החזיות הכי מופרכות

חושבת לפעמים שהחזיות שלך רגילות מדי? אולי עדיף ככה. אספנו כמה צילומים של חזיות שאת לא רוצה לקנות

04/06/2012
לובה שמוקלר קבלו עדכונים מלובה
  • RSS

מתלהבת

חזיית לוסיה - חזיית בתולת ים למתלהבות: סאטן, גימורי תחרה, צבע בוהק ומשחקי שקיפות. כדי להגזים עם הקיטשיות: הסרט הלבן בצד, לא מחוברים לחזייה אלא מצויר עליה. מצוין אם את רוצה לסמן שאת ילדותית, מאמינה באגדות ולא תתני לבן הזוג שלך להיות בנאדם אותנטי, אלא תקבלי אותו רק אם הוא יהיה נסיך חף מחסרונות ומרגעי חולשה.
//

לחזה מלא קפלים

חזיית Pink memories- הממ..מעניין איך יראה החזה שלך אם תלבשי טי שירט דקה ומתחתיה את חזיית הקפלים הזאת.

רק אם קוראים לך ריטה

חזייה בעיצוב סטלה מקרטני- שלייקס, סאטן, עיטורי אבנים – סטלה מקרטני הולכת עד הסוף עם עיצוב חזייה שמתאימה לכוכבות של מופעי קברט. נהדר אם קוראים לך ריטה יהאן פרוז - קליינשטיין.

לא מחמיא

חזיה של מימי הולידיי- תחרה אדומה בשילוב בד מנומר. קשה לחשוב על חזה נשי שיראה טוב בתוך גזרת החזייה הזאת. בול בשבילך, אם את שואפת להיראות במצבים אינטימיים, כמו פג באנדי.
..

גס

חזיית קונכיות - אתר העיתון הבריטי – הטלגרף מציג עם יצירת אמנות בהשראת חזייה שמוציאה את החזה הנשי לא מעודן בכלל.

לוחמני

אתר העיתון הבריטי טלגרף מציג גם את העבודה הזו של האומנית לורן אן ג'ייקובס. המחוך עשוי מקונכיות ומקרני איילים והיוצרת ספגה ביקורת על השימוש בחלקים מן החי. תמונות נוספות כאן.
//

נכלולי

חזיית סרטן – אתר הטלגרף הבריטי עם חזייה שהיא חומר בעירה למיזוגנים - שונאי נשים. יצירה שמעלה אסוסואציות של צבטנות ותוקפנות, עם צבתות שיתקפו אותך במפתיע, אחרי ששדיים רכים ותמימים יסיחו את דעתך.
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה