כך התאהבה ויקטוריה בדיוויד בקהאם

הפאשניסטה הבריטית ויקטוריה בקהאם, חשפה איך היא התאהבה לראשונה במי שהפך לבעלה ואב ילדיה. אמנם היא הייתה קצת שיכורה אבל לפחות היא זוכרת משהו!

04/09/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

אין כמו סיפורי אהבה מהאגדות, זה תמיד מאיר את חיינו, מרחיב את לבנו ובעיקר גורם לנו להאמין שאיפשהו, דברים נפלאים יכולים לקרות לנו. כיום, הסיפורים של סלברטאים הם האגדות המודרניות ואין לנו ממש סיכוי לככב בהם. כידוע, מפורסמים  נוטים לשמור ככל הניתן על חייהם הפרטיים לעצמם - אלא אם הם פליטי ריאליטי - ולכן זה תמיד נחמד ומרענן לשמוע איך כוכבת חוותה את אותם דברים אבל קצת אחרת.

הפעם מי שבחרה להיפתח היא ויקטוריה בקהאם, אושיית הסטייל הבריטית, שחשפה איך בעצם הכל התחיל בממלכת הבקהאמים. כלומר, איך הספייס גירל לשעבר התאהבה בכדורגלן ההורס דיוויד בקהאם. השניים נפגשו לפני 20 שנה והיא הודתה שזה היה "אהבה ממבט ראשון". בקהאם שיתפה את העולם בתיאור הרגע הדרמטי במכתב פתוח שהיא כתבה לטינאייג'רית שהיא הייתה.

כן, קופידון עבד שם יפה שעות נוספות אבל הוא לא מיילל על זה.

vict_634

כך בקהאם מתארת את הרגע בו היא ראתה את דיוויד לראשונה:

"תלמדי יותר על כדורגל, במיוחד על חוק האופסייד וכן, אהבה ממבט ראשון באמת קיימת. זה יקרה לך בלאונג' של שחקני הנבחרת של מנצ'נסטר יונייטד, למרות שתהי קצת שיכורה ולכן הפרטים המדוייקים קצת מעומעמים. ממה שאני זוכרת, בעוד ששאר שחקני הכדורגל עמדו ושתו בבר עם החברים שלהם, ראיתי את דיוויד עומד לצד משפחתו, (הוא אפילו לא היה במבחרת בשלב זה והיא הייתה המפורסמת יותר. י.ל) והיה לו חיוך כזה חמוד. גם אני הרגשתי כל כך קרובה למשפחתי ומכאן קלטתי עד כמה הוא ואני מבינים אחד את השני. הוא ביקש את הטלפון שלי".

עד היום הוא שמר את כרטיס הטיסה מלונדון למנצ'סטר עליו היא רשמה את מספרה. תודו שזה היה פשוט קצר ומתוק להפליא. כיום לזוג יש 4 ילדים והם נחשבים לאחד הפאוור קאפלז העמידים, החזקים והאוהבים. אני מתארת לעצמי שסיפור אהבתה לנעלי עקבים לא יהיה פחות מרגש!

הבקהאמים

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה