חומר טוב

מה באמת מסתתר מאחורי כל המילים הגבוהות הרשומות בצד האחורי של מוצרי הקוסמטיקה שלנו? מומחית עושה סדר בכל מה שאתן צריכות לדעת לפני בחירת הקרם הבא

14/08/2016
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

חומר טוב לנקסטר אוגוסט 2016

בואו נודה על האמת: רשימת הרכיבים הפעילים שמופיעה על גבי אריזת מוצרי הקוסמטיקה שאנחנו קונות היא לא פחות מסינית מדוברת בעבור רבות מאתנו. אז מה באמת מסתתר בתוך הקרמים, הסרומים ומסכות הפנים שאנחנו קונות מלבד לחות וריח טוב? אביבה שביט, המדריכה הראשית של חברת הקוסמטיקה לנקסטר בישראל מסבירה מהם החומרים הפעילים שעובדים לילות כימים כדי שאנחנו ניראה נפלא.

חומצה היאלורונית:

חומר ביולוגי שעור בריא מייצר בעצמו. חומצה היאלורונית קיימת בעור שלנו באופן טבעי , ומשמשת כמעין  ספוג העוזר לעורנו לספוג לחות ולשמר אותה בתוכו. לצערנו, הגיל ותנאי החיים  - מזגנים, שמש, מחסור בשתייה, ואפילו סטרס פוגעים ביכולת של העור שלנו לייצר לחות בכמות הנדרשת, ופוגעים בייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית. לכן, רצוי להשתמש בקרם לחות המכיל חומצה היאלרונית על מנת להחזיר לעור שלנו, באופן מלאכותי, את החומרים שהוא לא מייצר באופן טבעי.

באיזה מוצרים נמצא: קרם לחות וקרם לילה, בייחוד בתכשירי קוסמטיקה המיועדים לגילאי ארבעים ומעלה, בהם מינון החומצה ההיאלורונית משמעותי יותר – ומסייע למניעת היווצרות קמטים ורפיון העור.

 חומר טוב לנקסטר אוגוסט 2016

קולגן:

קולגן הואפרוטאין המעניק לעור את צורתו, חוזקו. כאשר אנחנו צעירים ואיכות הקולגן בעור טובה,גם איכות האלסטין ("הקפיצים"/ הגומי של העור) שאחראי על גמישות העור. עם השניםאיכות הקולגן נשחקת, ועמו האלסטין.

העור נעשה רפוי ומקומט.

באיזה מוצרים נמצא: הקולגן הוא פרוטאין בעל מולקולות גדולות שאינן נספגות בעור ולכן מוצרי קוסמטיקה אינם מכילים קולגן, אך מוצרי קוסמטיקה טובים ומתאימים כן מכילים חומרים אשר מעוררים את התאים לייצר את הקולגן בעצמם.

הולכת חמצן:

יצורים חיים זקוקים לחמצן, לא רק בריאות אלא גם בעור. באופן טבעי, לתאי עור יש מערכת 'ריאות',לכל תאריאה משלו שמספקת לו חמצן.

כתוצאה ממיני מפגעים סביבתיים – אספקת החמצן לעור פוחתת עם השנים, דבר שגורם לעור להראות עייףואפרורי. תכשירים קוסמטיים מוליכי חמצן הם בעלי רשת פולימרית – שקולטת את מולקולות החמצן ומפזרות אותן בעור באופן מבוקר ומווסת. טיפול זה משפר את מראה העור בכל גיל ומכל סוג – בסיומו העור נראה כמו אחרי מנוחה טובה.

באיזה מוצרים נמצא: מסכת חמצן, קרם עיניים, קרם לילה ועוד.

שיקום דנ"א:

מוצרים שמטרתם לשקם נזקים שנוצרים בעור כתוצאה מקרינה, מתח, פגעי זמן תזונה ואורח חיים. כל אלה פוגמים במבנה הדנ"א. לדנ"א שלנו אמנם יכולת שיקום משלו, אך כאשר העור לא מצליח לשקם נזקים – הוא משכפל תאים פגומים. מוצרים המבטיחים שיקום דנ"א מסייעים לעורנו לשקם תאים פגומים וכך - פעילות העור משתפרת, והתוצאה: העור צפוף יותר, מהודק, בהיר ונעים הרבה יותר.

חומר טוב לנקסטר אוגוסט 2016
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה