כך בישרה גל גדות שהיא בהריון שני

''וונדר וומן'' הישראלית העלתה לאינסטגרם תמונה לצד בעלה ירון ורסנו כדי לבשר לעולם את הידיעה המרעישה. זו בהחלט השנה המרגשת של השחקנית, שהולכת ומבססת את מעמדה בעולם הבידור העולמי

07/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תגידו מזל טוב לגל גדות, ''וונדר וומן'' בשבילכן, שנמצאת בהריון שני מבעלה ירון ורסנו. את הידיעה היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה לצד תמונה סולידית ונטולת מאמץ. השניים הם כבר הורים לאלמה הקטנה וטרם ידוע אם תצטרף למשפחתה אח או אחות. גדות, הנמצאת בחודש רביעי, כבר מזמן הפכה לכוכבת הוליוודית מפתיעה, עם תפקיד של פעם בחיים.

גדות בת ה-31, הפכה תוך זמן קצר לשם לוהט מעבר לים, למעשה, לישראלית המצליחה ביותר בתחום הבידור.  עם תפקיד ראשי בשובר קופות שמתוכנן לצאת ביוני 2017 ושני סרטים של "ליגת הצדק", שעתידים לצאת לאקרנים ב-2017 וב-2019, ניתן לומר בוודאות שהיא הצליחה לבסס מקום נכבד בהוליווד וכיף לפרגן לה מאחר והיא מצליחה לשמור על שפיות וצניעות.

רק אתמול העליתי כאן אייטם על כך שיצרו פסל בדמותה והנה, תיכף יצטרכו לעצב פסל חדש - עם בטן קטנה. בעולם לא הסתירו את התרגשותם וכתבו על הריונה של גדות גם באתרים בינלאומיים, כגון ה"דיילי מייל" שאף בישרו שגיבורת העל רוצה את הארי ברי לתפקיד בסרט "וונדר וומן", אותו היא תוביל על כתפיה בשנה הבאה. ללא ספק, יש לה טעם טוב ויהיה נחמד לראות את ברי משחקת בסרט.

בתמונה, שהעלתה גדות לרשת, היא כתבה:

So exited to share this wonder with you... #mommyforthesecondtime

גל גדות

צילום: מחשבון האינסטגרם של גדות

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה