למה גברים מזייפים אורגזמות?

לא רק נשים מוצאות את עצמן לפעמים מזייפות בסקס את הרגע העילאי, גם גברים ולפי מחקר חדש הם עושים זאת יותר ממה שחשבתן ומ"כוונות טובות". לקרוא ולגמור את הכתבה עד הסוף

26/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בדרך כלל אנשים מתייחסים לאיך נשים מזייפות אורגזמות אבל גם גברים מוצאים את עצמם מציגים גמירה לתפארת כשהם בפועל לא חוו אותה בזמן אמת. במקרה של גברים, מדובר במצג שווא הרבה יותר חמקמק ומתעתע כי כאשר הם חווים אורגזמה הם משאירים מאחור הוכחות, מה שנקרא. מחקר חדש ומעניין, שפורסם ב-"Sexual and Relationship therapy" מצא כעת שגברים מזייפים הרבה יותר ממה שהיינו חושבות והוא שופך אור גם על הסיבות שהם מזייפים מלכתחילה רגע שאמור להיות כה אותנטי.

זוג במיטה מטושטש

במסגרת המחקר בדקו 230 גברים, אמריקנים וקנדים, בגילאים 29-18, אשר הודו שהם זייפו אורגזמה בעברם. החוקרים שמעו מהם על החוויות המיניות שלהם ב-4 החודשים האחרונים והנבדקים הודו שהם זייפו אורגזמות ב-30 אחוז מהמפגשים המיניים שלהם. אמנם המחקר הזה התמקד בגברים שהודו שהם מזייפים אבל מחקר אחר מהעבר, אשר בוצע ב-2010 מצא ש-28 אחוז מכל הגברים זייפו מתישהו בעברם. אכן, נתונים מעניינים.

עלה מהמחקר שגברים זייפו בכל התנוחות האפשריות, ללא יוצא מן הכלל. הם זייפו בדרך כלל כדי לתת לבנות הזוג להרגיש טוב ולרומם את האגו שלהן. היו גברים אשר שזייפו בחדר המיטות את הרגע העילאי על מנת לחוש סקסיים באקט. סיבה נוספת הייתה שלפעמים הם היו שיכורים מכדי לגמור באמת והם עדיפו לשחק אותה כאילו הם חוו אורגזמה מלהודות שאינם יכולים.

הסיבה הכי פחות נפוצה לזיופי אורגזמות בקרב גברים הייתה רמת המשיכה שלהם אל הפרטנרית. כלומר, הם לא נטו לזייף בגלל שהבחורה לא הייתה מושכת מספיק ומכאן שנשים יכולות להיות רגועות יותר בכל הנוגע לעצמן כשהן שוכבות עם גבר שזייף.

זוג בחושך

אז האם יש בעיה עם גברים אשר מזייפים? המחקר חשף ממצאים שהראו שדווקא גברים אשר זייפו אורגזמה היו הכי שמחים בזוגיות שלהם, מבחינה רומנטית ומינית. הגברים זייפו כדי לרצות את בנות הזוג ולכן המניעים היו טובים בסך הכל והם בדרך כלל רצו להציג אשליה של "גמירה משותפת".

לדעתי זה מוזר שאם אדם מזייף אורגזמה הוא ירגיש מאושר כי מדובר באקט שאמור לזרום אבעי, ללא פחדים וציפיות וכל צד אמור לחוות אורגזמה בדרך הכי נוחה ואמיתית. גם מחברי המאמר מסבירים שהכל תלוי בסיבות. אם גבר מזייף כי הסקס לא טוב, אינו מספק או הפרטנרית לא מושכת אותם אז ישנה בעיה ועדיף לתקשר ולראות איך ניתן לשפר את החוויה.

תודו שזה מעניין לדעת שגברים רבים מזייפים אורגזמה ושלא רק נשים חשות לפעמים את הלחץ או הרצון לעשות זאת. מי אמר שאין שיוויון בין המינים? לפחות בין הסדינים, כנראה שכן.

צילום: שאטרסטוק

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך