כל מה שצריך לדעת על מים מיסלריים

הם כבשו בהתחלה מאפרים ודוגמניות והיום נשים רבות לא מסיימות את היום בלעדיהם. מה הופך את המים המיסלרים ללהיט בתחום הטיפוח?

03/01/2018
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

shutterstock_Lucky Business אישה מנקה את הפנים

אחד הפיתוחים המוצלחים ביותר בתחום הקוסמטיקה, הוא ללא ספק מוצר שנקרא "מים מיסלרים" או "מי מיסילר".

מהם מים מיסלרים?

"המים המיסלרים הם מים רכים המכילים בתוכם מולקולות שמן זעירות - micelles שאינן נראות לעין ובפגישתן עם העור הן "ממגנטות" אליהן את השומן, הלכלוך ושאריות איפור שהצטברו על העור, באופן קל, נעים וללא צורך בשפשוף העור ואינם מותירים כלל תחושת שמנוניות על העור" מסבירה שרית יאור - ביוטכנולוגית רפואית בחברת ביודרמה - מותג הביו-קוסמטיקה הצרפתי שמוצר הדגל שלו - מים מיסלריים Sensibio H2O לניקוי הפנים, נמכר ע"פ נתוני היצרן בכל 2 שניות בעולם, ולאחרונה עשה קאמבק לישראל אחרי היעדרות ממושכת.

עד לפני שנים ספורות המים המסילרים נחשבו ל"סוד שמור" של דוגמניות ומאפרים ולאט לאט הם החלו לגלוש לחיי היומיום של נשים בכל העולם שהפכו אותם לתכשיר ניקוי הפנים המועדף עליהן בזכות שילוב מנצח של מספר גורמים.

כל היתרונות במוצר אחד

- הם מסירים איפור, שאריות לכלוך ושומנים מהפנים, העיניים והשפתיים, במהירות וביעילות.

- הם אינם דורשים שפשוף ומבצעים את עבודתם תוך כדי החלקה קלה על הפנים ובעצם "לוכדים" את הלכלוך בפעולה הדומה לזו של מגנט.

- ניתן להשתמש במים מיסלריים בכל עת ואין צורך לשטוף את הפנים לאחר השימוש.

- הם מייתרים את השימוש בחלב פנים, מי פנים וסבון פנים ומספקים את היתרונות של כל אחד מהמוצרים בתכשיר אחד חסכוני ורב תכליתי.

- הם מעניקים תחושת רעננות ומותירים את העור ללא תחושת יובש, שמנוניות או דביקות.

- הם מותרים את העור מאוזן מבחינת רמת ה-PH.

- הם נטולי אלכוהול ודטרגנטים אגרסיביים ומתאימים לכל סוגי העור וגם לעור רגיש.

- השימוש בהם חסכוני במיוחד - כמות קטנה מספיקה לניקוי יעיל ויסודי של כל שטח הפנים.

כל אלו הפכו את מי המיסילר למוצר אידיאלי לנשים עסוקות שרוצות לנהל שגרת טיפוח קצרה ויעילה שלא גוזלת זמן יקר.

אילו מים מיסלריים יש בשוק?

כמו בכל מוצר טיפוח שהופך ללהיט, היום כמעט כל חברות הקוסמטיקה מציעות את הגרסה שלהן והמחירים משתנים בהתאם למותג וליתרונות שהמוצר מציע.

יש חברות שמציעות את המוצר הבסיסי שמתרכז בניקוי ואחרות שדרגו את המוצרים על מנת שיספקו יתרונות נוספים דוגמת מיצוק וליחוח. ניתן למצוא גם מים ייעודיים לעור שמן או יבש ומים עם תוספות של תמציות צמחים ייחודיות.

מחירים עממיים

מים מיסילרים צילום יחצגרנייה, תכולת 700 מ"ל, מחיר: 40.90 שקל | קרליין, תכולת 260 מ"ל, מחיר: 39.90 שקל | בורז'ואה, תכולת 250 מ"ל, מחיר: 35 שקל | לוריאל פריז, תכולת 400 מ"ל, מחיר: 42 שקל.

דרמו קוסמטיקה

מים מיסילרים צילום יחצלה רוש פוזה, תכולת 200 מ"ל, מחיר: 80 שקל, ביודרמה, תכולת 250 מ"ל, מחיר: 64.90 שקל, תכולת 100 מ"ל, מחיר: 29.90 דקל | ניוטרוג'ינה, תכולת 200 מ"ל, מחיר: 49.90 שקל.

מוצרי פרימיום

מים מיסלריים צילום יחצ גרלן, תכולת 200 מ"ל, מחיר: 256 שקל | יובנה, תכולת 200 מ"ל, מחיר: 119 שקל | לנקום, תכולת 200 מ"ל, מחיר: 159 שקל |דקלאור, תכולת 400 מ"ל, מחיר: 199 שקל.

איך משתמשים?

shutterstock_By puhhha

הרטיבי פד צמר גפן במספר טיפות של מי מיסילר והעבירי על הפנים, העיניים והשפתיים. אין צורך בשפשוף. אין צורך לשטוף. חזרי על הפעולה בשנית לוודא שצמר הגפן נשאר נקי.

מתי משתמשים?

המוצר מתאים לשימוש יומיומי מידי בוקר ו/או ערב.

אחרי השימוש

מי המיסילר מכינים את העור לקליטת תכשירי הזנה. מיד לאחר השימוש ניתן להניח קרם יום/קרם הגנה, קרם לילה או מסכה בהתאם לדרישות העור.

***
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה