לבחור מוצר הגנה מהשמש שעובד באמת

מבחר מקדמי ההגנה מבלבל אתכם? צודקים! 4 כללי אצבע פשוטים יסייעו לכם לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר

19/04/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

 summer_careline

את זה שבקיץ מקדם הגנה הוא חובה, אנחנו כבר יודעים. גם את זה שמקדם הגנה הוא פריט חובה במדינתנו שטופת השמש גם ביתר ימות השנה, אנחנו גם יודעים. לקראת הקיץ שאוטוטו כאן, הכנו לכם, בשיתוף עם סתוית סבג, מנהלת מותג סקינגארד, מדריך רענון ובו הכללים החשובים ביותר לבחירה ושימוש של מקדם הגנה יעיל.

1. חכמים בשמש

נדמה שבשנים האחרונות השמש מושמצת חדשות לבקרים בגלל הקרניים שלה שעלולות לגרום נזקים לטווח הקצר והארוך. אבל ויש כאן אבל גדול, לשמש יש גם יתרונות בריאותיים משמעותיים שחבל לא להנות מהם, למשל ויטמין D שאחראי בין השאר למצב הרוח שלנו. חשיפה מבוקרת לשמש, כלומר לזמן קצר, במקום מוצל, בשעות הפחות מסוכנות (עד 10 בבוקר ואחרי 16:00 אחר הצהריים) וכמובן עם מוצר הגנה מתאים, יכולה לשפר את מצב הרוח וגם להועיל לבריאות.

2. ידע הוא כוח 

בטרם ניגשים למדף בחנות ובוחרים תכשיר הגנה כזה או אחר כדאי להקדיש רגע בכדי ללמוד ולהבין את משמעות האותיות הגדולות והקטנות אשר מצוינות על גבי המוצר

UVA קרני השמש הארוכות שחודרות לשכבות העמוקות של העור ואת הנזקים שלהן רואים רק שנים רבות לאחר החשיפה לשמש.

UVB קרני השמש הקצרות שחודרות לשכבות העליונות של העור וגורמות לנזקים בטווח הקצר כמו אדמומיות, שלפוחיות וכדומה.

SPFמידת סינון הקרינה. המספר ליד האותיות מציין בדקות את משך הזמן שבמהלכו התכשיר עובד. יש לזכור שהעור מתחיל להישרף כ-10 דקות לאחר תחילת החשיפה ולאחר מכן כל מספר שמצוין ליד האותיות יש להכפיל ב-10.  כלומר, spf30  מתאים ל-300 דקות, 50 ל-500 דקות וכן הלאה.

summer_careline2

3. מוצר טוב – מבית טוב

כמו בכל רכישה של מוצר קוסמטי, יש חשיבות עליונה לבחירה של מוצר להגנה מהשמש ממותג שמתמחה בתחום, שיש לו קבלות והוכחות לאיכויות המוצר. למשל: עומד בתקינה האירופאית המחמירה UVA BALANCE, מומלץ ע"י האגודה למלחמה בסרטן. ובנוסף, חשוב שמוצר ההגנה יהיה עם תועלות וטסטים ממש כמו כל מוצר קוסמטי אחר: היפולארגני, ללא פארבנים, מתאים לעור רגיש וכולי.

עוד חשוב לציין, כי כמו במוצרי קוסמטיקה, גם למוצרי הגנה מהשמש יש תוקף למדף ותוקף מיום שפותחים אותם ועל כן, חשוב לוודא כי אנו לא משתמשים במוצר הגנה מלפני כמה שנים שכבר פג תוקפו.

4. תכשיר מתאים אישית

גם המוצר האיכותי ביותר לא יועיל אם לא נשתמש בו ולכן, יש לבחור תכשיר שהוא כמובן בעל איכות מוכחת אבל לא פחות חשוב מכך, כזה שהשימוש בו מתאים לצרכים שלכם ולכן יקל עליכם לאמץ אותו לחייכם. אם אתם מחפשים מוצר הגנה יעיל ומהיר, בלי ללכלך את הידיים (למשל, בחוף הים) כדאי לכם להכיר את הסטיק השקוף – המילה האחרונה בתחום החדשנות, מבית מותג סקינגארד. המוצר מתאים גם לילדים ללא חשש שהקרם ייכנס להם לעיניים.

הסטיק החדש של סקין גארד מגיע בדרגת SPF50 מתאים לכל סוגי העור, היפואלרגני, עמיד במים, נטול אלכוהול, פארבנים או בישום, לא משאיר סימנים לבנים ועומד בתקן האירופאי המחמיר UVA BALANCE.

skingurd


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה