כל הסיבות הנכונות לבחור במטבח לבן

טרנדים בעיצוב המטבח באים והולכים, אבל כשרוצים מטבח עם ערך אמיתי, כדאי לוותר על החששות ולבחור במטבח לבן - הנה כמה סיבות טובות

16/10/2017
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב קאופמן
  • RSS

shutterstock_271527740

משפטים כמו 'קשה לנקות אותו', 'הוא חסר אופי' 'הוא לא מתאים לבית עם ילדים' הם משפטים שגורים בפי מתנגדי המטבח הלבן, אבל את התאוריות הלא מדויקות הללו אפשר ורצוי להפריך בקלות ואף להמיר את המתנגדים ולהפוך אותם לקהל נאמן. איך? באמצעות כמה נקודות משכנעות ביותר:

על זמני ומחמיא לכל סגנון

כפרי, מודרני, רטרו ועוד - הצבע הלבן עובד בכל טרנד או סגנון עיצובי שתבחרו ולעולם לא יצא מהאופנה. זהו גורם משמעותי שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתכננים עיצוב מטבח ארוך טווח או כאשר רוכשים ומרהטים דירה להשקעה.

shutterstock_134654477

נקי ורענן

בואו נשתחרר סופית מהמחשבה שלבן מתלכלך מהר – מטבח לבן שעשוי מחומרים איכותיים מתלכלך ומתנקה בדיוק אותו דבר כמו מטבח כהה או צבעוני, ויותר מזה – הצבע הלבן דווקא משתייך אסוציאטיבית לנקיון ורעננות, משדר וייב חיובי ועל פי תורת הצבעים, מייצג אושר, תום וטוהר.

לבן גורם להכל להראות גדול יותר

באופן טבעי, הצבע הלבן מחזיר אור ולכן 'יגדיל' את תאורת המטבח, במיוחד אם מדובר במטבח בחלל קטן או כזה ללא חלון.

shutterstock_588426404

כמו זיקית, רק בלבן

אם אתם חובבי שינויים ואוהבים מדי פעם לרענן את מקום המגורים, הצבע הלבן מאפשר לכם להוסיף או להחליף אקססוריז מגוונים, לבחור חיפוי בגוונים נועזים ולצבוע את הקיר בצבעים לא שגרתיים.

משעמם? להיפך!

המרכיבים הלבנים של המטבח כמו דלתות הארונות יוצרים משחקי אור וצל ושכבות קונטרסטיות שמעניקות עומק ועניין אדריכלי.

הצבע שחוסך לכם

בכל חנות של מרכיבי המטבח כמו כיורים, כסאות, ידיות וכו' תוכלו למצוא מוצרים לבנים וכך תוכלו לשפץ, לשדרג או להחליף אותם בעלות שנוחה לכיסכם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה