טיפ: איזה מחשוף מתאים לחזה שופע

עגול או משולש? רחב וחושף או סגור ומסתיר? המעצבת הראשית של רשת עונות ממליצה: מה כדאי וממה עדיף להימנע אם יש לך חזה גדול

24/06/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

עונות מחשופיםמימין לשמאל: מחשוף וי, מחשוף סירה ומחשוף עם כפתרה חלקית. מתוך קולקציית הקיץ של רשת עונות

"אשה בעלת חזה גדול צריכה ללכת עם מחשופים מחמיאים", אומרת טובית סגל גרובר, המעצבת הראשית של רשת עונות. "למה לא להראות את החלק השופע? בהנחה שהוא מוקפד ומטופח כמובן. אבל לפני הכל - חזיה שמתאימה למבנה הגוף, תומכת, ולא פחות חשוב, סקסית וחושפת טפח - היא הבסיס לכל מחשוף יפה".

"אביזר נוסף שאני ממליצה להוסיף - שרשרת ארוכה בחיתוך אופקי שתעניק מראה פתוח ומחוטב יותר על ידי הוספת אורך לחלק העליון".

המחשופים המומלצים

1. מחשוף וי

אין ספק שזה סוג המחשוף שהגיע למקום הראשון אצל סגל גרובר. "מחשוף וי מחמיא לכל סוגי החזה", היא אומרת, "וגם אצל בעלות חזה גדול הוא מדגיש איזור שבעיניי תמיד שווה להדגיש. ואם יש חריץ שמציץ - זה מקסים. חולצות מעטפת יוצרות גם הן מחשוף וי ומאפשרות גם לשלוט על הגובה והמפתח שלו".

2. מחשוף סירה

"מחשוף רחב שיכול ליפול ולחשוף כתף אחת ייצור לוק סקסי שבו את רוצה לכסות, אבל בעצם גם חושפת", מסבירה סגל גרובר. "אם את בוחרת ללבוש מחשוף בצורת סירה, כדאי לך ללכת על חולצה רחבה יחסית, שעוטפת את הגוף עם בד עדין וקל".

3. חולצה עם כפתרה חלקית בחלק העליון

"מחשוף עם כפתורים שלא מגיעים עד תחתית החולצה, יחמיא במיוחד לבעלות חזה גדול", אומרת סגל גרובר. "דווקא כאן מומלץ ללכת על כמה שיותר צמוד ולבחור כמה כפתורים לפתוח בהתאם לכמה בא לך להראות".

4. מחשוף "ריטה"

המחשוף המזוהה ביותר עם הזמרת, כנראה עוד מימי האירווזיון העליזים של שנות ה-80 הוא מחשוף שחושף כתפיים. "זה מחשוף סגור אבל גם פותח והוא מתאים גם לנשים בעלות חזה גדול. מומלץ להוסיף למחשוף שרשרת ארוכה עם תליון אופקי, שתוסיף חיתוך אורך למחשוף".

המחשופים הפחות מומלצים

1. מחשוף ביצה

"בעיניי מחשוף ביצה יכול לתת אפקט בוגר מדי", אומרת סגל גרובר "וככלל הוא פחות מתאים לנשים בעלות חזה גדול. אם בכל זאת בא לך ללבוש מחשוף כזה - כדאי לבחור בחולצה עם כפתורים, שתשבור את הצורה העגולה".

2. חולצת ניקי

"מחשוף סגור סביב הצוואר - זה מחשוף שמדגיש מדי חזה גדול, הוא "סוגר" על החזה ומבליט את
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה