חמים ומקסים – למה כדאי לבחור במטבח משולב עץ

תעשייתי, כפרי, מודרני או רטרו, לא משנה באיזה סגנון עיצובי תבחרו – אם תשלבו במטבח שלכם אלמנטים מעץ, תקבלו שילוב מנצח ותחושת ביתיות מושלמת

05/11/2017
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב קאופמן
  • RSS

אתם מעוניינים לחדש את המטבח, אתם מחפשים מטבח מודרני ועדכני אבל אתם בכל זאת רוצים לשמר את תחושת הביתיות ולהעניק למטבח שלכם מגע חמים – הפתרון? שילוב אלמנטים מעץ בחלקים שונים של המטבח. זה יכול להיות אי הבישול, דלפק הישיבה, מגירות או ארונות וזה יכול להיות מטבח שכולו עץ המעוצב בסגנון בן זמננו.

הסוד הוא במינון

הגורם המכריע בבחירת מטבח חדש הוא קודם כל הטעם האישי שלכם והחזון שלכם לגבי המטבח החדש. שילוב אלמנטים מעץ במטבח הוא בסופו של דבר עניין של מינון והתחברות לסגנון עיצובי מסוים. בחרתם מטבח בסגנון תעשייתי ו'קר'? תוכלו 'לחמם אותו בנגיעות של עץ, נסגרתם על מטבח בסגנון כפרי? תוכלו 'למתן' אותו באמצעות אלמנטים תעשייתיים. באופן הזה הרווח הוא כפול – גם מטבח מודרני וגם תחושת ביתיות חמימה.

מטבח עם פאסון

חדרי ספריה ספוני עץ, רצפת פרקט, שולחנות מנהל כבדים, הם תמיד קונוטציה לסביבת מגורים או עבודה איכותית, בעלת הדר, שיק ויוקרה על-זמנית. האסתטיקה הזו יכולה בנקל לעבור גם למטבח משולב עץ, או מטבח שכולו עץ.

בחירה בטרנד נצחי

מטבח עץ, או בעל נגיעות עץ, לעולם לא יוסר מרשימת המבוקשים ביותר של עולם המטבחים. זהו חומר שקיים מאז ומתמיד וילווה גם את הדורות הבאים, הוא בעל השפעה חיובית על האדם והוא פייבוריט נצחי בתחום עיצוב הבית. בחירה במטבח משולב עץ מבטיחה לכם מטבח שלא יתיישן במהרה.

חמימות כפולה

מטבחי עץ או מטבחים משולבי עץ פשוט מעניקים חמימות כפולה – גם במראה הביתי שמעניק תחושה והנוסטלגית וגם בהיות העץ עצמו חמים למגע, זה אולי גורם קטן, אבל הוא יוצר שינוי גדול, הוא גורם למשטחים להיראות יותר מזמינים ולגרום לשהייה ממושכת יותר במטבח. בונוס נוסף – העץ גם שקט יותר מחומרים אחרים, מה שמוסיף לתחושת הרוגע.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה