כלב לא נטש את חברתו הפצועה במשך יומיים

תיעוד נדיר: כלב לא נטש את חברתו הפצועה במשך יומיים וגונן עליה מול רכבת דוהרת. בדרך נס, שניהם ניצלו. הסיפור המופלא צולם ועלה לרשת וזה כנראה המחזה המרגש ביותר שתראו השנה

29/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בדרך כלל אנחנו עדות לסיפורים מתסכלים ומדכאים בחדשות אבל הנה לכן ניוז שיחמם לכן את הלב. אם ידענו שכלב הוא חברו הטוב של האדם אז הנה לפניכן המחשה ברורה לכך שהוא חברו הטוב של הכלב. כלב אחד מדהים, בשם פנדה, הציל את חיי חברתו הפצועה, לוסי, לאחר שלא יכלה לזוז במשך יומיים בעודה מרוחה על מסילת רכבת. בתיעוד לפנינו, תוכלו לראות איך הכלב גונן עליה בגופו, כאשר רכבת דוהרת חלפה מעל שניהם. בדרך נס, הם ניצלו.

הכלבה המבוהלה והפצועה הייתה כנראה מתה בשלב כלשהו, בלי עזרת חברה. אי אפשר לתאר את המתח בזמן הצפייה והאומץ של הכלב פשוט מעורר השראה והתפעלות. היכן עוד ישנם כלבים כמו הכלב ההוא? לא ברור. הכל קרה בשלג של אוקראיינה ופנדה עזר לה להישאר בחיים כאשר שכב מעליה ברגע האמת ושמר עליה. בסופו של דבר, הם התגלו על ידי אדם בשם דניס מאלפאייב, ששיתף את הסרטון לרשת.

פאפיז בשלג

הסוף הטוב הגיע כאשר אספו את הכלבים והסיעו אותם לוטרינר כדי לקבל סיוע וטיפול מידי. לא היה ברור עד כמה לוסי הייתה פצועה והוא מאמין שהיא נפגעה מתישהו מרכבת דוהרת. "זה סיפור נוגע ללב", אמר המושיע שלהן. "קיבלתי טלפון מחבר שאמר לי ששני כלבים שוכבים על המסילה בכפר כבר יומיים שלמים. כשהגעתי, התברר לי שהכלבה הייתה פצועה ולא הצליחה לזוז אבל הכלב שמר עליה מפנינו. כאשר ראיתי את הרכבת מתקרבת הרגשתי בחילה.

"הכלב שמע את הרכבת שדהרה לכיוונם, התקרבה לחברתה ושכבה לצדה. שניהם כופפו את ראשם לאדמה ואיפשרו לרכבת לחלוף מעליהם. הכלב עשה זאת למשך יומיים, מתברר. תחשבו על זה, הוא שמר על חום גופה. אני לא יודע איך לכנות את זה: אינסטינקט, אהבה, חברות, נאמנות. מה שאני יודע בוודאות זה שרוב בני האדם לא היו עושים זאת".

האיש שהציל את הכלבים מספר שכעת "מצבם טוב והם מוגנים". לוסי מחלימה יפה והיא סבלה בעיקר משטפי דם אבל שום עצם בגופה לא היה שבור. בעליהם של הכלבים אותרו והם הוחזרו אליהם. תודו שזה הסיפור הכי מרגש ב-2016. זהו, אפשר להתחיל שנה חדשה.

הנה הדרמה, כפי שתועדה בסרטון שעלה לרשת:

הנה הסרטון:

רכבת דוהרת על כלבים

כלבים בשלג רכבת

פאפיז בשלג

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה