חלף עם הספריי

הסיפור על הרגע שהבנתי שסופ"ש עם ההורים שלו אומר שגם אם אקסים אותם בערב, הקסם עלול לפוג אחרי הביקור בשירותים בבוקר, ועל איך פתרתי את הבעיה הזו בקלות

23/11/2017
דניאל לוין קבלו עדכונים מדניאל
  • RSS

את רוצה להיות בטוחה שהשארת אחריך ריח טוב, גם ביציאה מהשירותים (צילום: שאטרסטוק)

עכשיו כשאני פתאום כותבת על זה, אני מדמיינת את עצמי בסרט הזה, שאף אחד לא עושה על חיי, (ובצדק) ואומרת למצלמה במסתוריות: "החוק הראשון של מועדון מספר 2 הוא שאין דבר כזה מועדון מספר 2" ואז התמונה עוברת ליום שני בשבוע שעבר. המים לקפה עוד לא רתחו, וכן זה חשוב כי מסתבר שיש דברים שלא עושים לפני הקפה הראשון של הבוקר, ופתאום הוא שאל: "ההורים שלי הציעו שנבוא לסופשבוע, רוצה?" אני מאשימה את העובדה שלא שתיתי קפה בזה שעניתי שכן מיד ובלי לחשוב.

אני מודה לא חשבתי על זה מספיק, כי לא משנה מאיזה כיוון חושבים על זה, סוף שבוע זה ארוחות וארוחות זה הליכה לשירותים כלומר לא משנה כמה מוקסמים הם יצאו מהערב איתי, בואו נראה אותם בבוקר, אחרי כל הקטע הזה שאי אפשר להימנע ממנו שנקרא לו בשם קוד - השירותים. יו נואו, נאמבר 2. אל תבינו לא נכון, זה לא שיש לי בעיה, אבל יש משהו מאוד לא נעים בלפגוש את האדם שמחכה לך ביציאה מהשירותים, בעיקר אם אתה בונה על זה שהוא יהיה החמות שלך מתישהו, בעצם גם אם לא.

לא ממש הפרצוף שאת רוצה לגרום לחמותך, לא על הבוקר ולא אף פעם (צילום: שאטרסטוק)

אני לא בן אדם עם יותר מדי עכבות, אבל בכל זאת בחיי, מערכת היחסים של ההורים שלו ושלי לא הגיעה לשלב הזה ביחסים שלא אכפת לי, וכשחושבים על זה, אני גם לא רוצה להגיע לשלב הזה. העניין הוא שהיה לי די ברור שמשפט כמו: "תשמע, לא נראה לי שיהיה לי נעים ללכת לשירותים אצל ההורים שלך ובגלל זה נראה לי שצריך לבטל" יכול לעבוד. לא היה מנוס מלמצוא פתרון.

המחשבה להתאפק עד שנחזור נראתה לי לא ממש ישימה, גם אם נעזוב ישר אחרי ארוחת צהרים. שלא לדבר על זה שהרחקתי עד חישוב הביקור שלי בשירותים לפי השנ"צ שלהם, אבל לכי תסמכי על זה. התחלתי להרגיש קצת לא נוח שזה מעסיק אותי ולכן התקשרתי לנועה, הייתי חייבת להבין אם אני נסחפת פה או שאולי זה בכל זאת בתחום הלגיטימי. נועה התפוצצה מצחוק כשהיא שמעה במה מדובר ולרגע תהיתי אם היקום מאותת לי להתחיל טיפול בעכבות. אבל רק כדי להיות בטוחה שאלתי אם היא חושבת שאני מגזימה. מסתבר שממש לא.

זה הכי טבעי, אבל זה לא הריח שאת רוצה להשאיר אחריך (צילום: שאטרסטוק)

"סליחה, את לא מבינה למה אני צוחקת," היא אמרה, "כשנשארתי לישון בהתחלה אצל איתי, הייתי מתאפקת עד שהייתי חוזרת הביתה, עד שיום אחד הוא שאל אותי אם אני אף פעם לא... את יודעת." אחרי ההקדמה הזו, היא הגיעה לתכל'ס, שמסתבר שאני לא האדם היחיד בעולם שמוטרד מזה וזו כנראה הסיבה למוצר חדש, נאמבר 2 (שם ממצה, אם תשאלו אותי), שהוא ספריי שמרססים על פני המים באסלה לפני והוא כולא את הריחות ומפיץ ריח נעים. נועה כמובן כבר ניסתה אותו ונשבעה שזה עובד.

כמובן שלא הסתפקתי בהמלצה החמה של נועה וניסיתי את זה לפני הנסיעה, ליתר ביטחון. כלומר קניתי אותו ומיד בבוקר למחרת, כשקמתי, הוצאתי את הספריי מהתיק ונכנסתי לשירותים, 5 ריסוסים לתוך האסלה וקדימה, להתיישב על הקרש. הניסוי עבר בהצלחה, בחדר השירותים לא נשאר ולו ניחוח קל למה שהתרחש שם רק לפני שניות אחדות. אפשר לנסוע לסופשבוע – אני לגמרי מוכנה. בעצם רגע - לא החלטתי עדיין מה ללבוש.

מספר 2, הפתרון לריחות שלא מדברים עליהם (צילום: יח"צ)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה