לינקים (וחיות) בסטייל

לינקים למקומות הכי אופנתיים ברשת, נכון לעכשיו

12/09/2010
לרית לוי קבלו עדכונים מלרית
  • בדואר
  • RSS
»

הארנב האירוטי

מותג הלנז'רי הלונדוני Agent Provocateur, שפרובוקציות, מן הסתם, אינן זרות לו, שחרר בשבוע שעבר את הקמפיין הוויראלי החדש והסקסואלי שלו לקולקציית סתיו 2010. בסרטון החדש נראית הדוגמנית קירסטי הום, לבושה מעט בבגדי המותג, כשהיא מביימת באולפן ביתי מאולתר סרט אירוטי בכיכובו של דוגמן עלום באוזני ארנב. מומלץ לצפות מהבית.

קליק.

כמו דוגמנית

אם בא לכן להרגיש קצת אלכסה צ'אנג, מהיום זה כבר די אפשרי, בעד סכום סביר. הדוגמנית הבריטית האהודה, בעלת הסטייל הכיפי במיוחד, עיצבה קולקציה עבור המותג האמריקאי Madewell, אותה ניתן להשיג החל מהשבוע בחנויות הרשת וכמובן – גם באתר החברה. משמח? מאוד.

קליק.

מתפתחת

צופות הסדרה Mad Men, שמוכנות להתיק עיניהן לרגע ממר דרייפר (שבינינו, נהייה כבר הרבה פחות מושך), ודאי הבחינו בשינוי שעברה פגי אולסון מאז הייתה מזכירה חנוטה, נזירית וקצת ריטארד אי שם בפיפטיז. גם ב"ניו יורק מגזין" שמו לב למהפך והכינו רצף תמונות, שימחיש את האבולוציה של פגי לתוך שנות השישים. שופו.

קליק.

מיאו מיאו

מאסתן בפרצופי הדוגמניות המושלמות בכל הפקות האופנה? ובכן, קבלו חתולות במקום. המגזין האמריקאי החמוד "צ'לסי" (http://chelseamagazine.us/) הוציא בגיליון השני שלו הפקת אופנה, בה מככבות חתולות מאוירות ולוהטות למדי, כשהן לבושות בבגדים של לואלה, מיו מיו, פראדה ועוד. קצת קינקי, עם קורטוב קריפי.

קליק.

הכפרות של בלייק קרינגטון

אנדרוגינים הם כנראה הוורוד החדש. במקום לצאת עם קו "יוניסקס", החליטו במותג הג'ינס השוודי Acne להשיק קולקציית חולצות ל"טרנסקסואלים", בהשראת "שושלת" ותחת השמות סמי ג'ו, אלכסיס וקריסטל. אם זה לא היה יוצא כל כך מוצלח, זה ודאי היה גימיק קצת מתלהב. לצפייה בגלריית התמונות של הקולקציה:

קליק.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה