שנת אהבה ללא אכזבה וזיבה

שיהיה מרגש גם בלי אלכוהול או מטשטשי תודעה, ושימציאו כדור לעידוד החשק הנשי. נונה.ד פורסת 10 איחולי סקס מחודדים לשנה החדשה

02/10/2011
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» טאי דיגס. מאחלת לעצמי שהיקום ישלח לי כושי מהמיתוסים

העובדה שבשנה האחרונה מיעטתי להשתגל מדאיגה קצת. האם זה בגלל שמאסתי באקסים שאני ממחזרת? האם מהסיבה שהלכתי רחוק מדי עם הגבולות, עד שסקס פשוט ורגיל כבר לא קורץ לי? ואולי זה בגלל דימוי הגוף הנמוך מים המלח שלי?

אז רגע לפני שאני שוקלת ברצינות לוותר על כל הפעילות הפרימיטיבית הזאת לטובת חוג סריגה ומקרמה או הצטרפות למסדר נזירות כלשהוא, קיבצתי עשרה איחולים ממני לעצמי לשנה החדשה:

1. שהשנה הקרובה תביא עמה פרטנר חדש שיצעד אתי לאט ובטוח אל מחוזות ההארד-קור של משחקי שליטה. אחד כזה שלא יפצח בספאנקינג על אחוריי כמבין עניין דקות ספורות אחרי שהכרנו. רק אלוהים עדי כמה ארוכה היא הדרך עד לנחלה, בה הזר שהופך למוכר, מבין את ההבדל בין מאסטר מבוּקר לסדיסט אכזר.

2. שעד שכל זה יקרה, אם שוב אקלע לרגע אינטימי שממש לא בא לי להיות בו אני מאחלת לעצמי שלא אתנהג ככלבתא חסרת חמלה וסבלנות, אבל שגם לא אפשק את רגליי ואנדב את נקביי רק על רקע "לא נעים".

3. שלא אתנהג לכל הוד-אקסיותם היקרים והממוחזרים כמובנים מאליהם, ואשכב במהלך הזיון כמו פוסטמה חסרת עניין, בזמן שהללו מתאמצים לענג בי כל חלקה, מבלי לגמול להם בפינוקים בכלל או באיזו מציצה טובה בפרט.

נונה.ד מתמסרת לפורנו

סקס עם האקס

4. אחרי כל כך הרבה שנים של חוסר צלילות בשעת מעשה, אני מאחלת לעצמי שהערפול שאחוש ביחסים עם הגבר שיבוא עליי לטובה, יעורר דיו את החשק המיני שלי, כך שממש ארצה לוותר על אלכוהול ושאר חומרים משפיעי דעת.

5. שמשרד הבריאות יאשר את ה"ויאגרה" וה"סיאליס" לסל התרופות, כך שכל אישה שתחפוץ בערב מושלם, תוכל לשלוף ברגע האמת את מעודדות החשק כהמלצה, יחד עם הקונדומים שמאיימים על חרדת הביצוע הזכרית – במיוחד לחובבות קשישים כמוני.
//

נונה.ד

...

6. ואם כבר בחומרים ותרופות עסקינן: כולי תקווה שהשנה ימציאו תואם לתרופות האון והחשק הגברי גם לבנות המין הרגיש. יש לי תחושה שלא משקיעים בנו כזה מחקר רק כי בונים על זה שהאגו הגברי ישן טוב בלילה גם אם אנחנו מזייפות לו אורגזמות.

7. שבשנה הקרובה אשנא פחות את גופי ואפחית מהצורך המתיש להקסים כל זכר חדש במלל שנון ו/או עוקצני ו/או מצחיק על מנת לסמא את עיניו ממופע האימים של הצמיגים.

8. שאכיר מישהו שיהיה מוקסם מכל החבילה מבלי ל"החמיא" לי במשפט המשפיל: "אני לא יודע איך התאהבתי בשמנה כמוך, כל החברות הקודמות שלי היו חתיכות לא נורמליות."

9. מאחלת לעצמי ריכוך מה של הביקורתיות חסרת החמלה שמעוררת בי דחייה מפרוטות קטנות כמו שערה סוטה מהאף/אוזן או צחוק צורמני, שלא לדבר על דברים גדולים יותר כמו פאלוס פצפון.

ואפרופו זיו קטן: אחרי רזומה של שלושה אפריקאים בעלי בוטן, אני מאחלת לעצמי שהיקום ישלח לי כושי מהמיתוסים ובכלל, מספיק עם הקארמה המנחוסה הזאת שממעטת לפנק אותי בבעלי תותח ושולחת עלי את כל קצוצי הקנה!

ולכם קוראיי היקרים נותר לי לאחל שנת אהבה טובה ללא אכזבה או זיבה

נונה

מתוך הבלוג של נונה.ד

צילום טאי דיגס: Gettyimagesתגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך