חלוקת המשמורת על הילדים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

אם תהיתם מה יעשו ששת ילדיהם של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט בקיץ הקרוב, אל דאגה: לאחר ששופט בית המשפט חילק את המשמורת בין ההורים המפורסמים הם עתידים להעביר את הזמן על קו אירופה-ארצות הברית

13/06/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

מזמן לא שמענו על צמד הגרושים הלוהט בעולם, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט. לאחרונה פורסם שהשניים עדיין מנהלים מאבק משמורת על ששת ילדיהם (מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים ויויאן ונוקס), שאמורים להעביר את הקיץ הקרוב על קו אירופה-ארצות הברית. פיט וג'ולי לא הגיעו להסדר הזה לבד, עם כוס קפה על המרפסת וההחלטה התקבלה לאחר שבית המשפט הורה על כך וחילק את המשמורת בין ההורים המפורסמים.

כן, מתברר שכמו כל הורה בישראל, שנחרד מהשאלה "מה עושים עם הילדים?" בקיץ, גם ג'ולי ופיט צריכים להיערך מבעוד מועד בכל הנוגע לפעילות ילדיהם בחופשת הקיץ. מסמכי בית משפט, שהגיעו לידי ערוץ E!, חשפו את תוכניותיהם של השניים. מאז שפיט וג'ולי התגרשו, לפני כשנתיים, המשמורת הפיזית ניתנה לג'ולי ובעקבותיה נפגמה מערכת היחסים בין הילדים לאביהם. "העובדה שאין לילדים קשר רציף עם האבא פוגעת בהם", כתב השופט. "חשוב שלכל אחד מהם יהיה קשר חזק עם כל אחד מההורים".

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט צילום: Jason Merritt/Getty Images

הסכם המשמורת החדש מתייחס לכל הילדים, חוץ ממדוקס, שיוכל להחליט לבד אצל מי הוא יעדיף לבלות יותר. שאר הילדים יבלו החל מה-8 עד ה-17 ביוני, ארבע שעות כל יום אצל פיט בלונדון (שם הם נמצאים עם ג'ולי, שמצלמת את "מליפיסנט 2"). מה-27 ביוני ועד ה-1 ביולי, הילדים יבלו עשר שעות ביום עם פיט. ההסכם המחודש נועד לחזק את הקשר בין הילדים להוריהם באופן הוגן ומאוזן יותר.

כזכור, בעבר פיט ניהל מאבק עיקש בג'ולי בתקשורת ואחרי שהשניים הבינו שהיחידים שנפגעים הם הילדים, הם עברו לפסים דיסקרטיים יותר והדיונים המשפטיים נערכו בדלתיים סגורות. "ההסכם שנוסח מקובל גם על בראד וגם על אנג'לינה. היו חילוקי דעות בהתחלה, כיוון שהיא רצתה שהילדים ישהו באירופה, שם היא מצלמת סרט, בזמן שבראד מצלם בלוס אנג'לס. אחרי שההסכם נחתם, בראד נראה נרגש. הוא הרגיש שבית המשפט ראה גם את הצד שלו". מה שבטוח, הילדים ינדדו הרבה בין הורה אחד לשני ויבלו כנראה באוויר את רוב הזמן.

אנג'לינה ג'ולי ובני משפחתה צילום: Koichi Kamoshida/Getty Images

"הילדים יטוסו הלוך ושוב כדי לבלות זמן עם שני ההורים", סיפר מקור המקורב לשניים. "בראד רצה רק את מה שטוב עבורם, ולעולם לא יעשה שום דבר שעלול לפגוע בהם. הוא לא עובד בכל יום והצליח ליצור לוח זמנים בו המפגשים עם הילדים יסתדרו עם הזמנים של הצילומים. בראד נמצא במקום טוב בחיים שלו ונראה בריא ומאושר. הוא נראה מההסכם החדש ומהעובדה שיראה את הילדים על בסיס קבוע. זה ניצחון עבורו, צעד גדול לקראת שיקום היחסים איתם. הוא שמח שבית המשפט הבין אותו כי בסוף היום, כל מה שהוא רוצה זה להיות הורה טוב".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה