יהלום אולימפי על השיניים

ראיין לוכטה זכה בזהב, קישט את השיניים ביהלומים, וגרם לשערורייה אולימפית. לוכטה אינו היחיד: גם ליידי גאגא, קים קרדשיאן, ג'סטין ביבר וקניה ווסט אוהבים את היהלומים שלהם בפה

08/08/2012
שיר וורובל קבלו עדכונים משיר
  • RSS

בריכת השחייה האולימפית מספקת בכל פעם לא מעט אירועים והתרגשויות, השנה, באולימפיאדת לונדון, היה אחד הבולטים שבהם מקצה השחייה של 400 מ' ליחידים בסגנון מעורב. במשחה הזה זכה השחיין האמריקאי ראיין לוכטה במדליית זהב. הניצחון הזה היה מפתיע ומשמח במיוחד עבור לוכטה, שכן הוא ניצח את חברו לנבחרת האמריקאית, מייקל פלפס, שהיה אחד מהפייביוריטים הבולטים ביותר בתחום השחייה שהשיג כמות אדירה של מדליות זהב אולימפיות במרוצת השנים.

לעומת פלפס, זו הייתה מדליית הזהב הראשונה של לוכטה והוא מצא דרך מקורית ופטריוטית להתקשט לכבוד קבלת מדליית הזהב – לכבוד הזכייה ענד לוכטה לשיניו מגן-מיישר שיניים משובץ יהלומים בעיטור דגל ארצות הברית.

שערוריית ראיין לוכטה

לוכטה האמריקאי הוא הבעלים הגאה לאוסף של למעלה מ-100 זוגות נעלי סניקרס ואוסף נכבד של שעונים יוקרתיים, כך שאף אחד לא הופתע ממגן השיניים המנצנץ. טוב, כמעט אף אחד. בראיון שנתן אחד מנציגי הנבחרת האולימפית האמריקאית ל"USA Today" התברר, כי לוכטה התבקש להוציא מפיו את היהלומים  לפני שהוא עולה לקבל את הזהב האולימפי על הפודיום, ולא – לא יורשה לקבל את המדליה. בלית ברירה, לוכטה ציית לבקשה, קיבל את המדליה ומיד החזיר את התכשיט שמשך את תשומת לב כל הנוכחים, ובעיקר הצלמים ומסקרי התקשורת הרבים.

אגב, חובבי תחרויות השחייה יזכרו בוודאי שלוכטה ענד מגן שיניים דומה כאשר עלה לפודיום המנצחים בתחרות השחייה העולמית FINA שנערכה בשנה שעברה בשנגחאי.

נלי, קים קרדשיאן, ליידי גאגא

על-אף שמגן השיניים הייחודי של לוכטה סובב לא מעט ראשים, מתברר שמדובר בטרנד שקיים לא מעט זמן בקרב סלבריטאים ובעלי ממון שאוהבים את היהלומים שלהם לא רק על הצוואר או היד. המחויב ביותר לעניין הוא הראפר נלי, שמזה שנים מסתובב עם מגני שיניים מעוטרים ויקרי ערך, עד שנדמה שהוא מסתיר מאחוריהם שיניים פגומות ומכוערות.

גם כוכבים אחרים, כמו הזמר הצעיר ג'סטין ביבר, הזמרת ואייקון האופנה ליידי גאגא או כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן העלו לאחרונה את תמונותיהם לרשתות החברתיות כשהם עונדים את הבלינג המשונה וזכו ללא מעט תגובות מצד מעריציהם הנלהבים.

ובעיקר – קניה ווסט

מגן שיניים הוא רק אחד מהטרנדים יקרי הערך הנוגעים לקישוטי שיניים. האופנה הזו, שעבר הייתה מקובלת בעיקר בגיאורגיה או במדינות חבר העמים, נכנסה גם לתרבות ההיפ-הופ והראפ והיום מתפשטת לכל עבר. זה מתחיל בהדבקה זמנית למספר חודשים של אבני זירקוניום או קריסטלים, נמשך בציפוי השן/שיניים בזהב וזירקוניום ומגיע עד להשתלות של יהלומים במקום השיניים (!!!), כמו שעשה הזמר/מעצב האופנה קניה ווסט.

ווסט חשף את יהלומים הנושכים בתכניתה של אלן דג'נרס. צפו וראו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה