כשאת מודדת

לגלעד ינאי נמאס לשמוע את הידידות שלו מתלוננות על אברי מין קטנים מדי אצל בחורים. גם אתן בעצמכן לא כאלה מושלמות, הוא אומר

19/02/2012
גלעד ינאי קבלו עדכונים מגלעד
  • RSS
» שננסה באינצ'ים? (צילום: Thinkstock)

אני חסיד גדול של חופש הביטוי. במדינה דמוקרטית אפשר להגיד הכל, אבל יחד עם זאת אני חושב שיש דברים שלא צריך לדבר עליהם. הסיבות לכך רבות ואף אחת לא קשורה לצנזורה או לטאבו, אלא דווקא לרמת דיון נאותה. בשיחות סלון אפשר להגיד הכל, במיוחד אם אתן עם חברות שמכירות אתכן ויודעות בדיוק למה אתן מתכוונות, גם אם רמת הדיון נמצאת ממש ליד הביוב העירוני, אבל כשמפרסמים את המילים האלה לעולם - זה כבר יותר מסובך.

בשבוע שעבר קראתי טור של קולגה וחברה אישית, על כך שגברים מתפארים בגודל הזין שלהם כשבפועל יש להם בוטן, ושגם איתו הם לא יודעים מה לעשות. מרתיח את חגית גינזבורג שגברים, והכוונה לסטרייטים שבינינו, לא מכירים באמת הקטנה ושזה גורם לבעיות ביניכם. אני מסכים עם חגית בנושא הגודל, לחלוטין. הייתי פעם עם מישהו שיכולתי לרדת לו וללעוס מסטיק בו זמנית וזה לא משהו שכל צד שלקח חלק בעניין צריך להתגאות בו. יחד עם זאת, אני חושב שאתן לא יותר טובות.

התרברבות מינית היא מנת חלקם של כל תושבי כדור הארץ, ללא הבדל דת, גזע, מין או גודל. גברים מגזימים בעניין הזין שלהם, אבל אתן, בנות יקרות, עושות בדיוק את אותו הדבר עם החזה שלכן. אמת, אתן לא תשבו עם בחור ותדברו על גודל החזה שלכן, יש לכן יותר קלאס מזה וממילא הוא שם, חשוף לכל עובר אורח (בניגוד לאיבר הגברי שמוחבא מתחת לשתי שכבות לבוש לפחות), אבל אתן משקרות לגברים בפנים עם חזיות הפוש אפ שלכן.

נניח הלכתן לבר כדי שיזמינו אתכן לדרינק חינם, הרי אתן לא מעל זה. לבשתן חולצה קצת חושפנית שמתחתיה חזייה יקרה להחריד שכל תפקידה להרים את המורל ואת החזה שלכן. החזייה הזו הוא נוצות הטווס שלכן, שקר החן והבל היופי. אז הבחור הממוצע בבר (בתקווה שהלכתן לבר של סטרייטים) לא מבין דבר וחצי דבר בחזיות, הרי לפתוח אותן צריך לעבור קורס של נאס"א. אתן נאות למראה, מאופרות למשעי, והחזה שלכן נכנס לבר חצי שעה לפניכן. הרי בשביל זה שילמתן 300 שקל לחזייה, בשביל אפקט הוואו. הבחור לא מודע לשקר שלכן, ושברגע שתורידו את החזייה הגרביטציה עובדת, והיא עובדת לרעתכן. לא משנה כמה החדר חשוך, הבחור יקלוט שמשהו לא בסדר, ואולי אפילו ימלמל "יוסטון, יש לנו בעיה!". כן בנות, גם לכן יש קטן. או ארוך. או לא מאוזן. או נפול. אללי.

אני לא רוצה אפילו להתחיל לדבר על מחטבים ומוצרי איפור, שגם הם סוג של שקר. הבחור חשב שהוא נכנס למיטה בלילה עם בר רפאלי ומתעורר בבוקר עם אניטה פללי. אני הייתי מזמין את צוות CSI  ואת מאלדר וסקאלי כדי שיחקרו מי חטף את האישה שאיתה נכנסים למיטה ומי שתל את האישה שאיתה מתעוררים בבוקר. שקר לגבי גודל איבר המין לא הופך את הגברים לרעים יותר. אולי הם עושים את זה בצורה ישירה וברוטאלית יותר, אבל אל תתחילו לזרוק אבנים כי אתן לא חפות מהפשע הזה בעצמכן.

אתן רוצות את האיש שלכן מחוספס בחוץ אבל עדין מבפנים. אתן רוצות שהוא יגן עליכן אבל שיפתח לכן את הדלת. אתן רוצות אותו עם זיפים אבל שינשק ברוך. עכשיו אתן גם רוצות שהוא יגיד את האמת על הרגלי המיטה שלו. מצטער, אבל גברים לא מגיעים עם המלצות מהאקסיות שלהם וממפגשים אקראיים במיטה, ואתן לא מגיעות עם חוברת הפעלה. לפעמים מרוויחים ולפעמים מפסידים. זה חלק מהמשחק.

אני מבקש מכן להפסיק לשחק אותה נפגעות וקדושות מעונות. בשיחות הסלון שלכן תעשו מה שאתן רוצות, אבל כשאתן מפרסמות את התובנות שלכן על המין הגברי אל תשכחו להסתכל במראה מדי פעם, כי המראה לא כזה יפה. במיוחד אם עוד לא לבשתן את החזייה שלכן.

>> לכל הטורים של גלעד ינאי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • לאלף נמרה | יחסים | סלונה 21/05/2013

    [...] >> לכל הטורים של גלעד ינאי תגיות: גיי, גלעד ינאי, הומו, הקשבה, מין אוראלי, סטרייט, סקס, רווקות מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך [...]

בחזרה למעלה