להיות חלקה כמו קים קרדשיאן

איך תוכלי לעשות את כל הטיפולים שקים קרדשיאן, שרה ג'סיקה פרקר, רנה זלווגר וסלביות אחרות יכולות לעשות, בלי לקחת משכנתה. מהסרת שער בעל הגוף, ועד העלמת ורידים

04/02/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

מתוך הטוויטר של קים קרדשיאן"אני חלקה בכל מקום בגוף שלי. בגלל שאני ארמנית, אני אובססיבית לגבי הסרת שיער. זרועות, ביקיני, רגליים ובית שחי - כל הגוף שלי חלק", כך התוודתה כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן למגזין allure  לפני כחמש שנים. היא כמובן הוכיחה את טענותיה בסדרת צילומים סקסיים וחושפניים.

לא צריך להיות ארמנית בשביל לרצות להסיר את ה-כ-ל. בעיקר כשמדובר בנו הישראליות, שחושפות רגליים, זרועות ומפשעות ביקיני 9 חודשים בשנה. אם לשפוט על פי המגזין אלור, לאישה ישנן רק שתי אפשרויות להיות חלקה לתמיד: גילוח בלתי פוסק – שעווה, סכין, חוט, וואטאבר, ויש את שיטת קרדשיאן – הסרת שיער בלייזר, עד הסוף.

הסרת שיער בלייזר

חכמה גדולה, להמליץ לנו להיות קים קרדשיאן, חושבות לעצמן הגולשות הישראליות, הרי לא רק שהארמנית הנוצצת קיבלה הנחת סלב עבור המבצע, את השאר היא בוודאי שילמה ביח"צ בלתי פוסק שעשתה למכון הלייזר שניהל את האופריישן. ואנחנו מה? ניקח משכנתא?

ובכן וודאי תשמחו לגלות שטעיתן. זה הרגע לבשר: גם אתן יכולות, ולא רק – עכשיו זו ה-עונה לעשות את זה. אם לפני כחמש שנים אפשר היה להניח שהסרת שיער ושאר טיפולים אסתטיים הם עניין ליפות ולאמיצות, לעשירות ולמפורסמות, היום הטיפולים הללו אפשריים עבור כל אחת, בזכות ההסדרים שמבצעות קופות החולים. –


מה מגיע לכן? 

ההסדר בין רשת מרפאות פרופורציה לבין קופות החולים מכבי וכללית מעניק מחירים מוזלים למבוטחי כללית פלטינום ואילו מבוטחי מכבי שירותי בריאות זכאים במסגרת "מכבי שלי" להחזר בגובה של 50% עד תקרה של 2,000 שקל מעלות הטיפול.

ניתוחים פלסטיים

כשרנה זלווגר התייצבה לאירוע של מגזין  Elle באוקטובר 2014 עם פנים חדשות – צלמי השטיח האדום כמעט פספסו אותה, ולא הצליחו לזהות את הפנים החדשות של כוכבת "יומניה של בריג'דט ג'ונס".

הבחורה, בת 46, עברה שיפוץ רציני וחטפה על זה מכל הכיוונים: עיתונות, קולגות, מעריצים. זה לא ממש הזיז לה. "אני מרגישה חדשה, שונה, מאושרת והחיים שלי השתנו", אמרה בראיון למגזין פיפל.

מה קרה לרנה זלווגר? צילום: Getty Images

זה לא מובן מאליו. היו שנים בהן ניתוחים פלסטיים נעשו בשושו, בעיקר על ידי מפורסמות. גם בישראל. מיפה ירקוני ועד מיכל אמדורסקי, הסלבריטאיות הישראליות לא ממש ששו להודות בשינוי שעברו. ומי שכן הודו, עשו זאת בדרך כלל בזכות הנחת הסלב והסכמה לחשיפה תקשורתית עבור המכון המבצע.

בשנים האחרונות השתנתה תדמיתם של הניתוחים הפלסטיים: מבושה להודות, וחשש שזה יתפרש כהודאה פגם או בכישלון, הפכו ניתוחים פלסטיים לעניין מקובל. ולא רק התדמית השתנתה: גם המחיר. אם פעם זה היה בהישג ידן של בעלות ממון או קשרים, היום כמעט כל אחת יכולה להרשות לעצמה, בזכות ההשתתפות קופות החולים בניתוחים פלסטיים, תחום שהולך ומתרחב.

מה מגיע לכן?

ההסדר בין רשת מכוני פרופורציה לבין  קופת החולים כללית מעניק השתתפות הקופה בשיעור של כ- 50% ממחיר הניתוח למבוטחות כללית פלטינום בכל הניתוחים הפלסטיים המבוצעים במרפאות הרשת.

המסת שומן (בודי טייט)

קים קרדשיאן הייתה במבוכה גדולה כשבעלה לשעבר – לא הראפר הנוכחי קניה ווסט – הצהיר שאשתו לשעבר, להלן הארמנית ללא שיער גוף עשתה טיפול להמסת שומן. השמועות מייחסות את הטיפול גם לביונסה, מאריה קרי, שנתפסה בעדשת הפפרצי לפני ואחרי, דמי מור ורבות האחרות. בניגוד להתהדרות בפנים חדשות או בחזה זקור, על המסת שומן (בודי טייט) והצרת היקפים היפות והמפורסמות עדיין מעדיפות לא לדבר.

אבל אותנו, פשוטות העם, הדיבור הזה לא מרתיע. להפך. אם יש דרך להיפטר ממצבורים שומן ולהצר ולחטב את הגוף במהירות, אנחנו שמחות לדעת.

מה מגיע לכן?

ובכן, גם בנושא הזה יש לנו בשורה עבור מבוטחות כללית פלטינום: אתן זכאיות ל-30% השתתפות הקופה בעלות הטיפול.

 העלמת ורידים

שרה ג'סיקה פארקר, השחקנית והסטילטו, לא האמינה שהיום יגיע ובו צלמים ימקדו את עדשתם לא במה שעל רגליה, אלא דווקא בורידים הגדולים והבולטים שהן גרמו?

התמונות הלא מחמיאות, פלאס שמועות כי ורידים בולטים בכפות ידיה של הכוכבת סקס והעיר רוטשו בצילומים למגזין מארי קלייר, הציתו את הדיון הציבורי המעמיק: האם הכוכבת מזדקנת? שכן כידוע, באזורים מסוימים על פני הגלובוס, בהם רועות בשלווה כוכבות ומפורסמות, להזדקן זה פשע.

הרגליים והורידים של שרה ג'סיקה פרקר. צילום מסך

ורידים ברגליים, דליות בלשון העם, או בכל פלג גוף חשוף אחר, אינם רק בעיה אסתטית. זוהי בעיה רפואית בעלת השלכות בריאותיות שיכולות להיות רציניות. ולכן, הטיפול להעלמתם אינו שייך לכוכבות בלבד. גם לא מדובר בטיפול יקר במיוחד: זהו מאסט לכל מי שחרדה לבריאותה. שלא לדבר על כך שבשיטות החדשות שיש כיום, הטיפול יעיל מאד, לא כואב וניתן לעבור אותו בקלות ובמהירות.

מה מגיע לכן?

מבוטחות מכבי שירותי בריאות זכאיות במסגרת מכבי שלי להחזר בגובה של 35%.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה