הערב: טקס הענקת פרסי ''נשים בחזית'' 2016

הערב נתכנס להכריז על הזוכות בפרסי ''נשים בחזית'' 2016 ב-8 קטגוריות. מי מבין המועמדות המצוינות, כולן נשים פורצות דרך ובעלות רקורד מרשים מאוד של עשייה, יזכו בפרס?

20/11/2016
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

מיהן הזוכות בפרסי 'נשים בחזית'? קבלו הצצה ראשונה באינסטגרם וגם בטוויטר של סלונה

גם השנה נכבד בסלונה נשים פורצות דרך, משפיעות וחדשניות ונעניק את פרסי ''נשים בחזית'' בטקס מרגש שיערך בסטואה בגעש ב-5.12.16 לקהל מוזמנים בלבד.

פרסי ''נשים בחזית'' יוענקו לנשים מובילות בשמונה קטגוריות שונות: יזמות טכנולוגית, מדע ורפואה, עסקים וניהול, אופנה ועיצוב, חברה וחינוך, מדיה, פוליטיקה ותרבות.

בין המועמדות לפרס:  אילנה דיין, תמר קרוון, קירה רדינסקי, ח"כ מרב מיכאלי, אלונה ברקת, דיקלה דורי ונשים פורצות דרך נוספות.

התהליך החל השנה בקול קורא שפורסם אצלנו בסלונה וזכה להיענות חסרת תקדים של גולשות וגולשי סלונה לאתגר. כך הגיעו אלינו מאות שמות של נשים מרשימות, פורצות דרך ומוכשרות, כל אחת מיוחדת, משפיעה ומרגשת בפני עצמה, מעשרות עולמות תוכן שונים.

לאחר צמצום את הרשימה ל-5 נשים מובילות בכל קטגוריה, כונסה ועדת ההיגוי לבחירת זוכה בכל קטגוריה. גם גולשות סלונה הוזמנו לקחת חלק בתהליך ולבחור את המועמדת המועדפת עליהן בכל קטגוריה.

בראש ועדת ההיגוי עומדת השנה חברת הכנסת ציפי לבני, יושבת ראש מפלגת ''התנועה'', וכוללת את הנשים המשפיעות הבאות:

טלי גורן - סמנכ"ל ''קשת'' וחברת דירקטוריון בערוץ 24

אלה אלקלעי - יושבת ראש שדולת הנשים

טל שניידר - עיתונאית ובלוגרית פוליטית, בעלת הבלוג הפוליטי ''הפלוג''

רות קוליאן - ראשת מפלגת הנשים החרדית ''ובזכותן''

ראדה זועבי - מייסדת ובעלים של פורטל החדשות בערבית ''בוקרא נט''

רוני בהט-  סמנכ"ל השיווק של חברת אלטמן

שירה מרגלית - יושבת ראש סלונה

חברות ועדת ההיגוי לבחירת אשת השנה של "נשים בחזית"

בנוסף, נעניק גם השנה את פרס ''מנהיגות מקדמת נשים'' שבו זכה בשנה שעברה נשיא המדינה התשיעי וזוכה פרס נובל לשלום שמעון פרס ז"ל ואותו תעניק בתו, פרופ' צביה ולדן.

אירוע הענקת הפרס הוא אירוע סגור למוזמנים בלבד, אך כנס "נשים בחזית 2016" המתקיים למחרת הוא אירוע פתוח ומומלץ בחום, ניתן לצפות בתכנית הכנס ולרכוש כרטיסים בקישור

.

tickets2016

 .
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה