ליב טיילר בקמפיין מטריף ל''טריומף''

הדוגמנית והשחקנית ההוליוודית, שקצת נעלמה מהתודעה בשנים האחרונות לטובת האמהות, חוזרת עם קמפיין נפלא במיוחד למותג ההלבשה התחתונה וגורפת שבחים מכל כיוון. "יש לה יופי אלגנטי ונצחי"

08/11/2017
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

אם התגעגעתם לאחת הנשים היפות בעולם, השחקנית והדוגמנית ליב טיילר, תשמחו לשמוע שהיא חזרה לחיינו עם קמפיין נשי במיוחד לחברת ההלבשה התחתונה "טריומף".

טיילר, בתו של סולן "אירוסמית', סטיבן טיילר, פרצה בניינטיז לתודעה בקליפ המושלם ל"קרייזי" לצד אלישה סילברסטון ("קלולס") וכיכבה בסרטים "לגעת ביופי" ו-"ארמגדון", אבל נדמה שהיא לא ממש הפכה לכוכבת הגדולה שציפו ממנה להיות. טיילר העדיפה בשלב מסוים לקחת צעד אחורה ולגדל את שלושת ילדיה הרחק מאור הזרקורים.

בגיל 40, היא נראית פשוט נהדר בקמפיין הבריטי של "טריומף אסנס", אותו צילם הצלם האגדי רנקין לקראת כריסמס.

ליב טיילור בקמפיין Triumph צילום רנקין (3)

בעבר המותג ליהק את השחקנית האהודה, ג'וליאן מור ואפשר לומר שבטריומף הוכיחו שהם יודעים לבחור את הפרזנטוריות שלהם. בשני המקרים, לא מדובר בנשים בעלות מראה פלסטיקי בשנות העשרים לחייהן אלא נשים בשלות שמשדרות יופי אצילי ואלגנטי. טיילר, שילדה לפני כשנה, מציגה בגאווה את קימוריה ומראה לכולנו מהו סקס אפיל אמיתי. "הקולקציה של טריומף באמת מיוחדת, נשית ושיקית. אני אוהבת אותה מאוד", הצהירה טיילר בהודעה לתקשורת.

הצלם רנקין לא הסתיר את התלהבותו מהבחירה בטיילר לקולקציה החגיגית. "יש לה יופי טבעי והיה קל לצלם את הקמפיין הזה. היא משדרת אלגנטיות נצחית וגלאם הוליוודי אמיתי".

ליב טיילר אדום

לייב טיילר אדום

ליב טיילור בקמפיין Triumph צילום רנקין

ליב טיילר בשחור

ליב טיילר בבורדו

ליב טיילר

ליב טיילר בהלבשה תחתונה

ליב טיילר

הסרטון עם טיילר:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה