חדש בסלונה: כיכר הבלוגים

סלונה נרגשת להציג את כיכר הבלוגים, חליפה חדשה לגמרי לבלוגרים באתר, מראה משופר לבלוג ועכשיו - הכי קל מאי פעם להקים לעצמך בלוג חדש

07/08/2012
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

בוקר חדש בסלונה, ובמיוחד לבלוגרים של סלונה; אנחנו גאים ונרגשים להשיק את כיכר הבלוגים, החליפה החדשה והמשובחת שתפרנו לבלוגרים באתר שמעלה את אזור הבלוגים לראש סדר היום שלנו, משפרת את חווית המשתמש של הבלוגרים והקוראים שלהם באתר, ומעניקים להם חשיפה עוצמתית ברשת.

אז מה חדש?

בעמוד החדש תמצאו את הבחירות של מערכת סלונה - 8 הפוסטים המצטיינים באתר - נכון לשבוע האחרון. מדובר בהמלצת המערכת, וזו מתעדכנת יומית. 8 פוסטים מובחרים במיוחד מתוך השפע הגדול והאיכותי בסלונה, הקולות שאנחנו אוהבות לגלות לעולם. גם לכם יש סיכוי להיכנס לרשימה הזו:

מדד הגולשים

מצד ימין לרשימה הזו תמצאו אדרנלין טהור:  טופ 20- מצעד הפוסטים הנקראים. 20 הפוסטים עם מספר הצפיות הגבוה ביותר ב3 השעות האחרונות. זהו כמובן מנגנון שאין בו התערבות מערכת, פשוט שיקוף של מונה הכניסות. מימין להצגת הפוסט, מעל תמונת הבלוגר, תמצאו חיווי של מצב הפוסט ברשימה יחסית ליממה הקודמת:

להלן המקרא:

קצת מתחת למקרא, בעמודה מצד ימין, תמצאו את הבלוגרים הטובים בסלונה - המלצת מערכת מתחלפת על חמישה בלוגרים שמתפעלים בסלונה בלוג מעניין (ולא פוסט ספציפי), או בקיצור הבלוגרים המצטיינים שלנו, שכדאי להיכנס לבלוג שלהם, לדפדף, ולעקוב אחריהם. שימו לב: רק בלוגרים שטורחים להכניס תמונה לפרופיל הבלוג שלהם נכנסים לבחירה הזו. כדאי מאוד להכניס תמונה בהגדרות הבלוג.

קצת מתחת באותה עמודה ימנית: נעים להכיר, הבלוגים החדשים בסלונה.

משמאל, מתחת לטופ 20: הפוסטים האחרונים שפורסמו באתר, בסדר יורד, בדיוק כפי שהתרגלתם לקבל בעמוד הבלוגים.

הבלוג האישי שלך נראה הרבה יותר טוב

מה חדש בעמוד הבלוגר? או, הרבה. בעיצוב החדש ויתרנו על עמוד פרופיל נפרד לבלוגר מהבלוג, ובעצם איחדנו אותו עם עמוד הבלוג הראשי. שימו לב לנראות החזקה של הבלוגר בראש, וכמה חשוב להכניס תמונה לפרופיל. ראו גם את החיווי מצד שמאל: כמה פוסטים צבר הבלוג, מתי נפתח, כמה עוקבים יש לו בסלונה.

עכשיו, קל מאי פעם לפתוח בלוג - רק בסלונה

שונאים הרשמה? מסתבכים עם הקאפצ'ה? הפכנו את ההרשמה ופתיחת בלוג בסלונה לקלה ופשוטה עבורכם, 3 פרטים ואתם בפנים!

>> המדריך לפתיחת בלוג

יש לכם שאלות? נתקלתם בתקלה טכנית? פנו אלינו ונשמח לענות ! [email protected]
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך