חלון ראווה: HAMPIBAGS

פונקציונליים, צבעוניים, יחודיים ולא יקרים. הכירו את התיקים של המותג הישראלי הצעיר האמפיבגס

09/04/2018
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מי אני?

אביב רוזנפלד האמפי בג יח"צ

אביב רוזנפלד, נשוי למירי ואב לאריאל ורונה. מעצב ראשי ושותף במותג התיקים Hampibag.

השם Hampi הגיע אחרי משחקים אין סופיים עם טקסטורות על גבי התיקים שאחת מהן היתה של חלוקי נחל שמאוד הזכירו לאוהד (אחד השותפים במותג) את העיר האמפי בהודו ואת מבנה הבולדרים הענקיים שמכתיבים את הנוף באיזור.

HAMPIBAG  יחצ

רקע

העבודה הראשונה שלי אחרי הצבא היתה בבית ספר לשיט במרינה בהרצליה ויצא לי להיות בהפלגות בארץ ובעולם. אני זוכר שבמהלך ההפלגות הייתי מנסה לחשוב כל פעם איך אני יכול לשדרג ולשפר את סביבת החיים ביאכטות.

למדתי 4 שנים בשנקר וכבר עם סיום הלימודים השקתי את המוצר הראשון יחד עם חבר מהלימודים והתחלתי דרך עצמאית בעולם העיצוב. במקביל עבדתי בחברה המתמחה בבניית אבטיפוס בכל תחומי התעשייה ושם רכשתי ידע בעולם ההדפסות התלת מימדיות ונחשפתי לשיטות יצור ופיתוח שבעזרתן שותפיי ואני בונים את הקווים העיצוביים במוצרים שלנו.

את האמפי הקמתי יחד עם אוהד רחל אמנו, חבר ילדות, איש פיתוח ורעיוניסט מדהים והשילוב של עיצוב והנדסה הוביל אותנו יחד להקים את סטודיו האמפי המתמחה ביצור מוצרי אופנה ואקססוריז.

תחילת העבודה המשותפת על האמפי הייתה ביוני 2016 אבל רק לפני כשנה עם כניסתו של אדם, השותף השלישי שלנו ומנהל השיווק והפרסום, עברנו משני מעצבי תיקים שמוכרים מפה לאוזן לעסק עם חזון ומגוון מוצרים ופיתוחים בשוק הישראלי והעולמי.

HAMPIBAG יחצ

מהו סגנון העיצוב שלכם?

הקו העיצובי שלי מתבסס על הבנה ואתגור של החומרים בהם אני משתמש, שמירה על פשטות פונקציונלית, וחדשנות בטכניקות מסורתיות.

Hampibag היא סדרת התיקים הראשונה שיצאה מהסטודיו שלנו שבאה לתת מענה כולל לנשים וגברים כאחד, לתיק נשיאת הציוד האישי היומיומי שלנו מהבית לעבודה או לבילוי. התיקים מכילים תא אכסון גדול אחד בלבד, משקלם כ-90 גרם והם מגיעים במגוון גדלים וצבעים.

HAMPIBAGS יחצ

לאחרונה השקנו את קולציית ה All Black, שכשמה כן היא שחורה על כל חלקיה, בתוספת מספר גדלים חדשים המרחיבים את אופן וצורך השימוש. בקרוב יושקו מוצרים נוספים בסדרת Hampi המכילה בתוכה ארנקי כרטיסים, קייסים לדרכונים ותיקי אופניים.

בפן העיצובי חשוב לי לשמור על מראה נקי כאשר כל חלק בתיק הוא פונקציונלי וללא אלמנטים ״קישוטיים״.

HAMPIBAG יחצ

התיקים הם Vegan friendly ומיוצרים מפולימרים מוקצפים שעוברים תהליכים אצלנו בסטודיו על מנת לתת להם מראה ותחושה של חומרים טבעיים.

מחירים: החל מ-190 שקל לדגם הקלאץ ועד 250 שקל לדגם הפלוס.

ניתן להתרשם ולרכוש את התיקים דרך אתר הבית www.hampibags.com ובעמוד האינסטגרם: @Hampibag

 ***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה