להתאפר כמו קים קרדשיאן

בטח כבר יצא לכן לתהות מה זה קונטורינג. מסתבר שכבר לא צריך מנתח פלסטי ואפילו לא פוטושופ. רק כמה מברשות טובות ופלטת גוונים מדויקת - ואתן מסודרות. ככה עושים את זה

12/11/2015
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

קונטורינג. אולי כבר יצא לכן לשמוע את המונח החדש שהשתלט על הרשת בכל הקשור לאיפור ואתן תוהות על מה כל הרעש ואיך זה בדיוק קשור לגברת קים קרדישיאן.

פוטושופ? מתיחת פנים? אין צורך. רק לחשוב על האיפור שלכן כעל כלי מצוין לחיטוב ופיסול הפנים, תוך הדגשה של היתרונות וטשטוש החסרונות.

בקונטורינג (מלשון ״קווי מתאר״, הדגשה של קווי המתאר של הפנים), המטרה משתנה.

עד כה חשבנו שאיפור הוא כמו ציור. מסתבר שבכלל מדובר בסוג של פיסול.

אשליה של עצמות לחיים מחוטבות, אף צר יותר או סנטר מחודד באמצעות משחקים של אור וצל.

קים קרדישאן נחשבת ל׳מלכת הקונטורינג' וכמו כל דבר שהיא מקדמת - גם העניין הזה הפך ללהיט.

באמצעות הצללות והארות של אזורים שונים בפנים אפשר לעשות פלאים ולשוות לעצמכן מראה עדכני, מדויק ומחמיא במיוחד.

איך עושים את זה?

אז איך בעצם עושים את זה? נשמע מסובך אבל בפועל - ממש קל.

קבלו חמישה כללים פשוטים.

1. ע״מ להתחיל תזדקקו למברשות איכותיות - מברשת מייק אפ לטשטוש ומברשת טובה לעבודה עם הגוונים ולפחות שני גווני צבע בסיס טובים - אחד כהה להצללות ואחד בהיר להארות. חשוב שתשתמשו במוצרים שמתאים לגווני הפנים שלכן.

איך יודעים מה מתאים?

לילך זלצמן, מנהלת קוסמטיקה סופר-פארם ממילא, מסבירה: "כדאי לבחור גוון בהיר בשני טונים מהגוון הטבעי של העור לשלב ההארות וכזה שכהה בשני טונים מהגוון הטבעי של העור ליצירת ההצללות".

calirns

קלרינס סרום מחטב לפנים. מתאים במיוחד לחידוד ועידון קווי המתאר של הפנים

2. הכלל:

גוונים בהירים - במקומות שתרצו להאיר, להגדיל ולהדגיש - מעל עצם הגבה, במרכז האף, בתפוחי הלחיים (מעל העצמות), במרכז המצח, בקצה האף.

גוונים כהים – במקומות שתרצו לצמצם ולהצר. יצירת הצללות היכן שבאופן טבעי האיזור מוצל יותר – עצמות הלחיים, קו השיער, תחת הסנטר לכיוון הצוואר, שולי האף, מסגרת הפנים.

s1יותר פשוט ממה שזה נראה

stערכת קונטור מסדרת NEW DIMENSION, אסתי לאודר

3. המרקם: תמיד מאט. למעשה, כמו בפוטושופ (ובחיים עצמם...), אסור שירגישו שהשתדלתן. האיפור צריך להשתלב בטבעיות בקווי המתאר של הפנים כרקע ובסיס למראה כולו. אפקט של טכנולוגיית אייר-בראש בהתאמה למבנה הפנים האישי של כל אחת ואחת.

22מלכת הקונטורינג יודעת את העבודה

 

4. חשוב - כדי לא להראות כמו ליצן, אחרי שסיימתן לעבוד על קווי המתאר, הבהירים והכהים, להקפיד לטשטש את המעברים בין הקווים על מנת לייצר מראה אחיד וטבעי.

איך עושים את זה הכי מקצועי שאפשר? הנה דוגמא מצוינת:

5. מברשות טובות - תפרגנו לעצמכן 3 מברשות טובות שכל אחת חייבת בבית. איכות המברשת עושה פלאים. מברשת רחבה טובה, מברשת עדינה איכותית ומברשת מייק-אפ.

1545406-5

מברשות לייף, סופר-פארם

מתבלבלות? הנה מדריך ציורי פשוט וברור לכל סוגי המכחולים והמברשות:

33

ולקינוח – תראו איזה יופי – סרטון טרנספורמציה מדהים בו אמנית האיפור קנדי ג'ונסון הופכת, באמצעות איפור וקונטורינג מדויק, לכל אחת מבנות משפחת קרדשיאן.

בהצלחה!

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה