זהירות, פורנו

"בשביל מה להשקיע בדליים? הפקה? טקסטים לגיא זוארץ? בואו תעשו משימה בה כל הבנות פשוט עומדות, ומצלמים להם איבר איבר בקלוז אפים מפתים", הדר לוי בקושי שורדת את הסקסיזם של הישרדות VIP

08/07/2012
הדר לוי קבלו עדכונים מהדר
  • RSS

טוב די. מספיק. אחרי משימת המקלחת, משימת הגלגל המתהפך, קיבלנו שוב משימה שכל מטרה היא: להראות ציצים. טוב, לא רק. גם תחת. הנה רעיון לעורכי הישרדות: בשביל מה להשקיע בדליים? הפקה? טקסטים לא נגמרים  של זוארץ? בואו תעשו משימה בה כל הבנות פשוט עומדות, והצלמים מצלמים להם איבר איבר בקלוז אפים מפתים. הבחורה עם האיברים הכי שווים - כולל מעיים וכיס מרה - תזכה בצמיד וטו  אופנתי וריר מתנת בוקי נאה.

אבל אם נחזור למשחק, משימת הבוץ של אתמול הייתה גם משימת חסינות וכולם התייחסו אליה בשיא הרצינות. מעבירים בוץ נוזלי מפה לשם. הבנות סוחטות חוטיני, עם שיער ארוך, רגליים ארוכות לא פחות וכמה "יתרונות בולטים", לדבריו של תורג'י (כמובן קלוז אפ על החזה של אנה). המנצח הוא - נכון, תורג'י. לא ברור איך הוא עושה את זה אבל הדלי שלו הכי כבד. עובדה, ראינו , היתה שקילה של עשר דקות. למי הדלי הכי פחות כבד? בואו נשקול ש ו ב את כל הדליים. אלוהים אדירים עדיף כבר ציצי.

אבל בוא נתחיל מהסוף. המאאיייה

המודח השישי, העשירי, השמונה מאות של הישרדות הוא אושרי כהן. השבט אמר את דברו. שוב. שוב ושוב. והכל חוזר על עצמו-  הזחיחות, התכנון מאחורי הגב, המבטים ההמומים, ההדחה, הלפיד נכבה, ואיך אפשר בלי הסיבוב והנאום המופתי לסיום: "חשבתי שאתם .. אבל אתם  לא... חשבתי שאני לא... אבל אני כן".

לרגע הייתי בטוחה שאני צופה בשידור  חוזר. זו הפעם הראשונה בכל תולדות הישרדות שאותו אדם מודח פעמיים . בדיוק באותה צורה  ומופתע מחדש. ככה זה שחקנים , חווים את אותן תחושות ערב ערב. פרנסה הופכת מציאות.

אושרי הולך ומשאיר את תורג'י לבד. מי ימלא את החלל העצום של לגרד אורז בסיר תוך כדי גילום שלל דמויות קומיות?

הפרחה': "ווי, זה האי שלי ואתה לא תגיד לי מה לעשות"

ההומו: "מי אתה בכלל יהומו"

האתיופי: "אם אתם מדיחים אותי אני מתאבד"

וכמובן נונסנס: אני נוגע בך עם מקל .

"הסתבכנו עם כולם, עם ההומואים , עם הצבא, עם האתיופים", אומר תורג'י בהנאה. חבר'ה,  חבל שלא שמתם לב שעם מי שבאמת הסתבכתם זה עם האנשים שנמצאים  מטר לידכם.

העצמה מושית

משה  פרסטר לא באמת הגיע להישרדות. הוא בכלל במסע העצמה נשית. הוא חווה, אוהב, שונא, מתלבט. ואמש, תפנית בעלילה: משה  אובחן גם כלוקה בתסמונת שטוקהולם. הוא מתאהב בשוביו ,מתאהב בשבי וכל רצונו הוא להישאר באי התקווה: "מצאתי כאן את השקט שלי".  אוקי, אבל אתהיודע שזו רק תוכנית טלוויזיה נכון י'משה? כך או כך הסידור הזה עובד לו והוא מנצח את עזאם  ומקבל את הזכות להישאר עוד כמה ימים באי בודד. בשקט. לבד. עם צלם, מקליט, עורכת ו-20 נערות הפקה שצועקות - "תסדרו לגיא זוארץ את החולצה!!".

עזאם סוף סוף זוכה למקום הראוי לו: המושבע הראשון. איכשהו, הצליח עזאם ליצור מציאות שבה אי אפשר לפנות אליו בלי להשתמש בשורש כ.ב.ד: "זה כבוד גדול", "זכית בכבוד", "יש לי הרבה כבוד אליך"  - אז אולי עזאם הוא טיפוס אבל אם כולם משתפים פעולה עם זה אז מי פה המוזר באמת?

שוויון בנטל

בממלכת נפוליאיון בונפרטה העסקים כרגיל. תודה ששאלתם.

"שימי מים ל-15"

"לכי תביאי מים מתוקים"

"לכי תכבשי את עכו"

תורג'י מפזר פקודות ומניירות לכל עבר ושולט ביד רמה, בעיקר על אושרי. אושרי מרגיש מוגן להפליא תחת החממה של אדונו ושוב מרשה לעצמו להתפנן ולייצר מערכונים קומיים שלא היו עוברים יוטיוב. בקרקע הזאת זה רק טבעי שהגג המשומש של שגב, "דורון מלך האי" הופך למחזמר באורך מלא. עם רקדניות, אביזרים, תלבושות והעמדה. "זה קוקוס למורל" שר איתי, כולן צוחקות ורוקדות, זה אמנם מצחיק , גם בפעם ה-78 - אבל זה תופס בעיקר כי זה לא אושריתורג'י.  והם, בדיוק כמו הרשעים בטלנובלות,  צוחקים בצחוק מרושע,מגרדים את האורז בסיר  ולא שמים לב שענת ואנה מפזזות להן עם שגב. מסתבר שמאחורי כל צחוק יש אמת, צחוק צחוק אבל דורון הוא אכן מלך האי. והמשפט " אם אתם מדיחים אותי אני מתאבד?" ובכן , קצת נכון.

מסיבת גן

מועצת השבט נפתחת כמו דוכן  תכשיטים בליל אהבה בצמח - שני צמידים , שרשרת אחת, פסלון חסינות  ושיחות של ילדים. מסתבר שהגענו למסיבת גן והילדים עונים אחד אחד בתורו מה השתנה בהם.  המהלך של הדחת אושרי הולך ומתבצע . אנה וענת  מחליטות לשים סוף לשלטון תורג'י ולהדיח את ... אושרי!. לא עלה על דעתן להדיח את מקור הבעיה. הן , כמו כל אישה בזוגיות, לא רוצות לחתוך. מעדיפות לשנות את הגבר שלהן, ולהאמין שזו רק תקופה ושהוא בעצם ממש סבבה, רק אם לא היה את החבר הכי טוב שלו לידו. מסתבר שיצר האישה הוא רחום מטבעו, או כנוע  איך שתרצו. יש לכן כח בנות! אז למה רק חצי?

אושרי בטיימינג מושלם של "אני עכשיו מבין את המשחק , אני רגוע וטוב לי " נבעט מהשבט בפעם השניה. הטלנובלה בעיצומה. וכמו בכל טלנובלה טובה, העלילה מוגבלת ,חוזרת על עצמה. הרשע תמיד יחטוף בלי שישים לב.

"הכל טוב", אומר אושרי לתורג'י

"הכל טוב", עונה לו נפוליאון

הכל טוב, אומרת אני. אין מה לדאוג, יש לי הרגשה שעוד נראה את אושרי. בעונה הזאת אין באמת מודחים.

עתידות:

יום אחד נדע מדוע אחרי שהחליטו להצביע לשגב, הצביעו  אושרי ותורג'י ליוליה. לא טורחים עדכן אותנו.

כמו משה פרסטר ובוקי נאה, גם דורון מלך האי יתחיל לעשות סיורים בתל אביב- "כאן היו מלא חניות, אני לקחתי את כולן".

נשלח מהאיי פון שלי אתמול בלילה:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה