להיות זיון טוב יותר

קשה להאמין, אבל אפילו אלילת מין כמו נונה ד. חוטאת לפעמים בפישולים קטנים בין הסדינים. ב-2013 היא מבטיחה לה, לנו ולפרטנר(ים): פחות סירוס, יותר קולות, ושום מילה על האקס!

22/05/2013
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS

אני רחוקה מיליארדי שנות אור מלהיות מושלמת. ברור שיש באמתחתי שלל הֵרגלים מכוערים והתנהגויות נלוזות שהייתי רוצה לשנות, ותאמינו לי - היריעה ממש קצרה מלהכיל את כל הטעויות שאני עושה מול ילדיי ושאר העולם.

ובכל זאת, איני מתכוונת לפרוט כאן למילים את מידת המעפנוּת שלי כאמא, כבת, כאחות וכחברה – כאן תפקידי להתמקד בתחום אחד בלבד, סקס. אז אשתף אתכם בהתנהגויות המכוערות שלי שדרוש להם תיקון מיידי כשהדברים מגיעים אל בין הסדינים. פוסט שכנראה יעלה לי במחיר של בדידות לנצח, כי נדמה ששום גבר – מאזוכיסט או סמרטוט ככל שיהיה –  יחשוק לקשור את גורלו הסקסואלי עמי לאחר קריאת השורות הללו.

אלוהים עדי שאני גרועה בקיום הבטחות, ומצטיינת דווקא בהפרתן, כך שברבות השנים החלטתי לצמצם כמעט לאפס את הפעמים בהן אני מביטה בעיניו של מישהו - ומתחייבת. לכן גם את המסמך הזה אני מעדיפה לראות כהצהרת כוונות לשינוי, עם שמירת הזכות להמשיך ולהתבוסס בהרגליי הישנים והרעים לתפארת. מה שכן, אשתדל.

מטה הסריסות הראשית

כקוּטרית סדרתית הייתי שמחה לצמוח קצת מבחינה רוחנית ולצמצם את מכסת התלונות שלי בענייני דיומא (יש מאות כאלה ביום), ולעדן את הדרך בה אני פורשת את טרוניותיי כשאיני מסופקת במיטה– בכל זאת, יש הבדל תהומי בין לבקר את התספורת של הגבר שלך או את הרגלי האכילה שלו לבין טענות מרסקות  ומסרסות  אגו גברי כמו "אין לך מושג איך נוגעים באישה" או "תהיה בטוח שכל הבנות ששכבת עמן זייפו אורגזמה". מהיכרות עם הזכרות הגאוותנית, אף אחד מהמשפטים הללו לא גורם לגבר שלצדך להיות מאהב טוב יותר. נהפוך הוא, הם מצמיתים כל כך עד שהוא רוצה לחזור לילדות ולהתכרבל בחיקה של אמא.

אל תדברי על אריק

עוד סוג של טרן-אוף שחביב עליי הוא לספר בפרטי פרטים חוויות סקסואליות שעברתי עם גברים אחרים. נראה שכדאי קצת לסתום את הפה המפאר ומשבח זכרים אחרים מול זה הנוכחי, השוואה שתביא מהר מאוד את ישיבת ה"שבעה" על הזוגיות שלכם. כמי שחשה את עצמה אחת מיני בודדות בפנתיאון המוצצות הטובות ביקום, אני די בטוחה שבמקרה הפוך בו מישהו היה מעז לספר לי על חוויותיו עם מוצצת טובה ממני, כולל הרחבה בפירוט התיאורים הפלסטיים מאותה ירידה - הייתי בועטת אותו ממדרגות חיי באותה שנייה ואז הולכת להתחבא מכונסת בעליבות עצמית ובאגו מרוסק מאובדן התואר בו אחזתי בגאווה.

אז אגמור בשיר מזמור

בדיוק כמו שלפעמים אני מדברת יותר מדי (ראו בהבטחה הקודמת) כך אני שותקת מדי איפה שלא צריך, לכן עוד הבטחה (הצהרת כוונה כן?) תהיה להשמיע יותר קולות של אחת שנהנית במיטה. לעתים הקמצנות הווקאלית שלי אינה תואמת את גודל ההנאה – רבות מדי הפעמים בהן לא הסגרתי ולוּ בהמהום קל או בגרגור קטן שבקטנים את גלי העונג שהציפו את גופי באותם רגעים, שלא לדבר על כמות הפעמים שאפילו בזמן אורגזמות נהדרות שמרתי על דממת מוות.

כשאת מודדת

הכוונה לשינוי הבאה יכולה לעלות לי בסקילה בכיכר העיר: אז במחילה מראש לכל המפעל הפמיניסטי לדורותיו, אבל נראה שכדאי לעתים שארד לענף נמוך יותר על העץ הפמיניסטי הזה של הדדיות ושוויון במיטה, ואוותר על כל המשפטים בסגנון: "מצטערת, שונאת להזדיין על הבוקר" או "אני לא מוצצת למי שירד לי פעמיים במהלך שלושה חודשים", ולחזור מדי פעם לנשיות עם טעם של פעם, זו שמגישה עם שחר את אגנה החמים לגבר שאוהב חפוזי בוקר גם אם אין לה חשק, או מוצצת מדי פעם אך ורק עבור שלום בית. בקיצור, ירידה לצורך עליה.

הבטחה בלי שחר

צמצום פער נוסף בין הרצוי למצוי – עם כל הניסיון העתיר והמיומנויות האוראליות, אחד הדברים הראשונים שנגלים וצפים כשאני מתערבבת עם בחור בקשרי מיטה הוא הפער בין המזדיינת שכותבת על זה באינטרנט לבין האישה עם דימוי הגוף הנמוך והביטחון העצמי הרעוע שנמצאת  לצידו – כך שבעצם היותי, אני בעצמי מן הבטחה מאכזבת בתור מאהבת.

חייבת להודות שעם כל החיבה שלי ליטול על עצמי את האשמה באופן קבע, פה דווקא יש תחושה שידיי נקיות מדמו של זה – הרי קדמו למקצועות כמו בעלת טור סקס עם חשק מיני במצב בינוני גם: הסנדלר שהולך יחף, הפסיכולוגית שלא משכילה להגיע אל נפשו המסוכסכת של ילדה, או רופא שיניים עם ריח מבאיש מהפה. אז כן, הבטחה אחרונה ומהוססת, עם הרבה כוונה טובה – לצמצם פערים בין המילה הכתובה למעשה האהבה.

>> לכל הטורים של נונה ד.

>> כותבות מדור היחסים של סלונה מקבלות החלטות לשנה החדשה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך