זוג בדרכו להתחתן הורד מטיסת "יונייטד"

לא מספיק התקרית המסעירה, שהפכה ויראלית בכל העולם ובה הורד רופא סיני מהמטוס, הנה חברת התעופה שוב נקלעת לעוד פרשה מביכה והפעם מול זוג שהיה בדרכו להתחתן בקוסטה ריקה

18/04/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

טרם התאוששנו מהסאגה המביכה שהפכה ויראלית, בה רופא סיני הורד באופן אלים ומבייש מטיסת "יונייטד" והנה חברת התעופה המושמצת בעולם מסתבכת שוב. הפעם פורסם בתקשורת שחתן וכלה מיוסטון רצו לטוס לקוסטה ריקה, כדי להתחתן בשיק אקזוטי, אבל הורדו מהמטוס בשבת אחה"צ בעקבות עימות עם צוות המטוס. התקרית הזו התקיימה בטיסת יונייטד איירליינס 1737 והזוג, יחד עם חבריו, עמדו להמריא מסולט לייק סיטי לעבר חופשת החלומות שלהם אבל דברים לא הלכו לפי התוכנית.

מייקל הול סיפר ל-"THOU" שהוא וכלתו לעתיד, אמבר מקסוול, רצו בסך הכל לעלות למטוס בשקט והם צעדו לעבר המושבים שלהם. כשהגיעו לשם הם קלטו נוסע שישן לו על שני המושבים המיועדים להם. מאחר והם לא רצו להעיר אותו הם החליטו פשוט להתקדם ולשבת שלוש שורות מקדימה, במושבם אחרים שהיו פנויים. לרגע הם לא חשבו שזה ישנה למישהו, מאחר והמטוס היה חצי מלא.

"חשבנו שזה לא ביג דיל", סיפר הול בתקשורת. "זה לא שניסינו לדלג למחלקה ראשונה. נשארנו באותה מחלקת תיירות". אבל במטוס בואינג 737-800, כמו זה שהזוג התמקם בו, הם התיישבו בספונטניות במחלקת "תיירות פלוס" בטעות. הזוג לא ידע זאת ולאחר שהשניים כבר התיישבו במושביהם, דיילת ניגשה אליהם ושאלה אם הם ישובים במקומות המסומנים שלהם.

הזוג ענה ש"לא" ושאל אם ניתן לשבת שם בכל זאת אבל לאחר שהם נענו בשלילה, הם נאלצו לשוב למושבים המקוריים.

זוג "יונייטד"

אבל הסיפור לא נגמר שם ולאחר הדיון שניהלו עם הדיילת ניגש אליהם שוטר רשמי שדרש מהם לרדת מהמטוס. לדבריו של הול, הם שיתפו פעולה והורדו מהמטוס אבל לא הבינו למה. הגורם הרשמי הסביר לצמד האוהבים ש"הם לא התנהלו באופן תקני ושהם הפריעו לכל שאר הנוסעים וכי עליהם לרדת למען בטיחותם של הנוסעים".

באמת לא ברור מה נסגר עם חברת התעופה הזו אבל כנראה שהם יזכו בפרס "חברת התעופה השנואה בעולם". חברת התעופה, מצדה, סיפרה סיפור אחר ביחס למקרה. לטענת "יונייטד", השניים ניסו שוב ושוב לשבת במושבים האחרים, עליהם לא שילמו ושהם סירבו להפנים את הוראות הצוות, שדרש שישובו למקומותיהם. פורסם ב"רויטרס", שחברת התעופה מכחישה שנשלחה לעברם שוטר או כל גורם רשמי אחר ושהם פשוט התבקשו לרדת מהמטוס, בליווי צוות התעופה.

אחרי כל הדרמה הזו, הזוג הזמין טיסה אחרת והם שיתפו בתקשורת כי הם לא יטוסו יותר עם "יונייטד". לטענתם, כל הסיפור היה "מוזר מדי" עבורם. הול הוסיף שלדעתו, השירות בחברת התעופה הזו ירדה מהפסים. "האופן בו הם טיפלו בכל העניין היה פשוט אבסורד", סיפר. אין ספק שהתקרית המתוקשרת הזו הייתה הדבר האחרון שחברת "יונייטד" נזקקה לו בחיים. נוסעים רבים נשבעים שהם בחיים לא יעלו על המטוסים של החברה והפרסום השלילי שקיבלה עוד תביא לקריסתה.

לפחות הזוג מתכוון להמשיך בתוכניות שלו ולהינשא בחמישי הקרוב. מה נגיד, רק אל תטוסו לירח הדבש עם יונייטד. הם עשויים עוד להשליך אתכם לים כ"הפתעה".

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה