התרבות לשיפור הזוגיות

לא מתחברת לפורנו? מובן לגמרי. איך בכל זאת אפשר ליהנות בשניים מתכנים שיעוררו את חיי המין? 6 רעיונות לבילוי משותף שיסעיר את הסקס שלכם

21/04/2016
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

שאטרסטוק

במשך הרבה מאוד שנים סקס על המסכים היה מוצג לנו בדרך אחת משתיים – פורנו השמור לגברים או דרמות רומנטיות שהרדימו את הגבר שלך, כשהוא ומזיל ריר על הכרית בסלון, מה שהרג את הפוטנציאל לסקס בסוף הערב.

גברים ונשים לא תמיד נהנים ומתגרים מאותו הדבר, אבל יש לא מעט תכנים שיכולים לגרום להתעוררות מינית והעלאת סף הגירוי אצל שני המינים. כדי להצליח לתבל את חיי המין בעזרים שכאלה חשוב שתכירו היטב זה את זו. מה מעורר אתכם, מה הדבר שהכי פועל עליכם. יש אנשים שחשים עוררות כשהמוח מגורה, יש אנשים שויזואליה מעוררת אצלם את החרמנות, יש שהתשוקה בוערת בהם כשהם מקשיבים למוזיקה, והאפשרויות כמספר הזוגות.

רוצים לרענן את חיי המין שלכם בדרך קצת שונה? נסו לחקור את אירועי התרבות והאייטמים המופיעים כדי לנסות להתאימם לטעמכם. תגלו שיש רמות שונות של מיניות מפורשת בתרבות, ושהפורנו הוא ממש החצר האחורית של סצינת הארוטיקה.

הנה 6 הצעות שיתאימו כמעט לכל זוג:

1. ״הסקס של מאסטרס״ - לאינטלקטואלים – סדרת טלוויזיה שעוסקת בזוג אשר נחשב לחלוצי חקר מיניות האדם. הסדרה אמנם לא מפורשת מאוד מבחינה ויזואלית, אך היא מספקת הצצה להתנהגויות מיניות אנושיות שיעוררו את המוח שלכם, שהוא כידוע איבר המין הגדול ביותר. כמו כן, תוכלו למצוא סדרות דוקו רבות שעוסקות בנושא מכל העולם.

 צילום מסך צילום מסך מיוטיוב

2. ערבי שירה ארוטית – לרגישים – ברחבי הארץ אפשר למצוא ערבי מיוחדים להקראת שירה ארוטית. זהו ז׳אנר ענף ורחב שלא זוכה לבמה בפריים טיים, אבל פורח בחצרות האחוריות של התרבות. שירה ארוטית עושה שימוש במילים של חול והופכת אותן לקודש מעורר חושים, בו רב הנסתר על הגלוי, ולדמיון תפקיד מרכזי. השתתפות זוגית בחוויה הזו מרחיבה את גבולות הדמיון המשותפים.

אַתְּ וַאֲנִי

מִסְתַּחְרְרִים

רֶגֶל סְבִיב רֶגֶל

יָד מִתַּחַת

יָד עַל שָׁד

וּבַתָּוֶךְ הַזַּיִן תּוֹפֵס מֵמַד

זוּג סְלִילֵי דנ"א

בּוֹרְאִים

יַלְדָּה יָפָה אַחַת.

*

יְרֵכַיִךְ מְפַעְפְּעוֹת

נוֹזֵל גְּבִישִׁי טָהוֹר

דְּבַשׁ פּוֹעֲלוֹת

אוֹ

דְּבַשׁ מְלָכוֹת

טְעָמוֹ טַעַמֵךְ

אוֹתוֹ אֶרְדֶּה

עָלָיו אֶשְׁמֹר.

(אליעז סגל)

3. סדנת פיסול ארוטי בשוקולד – לנועזים – שילוב נפלא בין השתתפות יצירתית למעדן האלים הארוטי הראשון במעלה – הקקאו. במגוון סדנאות של שוקולטיירים מובילים בארץ מצאו דרך לבטא את הקשר הישיר בין שוקולד לארוטיקה ומציעים סדנאות פיסול שמשלבות את המגע בחומר, מתן דרור לדמיון ובחירת הטעמים המועדפים – חגיגה ארוטית שכל החושים משתתפים בה.

שאטרסטוק

4. תיאטרון פרינג׳ ארוטי – למחתרתיים – אין כמו לצאת מהבית, להתלבש יפה כראוי לתיאטרון ולהגיע לאולם חשוך ואפלולי, כשעל הבמה מתרחשות סצנות שמאתגרות את יכולת דחיית הסיפוקים שלכם. סצנת התיאטרון והמחול האירוטי פורחת במחוזות הפרינג׳, ויודעי דבר אומרים ששווה לעקוב אחר אירועים כאלה. (המלצה- הפעילות התראת גוגל על הביטוי ׳תיאטרון אירוטי׳ ותקבלו עדכונים על מופעים חדשים והמקומות שניתן לצפות בהם.(

culture durex1

5. סדנאות טנטרה – לזורמים – סודות הטנטרה הם נושא ללימוד ארוך ואולי אפילו לחיים שלמים, אבל גם אם אתם לא מתכוונים להתמסר לאורח החיים הזה בוודאי תוכלו להפיק רבות מן החשיפה לתרבות הארוטיקה של המזרח. הטנטרה עשירה בדימויים ויזואליים, משלבת טכניקות, תנוחות ואמנות ארוטית, שמאפשרות לבחור איזה חלק מתאים לכם להכיר ואף מציעה להיחשף אליה בהדרגה ובשלבים, כך שהיא תלווה אתכם לאורך זמן רב אם תרצו בכך.

Jon Frank / Shutterstock.com Jon Frank / Shutterstock.com

6. גלריות ומוזיאונים – ליצירתיים – באמנות כמו באמנות – אין דבר כזה שאין מיניות ברקע. היצר והיצירה שלובים זה בזו, ובמיצגים ותערוכות רבים תוכלו תכנים שיעוררו את הסקרנות והיצירתיות המינית שלכם. עיקבו אחר פרסומים, בילוי זוגי מעורר מובטח.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה