טאץ' ליפט: מתיחת פנים ללא ניתוח

החידוש האחרון בתחום הצערת הפנים מתאים גם למי שרוצה להחזיר את השנים לאחור אבל מפחדת מסכין המנתחים. איך זה עובד ולמי זה מתאים?

13/10/2015
אסנת עופר קבלו עדכונים מאסנת
  • RSS

טאצ' ליפט פרופורציה אוקטובר 2015

בשנים האחרונות קיימת מודעות גדולה יותר להזדקנות העור: השמש, היובש, האוויר הלא נקי שאנחנו נושמים – כל אלו תורמים לתהליכי ההזדקנות הטבעיים של העור ומזרזים אותם. עם השנים העור שלנו נעשה דק ויבש יותר ואילו היכולת של תאי העור לשקם את עצמם ולהתחדש נעשית איטית יותר. ואם לא די בכך – עם השנים מתמעטת כמות הקולגן והאלסטין, החומרים השומרים על גמישות העור ונפח השומן בשכבות התת עוריות קטן.

התוצאה: גמישות העור נפגמת והוא נעשה רפוי ונפול. למרות ההבטחות המפוצצות והזוהרות – עדיין לא נמצא קרם פנים שיחזיר את הגלגל לאחור. הפתרון היחיד שהבטיח מראה פנים צעיר ורענן יותר היה עד כה ניתוח מתיחת פנים. ואולם נשים רבות חששו מפני הניתוח וייחלו לפתרון יעיל ובטוח יותר.

ובכן, החידוש האחרון בתחום הצערת הפנים, הוא טיפול שמבוצע באמצעות חוטים מתמוססים  - הטאץ' ליפט – Touch Lift, מתיחת פנים ללא ניתוח.

טאצ' ליפט פרופורציה אוקטובר 2015

היתרון: מושכים בחוטים – והעור נמתח

הטיפול מבוצע בעזרת החדרה של חוטים בנקודות מסוימות מתחת לעור, כך שמשיכה של החוטים לכיוון הרצוי מותחת את העור. "החוטים עשויים מחומצה לקטית (חלב) – חומר שנמצא באופן טבעי בגוף, ונספג בהדרגה בגוף במהלך הזמן. מחדירים את החוטים בעזרת מחט דקיקה, לאחר זריקת הרדמה מקומית, ממש כמו זו שמקבלים לפני טיפול שיניים", מסביר ד"ר גנדי נמירובסקי, מרשת מרפאות "פרופורציה", שמבצע את הטיפול החדשני.

יתרונות השיטה ברורים: מתיחת העור מבוצעת בצורה עדינה וללא התערבות ניתוחית. ההחלמה ממנה מהירה מאד, ללא צורך באשפוז, ללא כאבים ועם חזרה מיידית לשגרה. לדברי ד"ר נמירובסקי, ניתן לבצע מתיחה בעזרת החוטים בפנים ובצוואר: "לכל אזור יש סט חוטים ייחודי שמתאים לטיפול", הוא מסביר. " היתרון של שיטת הטאצ' ליפט הוא שהטיפול אינו  משפיע על הבעות הפנים, משום ששמותחים רק את העור. לכן זה נראה לגמרי טבעי, ומי שלא יודע – לא יזהה שנעשה בהן טיפול כלשהו".

למי מתאימה השיטה?

לדברי ד"ר נמירובסקי, השיטה מיועדת לנשים צעירות יחסית. "אני ממליץ להתחיל בטיפול זה בסוף שנות ה-30 ותחילת ה-40. לפני שאני מבצע את הטיפול אני מעריך את מצב נפילת העור ועד כמה הטיפול עשוי להשפיע. זה יכול להשתנות מאישה לאישה, ותלוי במידה רבה בנטייה גנטית. אני ממליץ להתחיל כמה שיותר מוקדם, כשנפילת העור עדיין קטנה. במקרים כאלה התוצאה שמתקבלת היא מצוינת. אני לא מציע לנשים לחכות לגילאי 70, כי אז הנפילה של העור משמעותית, אין ברירה וצריך לעבור ניתוח למתיחת פנים".

טאצ' ליפט פרופורציה אוקטובר 2015

עניין של זמן

חשוב לדעת שהחוטים נספגים בעור והתוצאות נשמרות לפרק זמן של כשנה וחצי ועד שנתיים. "החוטים נספגים בגוף כעבור כ-8 חודשים, אבל נוכחותם מתחת לעור מעוררת יצירת קולגן חדש שמשמר את התוצאות לפרק זמן נוסף", מסביר ד"ר נמירובסקי.

ומה בנוגע לתופעות לוואי? אמנם נדיר שיקרה, אבל ייתכן שיופיעו שטפי דם באזור החדרת החוט. "בתחילת הטיפול מזריקים חומר הרדמה שמכווץ את כלי הדם, כך שגם אם מופיעים שטפי דם הם נעלמים כעבור מספר ימים", מדגיש ד"ר נמירובסקי. כמו כן, הוא ממליץ לקחת אנטיביוטיקה כטיפול מונע, לפני הטיפול, ביום הטיפול ויומיים אחרי, כדי למנוע אפשרות של זיהום.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה