור, גם חומר פעיל שמסייע בסילוק רעלים ושומנים המצטברים בעור הפנים.

"הטריגליצרידים, תרכובות שומן טבעיות שנתקעות לפעמים בתאי העור, עלולים להוביל ליצירת מראה נפוח ועייף", מסבירה עוז-שמואל. "השימוש בסרום החדש, שהחומר הפעיל שבו עשיר בקפאין, מסייע להמרצת מחזור הדם ומשחרר את הסתימות בנקבוביות, וכך עוזר לסלק רעלים ולפרק שומנים מיותרים המצטברים בעור". בנוסף לתמציות הקפאין, מכיל הסרום החדש של קלרינס גם את תמציתו של הצמח זרומבט ג'ינג'ר, שתורמת גם היא לשיפור הניקוי הלימפטי של העור, בסילוק רעלים ובשחרור תאי שומן. "נשים שהשתמשו באופן קבוע בסרום אף דיווחו על ירידה של ממש בנפח הפנים", אומרת עוז-שמואל, "ואפילו על הצטמקותו של סנטר כפול בזכות השימוש בסרום".

מיצוק העור וגמישות סיבי העור פוחתים עם השנים, וגורמים לטשטוש של תווי הפנים ולצורך לחדד אותם לצורך יצירת מראה מוצק ומתוח יותר. הסרום החדש של קלרינס, שעשיר בתמציות מצמח הבכריס ואפילו בתמצית אפרסמון, תורם למיצוק מיידי של העור ובטווח הארוך מסייע לחידוד תווי הפנים ולמראה צעיר יותר. "הצמחים הללו עשירים באוקסינים", מסבירה עוז-שמואלי, אלו חומרים שתורמים ליציבות ולגמישות הגבעולים של הצמחים ולכן הם טובים גם למיצוק ושיפור גמישותו של העור".

שיטת ההנחה הייחודית

שיטת הנחה ייחודית (איור: יח"צ)

"שיטת ההנחה הייחודית שלנו היא תוצר של חשיבה והתנסות מתוך ניסיון ורצון להעניק לסרום יתרון נוסף", מציינת עוז-שמואל. "את ה- Shaping Faicail Lift נניח על הפנים כאשר אנחנו יושבות, הגוף נוטה קדימה, אמות הידיים נחות על הירכיים והראש נמצא בין כפות הידיים, נשען עליהן. השיטה הזו מסייעת לדם חדש וטרי להגיע מהר יותר לפנים, כך משתפר מנגון ניקוז הרעלים. לפני ההנחה על הפנים, מורחים כמות קטנה של סרום בין כפות הידיים ומחממים אותו מעט. כשהחומר מתחמם מעט לגוף קל יותר לספוג אותו ולהשתמש בחומרים המזינים שלו".

את הסרום ניתן לרכוש בלעדית בסניפי הסופר פארם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה