ויראלי: בלוגרית היופי שלא מבינה כלום ביופי

בלוגרית היופי הזו הפכה ויראלית בגלל שהיא לא מבינה בתחום כלום. "יש לי את מברשת האיפור הזה משנת 2002 ומעולם לא שטפתי אותה", סיפרה בכנות אותנטית בסרטון והיממה צופים בכל העולם

14/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

מי היה מעלה בדעתו שהבחורה הכי ויראלית בתחום היופי והטיפוח היא מישהי שאין לה מושג בתחום? הכירו את טניה הנסי, מגישת רדיו מאוסטרליה, שהפכה לסנסציה ביוטיוב בזכות סרטון ה-"how to", שהמחיש בדיוק את מצבן של נשים רבות בעולם שלא ממש בקיאות בענף הביוטי. בסרטון המדובר, הבחורה בת ה-31 אומרת משפטים כמו "הייתה לי את המברשת הזו מ-2002 ומעולם לא שטפתי אותה".

בזכות יציאות משעשעות כגון "אין לי מושג מה אני עושה", היא הפכה לדמות מפורסמת ברחבי הרשת ויקירת גולשות מכל מקום בעולם. מה מיוחד בה? היא פשוט בחורה רגילה, שלא מקדישה את חייה לקוסמטיקה ומתנהגת כמו אחת שגם לא ממש מתרגשת מפודרה חדשה או גלוס מבריק. גם העובדה שהיא אותנטית בכל שלב וצורחת על בן זוגה "אני מצלמת!" הפכה אותה למישהי שאפשר להתחבר אליה ולצחוק איתה.

טניה הנסי

לא הייתי עוקבת אחריה בשביל לאמץ טיפים וטרנדים חדשים אלא פשוט כדי להעביר לי כמה דקות של שיעמום. בכל זאת, היא טרם שטפה את מברשת האיפור מלפני עשור.

טניה הנסי בסרטון

 הנה כמה סרטונים שלה, תבלו!:

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה