חלון ראווה: אסף אגאבאבה

אסף ותומר הקימו מותג תכשיטים ומכרו בתחילת דרכם בירידים ולוועדי עובדים. 7 שנים אחרי יש להם רשת מצליחה של דוכנים בקניונים מובילים

26/09/2018
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מי אני?

אסף ותומר יחצ

אסף אגאבאבה, בן 33. הבעלים של מותג התכשיטים Asaf & Tomer ביחד עם השותף שלי תומר בן יוסף. אני מתעסק בעיצוב ובמכירות פרונטאליות ותומר אחראי על כל השאר: ניהול המותג, עובדים וכו'.

רקע

נולדתי וגדלתי בראשון לציון ובסביבות גיל 22 עברתי לתל-אביב. בשנת 2011 הקמתי עם תומר את המותג. בהתחלה מכרנו בעיקר בירידים, אוניברסיטאות ולוועדי עובדים ועם השנים פתחנו דוכנים בקניונים מובילים.

מה הסגנון של המותג?

סגנון העיצוב שלנו הוא רטרו רומנטי, סטריט קזואל. הייחודיות של המותג מתבטאת בקולקציה גדולה ומגוונת של מבחר תכשיטים - טבעות, צמידים, שרשראות, עגילים ואקססוריז נוספים וביכולת שלנו להתאים את עצמנו במהירות לטרנדים שמשתנים.

אסף&תומר צילום יחצ

מה היה החלק הכי מאתגר בדרך?

החלק  הכי מאתגר וקשה היה לאתר ולפתוח את נקודת המכירה הראשונה שלנו שנפתחה לאחר כשלוש שנים בדיזינגוף סנטר. משם התפתחנו לקניון אילון, קניון הזהב, גינדי tlv וקניון אשדוד.

מה מאפיין את הקולקציה האחרונה?

בקולקציה האחרונה חזר הטרנד של המוטיבים האתניים כמו שרשראות עין, שילוב של אבני חן, צוקרים מכסף ועוד. לאחרונה הכנסנו גם מבחר רב של שרשראות, גורמטים, צמידים ועגילים לגברים.

אסף&תומר צילום יחצ

טווח מחירים: החל מ- 40 שקל לבנדנה אופנתית ועד לשרשראות מכסף במחירים של 159 עד 299 שקל.

בטימרקט הקרוב נצא במבצע מיוחד של שניים פלוס אחד חינם על הזול מביניהם על כל התכשיטים.

אסף&תומר צילום יחצ

אסף&תומר צילום יחצ אסף&תומר צילום יחצאסף&תומר צילום יחצ

Asaf & Tomer בפייסבוק.

אתר

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה