איך תקני מתנות ב-2012?

כרטיסי המתנה החדשים הם אישיים יותר מפעם - מגיעים עם ברכה ועיצוב שהתאמתם למקבל, ומכסים את הרשתות והמותגים המובילים בארץ

20/09/2011
שלחו לחבר
 תגובות 
» שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS

» הרפתקה רטובה

גל שוטף אותנו. הוא שוטף את ידיו במים ושולח יד מתחת לתחתונים שלי. אני לא מוכנה למגע למרות שחיכיתי לו. הוא תמיד כל כך הרבה יותר מדי בשבילי

מריה שוחט, 28/03/2017
גיפטורי האישה שתהיי
>> הודעת מייל של גיפטורי על כרטיס מתנה. חינני? כן בהחלט!

החגים בפתח וכולנו מתחילים להרגיש את המתח באוויר. למרות שמדובר בתקופה משמחת היא גם לא קלה נפשית ופיזית. כולנו מתרוצצים, עסוקים בקניות ובבישולים ובתיאומים לקראת ארוחות החג המשפחתיות. בנוסף לכל זה, צריך להתחיל לטרוח סביב עניין המתנות – לסבים ולסבתות, לגיסות, לבני הזוג, לילדים. כולם רוצים להתחיל את השנה בתחושה טובה והחלפת מתנות – לתת כמו לקבל - בהחלט משמחת את כולם.
..
אלא מה? צריך להודות שכל העניין הזה יכול גם להכביד. לא תמיד אנחנו יודעים מה להביא כמתנה. ההיצע גדול ומבלבל ותמיד עולות השאלות כמה להשקיע ומה יהיה אם מקבל המתנה ירצה להחליף? בקיצור, כל חווית קניית המתנות שאמורה להיות משמחת ומספקת, הופכת לעיתים למתסכלת ומנג'סת.

מה עושים? כבר לפני כמה שנים גילינו את הפטנט של כרטיס מתנה שהוא פתרון יעיל, נוח, אלגנטי ופרקטי שאהוב מאד מחוץ לגבולות ישראל. בארה"ב למשל, כרטיס מתנה הוא המתנה הנפוצה והאהובה מכולן. חייבים עם זאת להודות, שזו מתנה שנעדרת מעט את המימד האישי, שמתלווה לפריט שנבחר בתשומת לב.
....
עכשיו אנחנו שמחים לגלות שגם לכך נמצאה תשובה: לאחרונה הושק אתר חדש בשם גיפטורי שהקימו שתי יזמיות אינטרנט - שמרית קליין ותמר ליברמן, בעלות חברת Sting Group.
..


..

גיפטורי הוא אתר ידידותי מאוד למשתמש, כיפי, נוח ומאובטח, שנבנה על ידי חברת מנטיס, החברה המובילה בארץ לפיתוח והקמת אתרים. בעצם, האתר מביא לעולם המתנות וכרטיסי המתנה  את כל  הנוחות והנגישות הקיימת במסחר האלקטרוני באינטרנט.

בשלב ראשון פשוט מבקרים בו ובוחרים באיזה מהמותגים או הרשתות רוצים לקנות את הכרטיס. המגוון גדול: קסטרו, הוניגמן, פוקס, סיגל דקל, ללין, פוקס הום, סטימצקי, טאוור רקורדס, אימג'נריום ועוד.

קסטרו, רונן חן, קרייזי ליין, אימג'נריום פוקס הום סטימצקי ללין, טאוור רקורדס, הוניגמן, פוקס, סיגל דקל ועוד...
ההיצע באתר מתחדש ומתרחב כל הזמן וניתן לבחור בשני סוגים של כרטיסי מתנה: כרטיס למותג ספציפי או כרטיס משולב, שאפשר לממש בכמה בתי עסק. למשל כרטיס אופנה שתקף בהרבה רשתות, כרטיס ספציפי לקניות אצל מעצבים ישראלים או כרטיס הכולל מותגים הרלוונטיים לגברים.

בשלב הבא מחליטים על סכום מתנה לכרטיס שיכול לנוע בין 20 ל 2,000 ש'.
..
ועכשיו הגענו לאחד החידושים המשמעותיים של גיפטורי – המימד האישי. האתר מאפשר  לבחור בעיצוב ייחודי לכרטיס, מה שהופך אותו  למתנה הרבה יותר מושקעת. אפשר גם להוסיף הקדשה פרטית או ברכה אינטימית שתגיע בכרטיס ברכה שיצורף לחבילת המתנה.
..

עיצובים של כרטיסי מתנה מהאתר גיפטורי

רוצים להשקיע אפילו עוד יותר תשומת לב ולפנק את מקבל המתנה בצ'ופר נוסף? אפשר לצרף לגיפטורי מגוון מוצרים מרשת זר 4 יו – כמו זר פרחים מרשים או חבילת מוצרי שוקולד.
..
את כרטיס המתנה של גיפטורי אפשר להזמין דרך האינטרנט וזה יתרון מהותי. אם אתם מעוניינים לשלוח את המתנה באופן מיידי, אפשר לעשות זאת דרך המייל ואפילו בהודעת sms.
..

..
אופציה נוספת היא כמובן לשלוח את הכרטיס המגנטי באריזה מעוצבת עד אליכם, כדי שתוכלו להעביר את הכרטיס באופן אישי למקבל המתנה.


..

בקרוב תעלה גם אפליקצית פייסבוק שתגריל בכל יום זוג כרטיסי גיפטורי בסך 500 ₪ בין כל הלקוחות שיאפיינו את כרטיס המתנה שרכשו באתר. בהצלחה לכל המשתתפים..

אריזות המתנה של חבילות השי עם כרטיסי המתנה של גיפטורי (צילום: נטע טאובר)

להשתתפות בהגרלה של גיפטורי

לאתר גיפטורי

עיצוב אריזות: סטודיו יותם בצלאלכתבות נוספות שיעניינו אותך

בחזרה למעלה