יש לי רק חלום, לקנות לך יהלום

בתה של ניקול ריאדמן, מישל, קיבלה ליום הולדתה מתנה יוצאת דופן. בין הבלונים הוורודים והכסופים, חיכתה ליורשת בת ה-7 טבעת יהלום, לא פחות. מה לעזאזל יש לילדה בת 7 לעשות עם טבעת יהלום?!

14/09/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

אצל ניקול ראידמן אין דבר כזה "בקטנה". הכל אצלה גדול מהחיים, פומפוזי, שואו אוף שלא נגמר, כפי שראינו בחגיגות יום הולדתה האחרון. אחרי הכל, יש לה כסף, וזכותה לעשות איתו מה שבא לה. עם השנים אפילו למדנו לעכל את חיבתה הלא נגמרת למותגים, אנשים משפיעים ואירועים נוצצים ובניגוד לסלבריטאיות רבות אפשר לומר לפחות של"מעושרת" הזאת יש אישיות. אפשר לאהוב או לא, אבל משעממת היא לא - לא עניין של מה בכך, בעולם בו מפורסמות חושבות פעמיים על כל מילה שיוצאת להן מהפה.

יחד עם זאת, לא היה מזיק לה שיעור או שניים בצניעות. בשיטוט בחשבון האינסטגרם של ראידמן נחשפתי לתמונות מיום הולדתה של בתה, מישל, בת ה-7. בין הבלונים הוורודים והכסופים, חיכתה ליורשת בת ה-7 טבעת יהלום, לא פחות. בעוד שאימהות מתלבטות בין רכישת מחברת חכמה לכרית ורודה, מאמא ראידמן העניקה לבתה מתנה שנשים מבוגרות יכולות רק לחלום עליה. היא כתבה לצד התמונה בגאווה "טבעת יהלום ראשונה מאמא", כדי שחלילה, לא נפספס את המידע הזה.

מישל ראידמן יום הולדת

מה יש לילדה בת 7 לעשות עם יהלום?! לקפוץ גומי מעליה? לצלם "מיוזיקלי" איתה? גם אם יש כסף והרבה ממנו, לא יזיק להנחיל ערכי צניעות ועבודה קשה. האם ראידמן באמת חייבת שבתה תתכשט כמו מאדאם פומפדור ותאבד את הטבעת בנפילה הראשונה מהנדנדה? מיליארדרים רבים חוששים מילדיהם יהפכו למפלצות ועושים הכל על מנת שאלה יגדלו להיות נורמליים ככל הניתן ולא לצפות לקבל הכל כאן ועכשיו, לא ראידמן. מבחינתה, כסף הוא מים ואפשר לשפוך ממנו כמה שאפשר, היכן שרק אפשר.

מישל ראידמן

עוקביה הרבים של ראידמן התפצלו לשניים, אלה שפירגנו ("מזל טוב מישל הנסיכה!") ואלה שהרגישו שהיא קצת נסחפה ("המתנה מוגזמת ביותר!"). ברור לי שראידמן היא זאת שצוחקת כל הדרך לבנק, בחזרה מהבנק ובין שאר סידוריה סביב הבנק. אני בעד לחגוג את החיים ואפילו בגדול אבל אני רק מקווה עבורה שמישל לא תגדל להיות ילדה מפונקת עד מוות ורדודה עד כאב. היא רק בת 7, כל עתידה עוד לפניה. אולי עוד יש לה סיכוי לדעת שחבריה הטובים של האישה אינם יהלומים אלא חברים אמיתיים, בשר ודם.

ניקול ראידמן יום הולדת בת

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה