טיפול אנטי אייג'ינג מהפכני – בלי לצאת מהבית

איך תשלבי טיפול אנטי-אייג'ינג בלוח הזמנים העמוס שלך ותעניקי לעצמך תיחזוק קוסמטי בין ביקור לביקור אצל הקוסמטיקאית בלי להשקיע אלפי שקלים? מכשיר חדש להפחתת קמטים ומיצוק העור מבטיח לך חסכון בזמן וכסף

05/11/2017
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

219A9359

אם את משתוקקת ללו"ז ביקורים קבוע ותכוף אצל הקוסמטיקאית, אבל לא מצליחה ליישם אותו בגלל לוח זמנים צפוף ועסוק ובכל זאת חשוב לך לשמור על שגרת טיפוח שתאפשר לך לשמור על עור פנים מוצק ומופחת קמטים  - כדאי שתכירי מכשיר חדש ומהפכני בשם NEWA אשר עושה שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו מקצועית ותורם להפחתת קמטים, מיצוק והרמת עוד הפנים, ללא התערבות כירורגית וללא כאבים – והכל בטיפול בבית.

home-device

איך זה עובד?

מכשיר ה־ NEWAאשר נבדק ואושר על ידי מכון התקנים הישראלי וה- FDAוה-CEו הינו בעל פטנט עולמי, פועל בטכנולוגיה מקצועית וייחודית של גלי רדיו (RF). אנרגיית גלי הרדיו מעבירה גלי חום אל שכבות העור העמוקות באמצעות האלקטרודות שבמכשיר, גלי החום מוחדרים אל תוך רקמת העור ומעודדים ומגבירים ייצור של קולגן (חלבון שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי אשר שומר על גמישות העור). החום שנפלט מהמכשיר הוא עדין ובטוח – והתוצאה: מראה פנים מתוח יותר ורענן יותר תוך חודש אחד.

הטרנד החדש של טיפולי הפנים הביתיים 

מלבד האפקט החיובי על ניקיון ושיפור מראה עור הפנים שמעניק הטיפול הקוסמטי השגרתי, הוא טומן בחובו גם שעת 'זמן-עצמי' ותחושת פינוק וניתוק – את ממש לא חייבת לוותר על כל אלה, אבל עם לוח הזמנים העמוס של האישה המודרנית, לא יותר פשוט לשמר ולתחזק את תוצאות הטיפול גם בבית ולחסוך בזמן וכסף?

בדיוק לשם כך הושק מכשיר ה-NEWA שמאפשר לך לפצוח בשגרת טיפוח ביתית 'על הדרך' (סה"כ 4 דקות טיפול לכל אזור בפנים) בקלות ובהנאה, כי כמה קשה כבר יכול להיות עיסוי פנים מרגיע וחם.

מתיחת פנים טבעית

בחודש הראשון תצטרכי 'לעבוד' קצת יותר (כלומר, בעיסוי הפנים) ולהשתמש במכשיר במשך חמישה ימים בשבוע, כאשר אורך הטיפול לא יחרוג מ-4 דקות לכל אזור בפנים (סה"כ 6 אזורי טיפול). לאחר חודש אחד, לא רק שתראי תוצאות, אלא תוכלי לעבור לשגרת טיפוח מצומצמת יותר של יום או יומיים בשבוע, רק כדי לתחזק את הפעולה האינטנסיבית של החודש הראשון. כדאי לבחור יום קבוע בשבוע (כדי למנוע טיפול יתר) ולנהל יומן טיפולים שבו יצוינו תאריך, יום בשבוע ומעלות הטמפרטורה שבה נעשה שימוש. ואם את אורזת לקראת נסיעה לחופשה, תוכלי לקחת את איתך את המכשיר הקומפקטי הזה ולהמשיך בשגרת הטיפול בכל מקום ובכל זמן.

לאחר 6 חודשים כבר תאלצי לשכנע את הסובבים אותך שלא, ממש לא עברת מתיחת פנים. לא אחת כירורגית בכל אופן.

newa_800_418

ציפיות ותוצאות לטווח ארוך

הציפיות ברורות – עור מתוח יותר, פחות קמטים וקמטוטים ומראה כללי צעיר ורענן יותר. התוצאות – גם! ניתן יהיה לראות את השינוי בעור הפנים כבר לאחר הטיפול הראשון אבל חשוב לזכור שההשפעה הניכרת והמרבית של הטיפול במכשיר ה-NEWA תהיה ניכרת לאחר חודש טיפולים מלא.

העור הוא רגיש ומגיב לשינויים ולכן לאחר הטיפול המקומי עשויה להופיע אדמומיות מתונה או מידה קטנה של נפיחות, אך למשך כשעה ולאחר מכן ייעלמו. כדי לבחון את התוצאה לאחר טיפול אחד אפשר לבצע "מבחן אלסטיות" ע"י משיכה קלה של עור הפנים לפני ואחרי הטיפול ולהשוות את התחושה בין ה'לפני' וה'אחרי'.

לאחר חודש בלבד של טיפולים העור יקבל את מנת האלסטיות שכל כך היה זקוק לה ויהיה מתוח יותר ובעל מראה צעיר יותר, אך לאחר 6 חודשי טיפול ותחזוק ניתן יהיה להבחין בשינוי של ממש במראה עור הפנים.

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה