להסתיר, לתקן, לטשטש

עומר אסף מסביר לירדן הראל איך מסווים עיגולים שחורים או אדמומיות, למראה רענן וזוהר

17/05/2018
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

הסתרת פגמים בפנים היא אחד האתגרים המורכבים ביותר שעומדים בפני כל אישה שיש לה מה להסתיר, כלומר - כמעט לכולנו. למי אין כהויות מתחת לעיניים, אדמומיות שנוצרת בחלקים שונים של הפנים, למשל סביב האף אם היינו מקוררות או מצוננות וכדומה.

אפילו לירדן הראל המהממת מסתבר שיש כמה דברים שהיא רוצה להסתיר. כוכבת הרשת המצליחה ועתירת הסטייל היא וורקוהוליקית  אמיתית שלא ישנה מספיק (לפעמים רק 4 שעות בלילה!) והתוצאה היא כהויות מתחת לעיניים, אדמומיות בחלקים מהפנים ועוד. אז הפגשנו אותה עם האחד והיחיד, עומר אסף, המעצב האמנותי של קרליין והוא הציע לה פתרון: פלטת קונסילרים שאיתה אפשר גם להסתיר ולטשטש, גם לתקן וגם לאחד גוון.

3

להסתיר אדמומיות

בקונסילר הירוק  משתמשים על מנת להסתיר את כל האיזורים האדמומיים, בצדי האף, ביזורים שיש בהם הסמקה מוגזמת וכולי.

איך משתמשים: מעבירים את המברשת בתנועות עדינות (ממש כמו ליטוף) באיזורים שרוצים לאחד את הגוון האדמומי לגוון העור.

6

להסתיר כהויות

בפלטה יש שני גוונים של כתום: כהה ובהיר. הכהה מיועד לנשים בעלות עור כהה ובהתאמה, הבהיר מיועד לבעלות עור בהיר. אפשר כמובן גם לערבב את שני הגוונים כדי להגיע לגוון המדויק שרוצים.

איך משתמשים: עוברים בעדינות רבה מאוד עם המברשת על האיזורים הדורשים כיסוי, מתמקדים באיזורים בהם לכהות יש גוון כחלחל. עומר מדגיש שצריך לעבוד בעדינות רבה כדי לא להעמיס חומר מתחת לעיניים, שם נמצא העור הרגיש והדק ביותר בעור הפנים.

אם צריך יותר כיסוי אז אפשר בטפיחות להוסיף מהחומר.

5

הארות

הטרנד החזק ביותר של השנים האחרונות הוא הצללות והארות. הגוונים הבהירים בפלטה יכולים לשמש אותך בדיוק להשגת המטרה. למשל, אם תניחי על המצח מעט חומר תשיגי אפקט של פנים "פתוחות", מוארות וזוהרות.

2

הסרטון המלא

[youtube k8ICzdUmgZs nolink]

לאתר של http://yardenharel.com/

conceal-correcrt-pr-careline-650

פלטת קונסילרים מקצועית של קרליין, 69.9 שקל, לרכישה לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך