לא השתנה דבר, וליברמן ממשיך לאיים

"אם אחרי 64 חיילים הרוגים, 2000 הרוגים פלסטינים והעובדה שתושבי הדרום נמצאים שוב תחת אש אחרי מבצע שלא שינה דבר - שר החוץ ממשיך לבלבל את המוח. הוא צריך ללכת הביתה"

20/08/2014
ח''כ זהבה גלאון קבלו עדכונים מח''כ זהבה
  • RSS

מתוך עמוד הפייסבוק של זהבה גלאון:

שר החוץ ליברמן כתב עכשיו בעמוד הפייסבוק שלו, שוב, סטטוס הקורא "להכניע את החמאס!" (סימן הקריאה במקור). הוא אפילו אומר שאם אני הייתי ראש הממשלה הייתי "מורה על מהלך צבאי נרחב להפלת שלטון חמאס".

אם אני לא מתבלבלת בספירה, מדובר בפעם ה-3452 שליברמן מציע להכריע, להכניע, לרמוס לכתוש ולכבוש את עזה, לא רק במהלך מבצע "צוק איתן", אלא לאורך חמש השנים האחרונות. אני לא יודעת אם ליברמן מתכוון ברצינות להצעה האינפנטילית שלו, בדרך כלל הוא מצהיר עלייה מול מצלמות טלוויזיה או בדף הפייסבוק שלו, אך על פי הדיווחים בישיבות הקבינט כשצריך לקחת החלטות הוא פחות "אמיץ".

זהבה גלאון, צילום: ינאי יחיאל

אז אם כבר ליברמן העלה את זה, לו אני הייתי ראשת הממשלה, הייתי דואגת לכך שלא נגיע למבצע "צוק איתן". מזמן כבר הייתי מקפיאה את הבנייה בהתנחלויות, הולכת להסדר מדיני עם אבו מאזן בגיבוי הליגה הערבית והקהילה הבינלאומית, ומכירה בממשלת הפיוס הפלסטינית כדי שיהיה עם מי לדבר ברצועת עזה.

אבל אם אחרי 64 חיילים הרוגים, 2000 הרוגים פלסטינים והעובדה שתושבי הדרום נמצאים שוב תחת אש אחרי מבצע שלא שינה דבר, שר החוץ ממשיך לבלבל את המוח עם אמירות פופוליסטיות על "הכרעה" ו-"הרתעה", אני יודעת מה בטוח הייתי עושה אם הייתי ראשת הממשלה - הייתי שולחת אותו הביתה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה