כריס ג'נר לבשה הדפס הזוי על גבה

ראש משפחת הטראש הגדולה בעולם, כריס ג'נר, העלתה לרשת הדפס של בתה קיילי שעורר דיון מסעיר וגרר תגובות בעד ונגד. לא שבאמת ציפינו ממנה לקלאסה אבל זה בהחלט עורר בנו אי נוחות קלה

13/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מלכת הטראש הבלתי מעורערת, כריס ג'נר, שהתפרסמה בזכות הריאליטי שהפך את הקרדשיאנז למשפחה המפורסמת בעולם - מעולם לא הייתה חתומה על המילה "קלאסה". בדרך כלל קים, קנדל וקיילי עושות כותרות בכל מקום - עם בגדים או בלי - אבל הפעם החליטה ג'נר לפרגן לבתה קיילי, בדרך שעוררה סערה לא קטנה ברשתות. בגב הקפוצ'ון שלבשה, ניתן לראות את בתה קיילי ג'נר. עד כאן אין שום דבר מסעיר, אבל בהדפס, בתה לא ממש לבושה. ליתר דיוק, היא בחזייה ורודה בלבד.

היורשת, שכבר מזמן הפכה לאימפריה מהלכת בתחום הקוסמטיקה וכעת גם בלבוש, התגאתה בכך שאימה הציגה בסנאפ צ'ט את דמותה. התגובות לא מיהרו להגיע וכרגיל בכל הנוגע למשפחה הזו, הגולשים התפצלו לשניים: האוהדים הרגילים שמחמיאים לכל פיפס ואלה שחשבו שזה נמוך, מבזה, דוחה ורק מעודד סקסיזם והתייחסות לנשים כאל אובייקטים מיניים. ללא מעט מגיבים היה קשה לראות הורה הולך עם הפיגורה הסקסי של הבת.

הרבה ניתן לומר על התמונה אך כל אשה יכולה וצריכה ללכת איך שבא לה. אין מה להסתתר מאחורי טיעונים צדקניים ולתקוף את המשפחה הזו, שהתפרסמה בלמתג את עצמ כמלוכת הטראש. לפחות הן עושות בדיוק מה שבא להן. אם כבר ביקורת, אז היא יכולה להיות מופנית כלפינו. פעם, כחברה, קידמנו מפורסמים שתרמו ערך לחיינו. ברגע שהמונח "סלבריטאי" קיבל משמעות נפרדת מאמנות, תרבות, או כל דבר הדורש התמחות, התרבו הדמויות שמקדמות רק את עצמן ולא משאירות דבר מעבר לכך.

כריס ג'נר

נשים רבות מדי הפנימו שכדי להצליח היום, עליהן להתפשט. אנחנו רואות זאת בקליפים, מגזינים ולמעשה, בכל מקום. כמה שפחות בגדים יהיו עליך, כך תתפרסמי יותר כ"סלבריטאית". גוף האשה הפך לכלי עבור נשים להשגת כסף, תהילה והכרה. דוגמניות היו מאז ומעולם אבל בעידן הנוכחי, נדמה שיותר ויותר בחורות בונות קריירה מלא להתלבש יותר מדי.

אין מה לתקוף את ג'נר, שלפחות אינה צבועה וכנראה באמת גאה בתמונת בתה. אנחנו אולי מצפות מהורים שיהיו חסודים יותר אבל אין סיבה לצפות מהם את מה שאנחנו לא מצפים מעצמנו. כולנו זקוקות ליותר גיבורות תרבות, על מנת לעקוב אחריהן ולא לתת למשפחת ג'נר ודומיהן להשתלט לנו על התודעה ועל הפיד ברשתות.

עלינו לעשות מאמץ לתת לנשים אחרות להתפרסם - כאלו  שנוכל להעריץ, בזכות פועלן ובהפיכת העולם לטוב יותר. ביום שנהפוך דמויות כאלו לסלבריטאים עשינו משהו חיובי. יש מקום לג'נר אבל נותר חלל בתקשורת שלא מתמלא בכל הנשים הנהדרות שלא מתפשטות. וכך נשארות עם הדפסים של בחורה בחזייה ואפס אמירה.

ההדפס השנוי במחלוקת:

קיילי ג'נר

 

צילום: סנאפ צ'ט של כריס ג'נר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה