חלון ראווה: שרה גורט

שרה גורט למדה עיצוב אופנה בפריז וחיה את החלום במשך עשור בניו-יורק. הציונות הביאה אותה לישראל וכאן ייסדה מותג כפכפים מדליק שכבש אותנו בסערה

19/06/2017
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • בדואר
  • RSS

שרה גוט מותג הנעליים מוזס (2)

מי אני?

שרה גורט, בת 37. מעצבת מותג הכפכפים MOSES משנת 2014.

כשחיפשתי שם למותג רציתי שם קצר, קליט, שם משדר תחושה של חופש\ ומוזס התחבר בצורה מדויקת. מהפן האישי, אחרי 4 שנים בלונדון ו 10 שנים בארצות הברית החזרה לארץ ישראל הרגישה לי ממש כמו יציאת מצרים. מאוד נהניתי בתקופה הזו אבל בסופו של דבר רציתי לחזור הביתה, לישראל.

רקע

נולדתי בפריז למשפחה שמאוד אוהבת ומחוברת ליופי ואופנה והיא תמיד דחפה אותי לתשוקה שלי. מגיל 3 אני מציירת שמלות ובגיל 7 כבר התחלתי לשחק עם בדים.

בגיל 12 עברתי לישראל עם ההורים וכ סיימתי את התיכון עברתי ללונדון ללמוד עיצוב אופנה בבית ספר נחשב  בשם CENTRAL SAINT MARTINS. תוך כדי הלימודים הבנתי שיש לי תשוקה אדירה לנעליים ועברתי לבית הספר שלהם שמתמחה בעיצוב נעליים.

אחרי הלימודים עברתי לארה"ב לעשות סטאז' של 3 חודשים בחברה בשם BCBG ולאחר מכן יצא לי לעבוד במגוון רחב של בתי אופנה כמו Calvin Klein, Oscar de La Renta ועוד.

בשנת 2006 כאשר יצאתי עם חברות לקוקטייל בניו-יורק, חברה משותפת שהייתה איתנו נדלקה על מגפיים שנעלתי אותם עיצבתי בעצמי. יום למחרת כבר היה לי עסק בעזרת אותה חברה שהייתה קניינית של רשת חנויות בניו יורק. זו הייתה חוויה מדהימה במסגרתה גם מכרתי תיקים ל- Sacks fifth avenue.  ההרגשה הייתה מדהימה והעשייה גדולה אך לאחר 10 שנים החלטתי שאני חוזרת לארץ, כפי שתמיד רציתי.

שרה גוט מותג הנעליים מוזס (1)

מתי ולמה הבנת שאת רוצה להיות מעצבת?

מגיל צעיר מאוד אהבתי להתעסק עם חומרים ובדים. בתור ילדה קטנה הייתי גוזרת שבלונות ויוצרות בגדים לבובות ובעיקר מציירת המון. הכל היה עניין של זמן, עבודה ותשוקה.

לסגנון האופנתי של איזו מפורסמת את מתחברת?

מ- SJP (שרה ג'סיקה פרקר) ועד Waris Ahluwalia

אני לא ממש מסתכלת על מפורסמים, זה לא כל כך מעניין אותי. אני יותר אוהבת להסתכל על הסגנון האופנתי של חברים או אנשים מדליקים שאני רואה ביום יום בתל אביב. יש פה מגוון רחב וסופר מעניין של לוקים וסגנונות ובעיקר האופי של העיר הזאת נותן לי הרבה השראה.

מה היה החלק הכי מאתגר בדרך?

החלק המאתגר ביותר היה בעיקר לקחת את ההחלטה שאני הולכת בכל הכוח למרות כל הפחדים והסיכונים. אחרי הכל חיים פעם אחת.

MOSES1961

למה להתרכז רק במוצר אחד ספציפי?

האמת שאני יכולה לגלות שאני עובדת על פרויקטים נוספים שיראו אור ממש בקרוב.

מה סוד ההצלחה של הכפכפים?

המראה הרענן שלהם עם מבחר של צבעים ונוחות, ובעיקר שכל אחד יכול להתחבר לכפכפים מגיל 5 ועד 120.

WE SHOES קמפיין אביב קיץ 2017 MOSES 180שח צילום שי יחזקאל  (15) (Custom)WE SHOES קמפיין אביב קיץ 2017 כפכפי MOSES 180שח צילום שי יחזקאל  (7) (Custom)WE SHOES קמפיין אביב קיץ 2017 כפכפי MOSES מבוגר 180שח ילד 140שח צילום שי יחזקאל  (9) (Custom)

תוכניות לעתיד?

להמשיך ליצור מוצרים מדליקים, נוחים, נגישים ובעיקר ליהנות מהחיים.

טווח מחירים: 140-180 שקל

טווח מידות: 26/27-46/47

איפה קונים? ברשת חנויות WESHOES ובאתר החברה www.weshoes.co.il

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק

Save
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה