התערטלות ברשת

שאלה תמימה בקבוצת אמהות בפייסבוק העלתה את גובה הלהבות בחדר השינה שלנו

17/11/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק
אחד הדברים שאני הכי אוהבת בקבוצות נשים ברשת, זה שעד כמה שהן נראות תמימות ועוסקות בקריירה, ילדים והתסכול מהכביסות – אחת לאיזשהו זמן יורדות המסיכות ומישהי שואלת שאלה או מספרת סיפור שמסעירים את הקבוצה וחושפים את האמת שמאחורי הזוגיות של הקאפל הבורגני הממוצע.

באחת הקבוצות שאני חברה בה שאלה מישהי ׳האם את מתלבשת באמבטיה או יוצאת לחדר להתלבש׳, והתגובות לא איחרו להגיע- החל ב׳ברור שבאמבטיה׳ ועד ׳תלוי כמה בא לי עליו׳, בדרך היו וידויים על התערטלות מכוונת וטיזינג, וגם וידויים עצובים על התחמקות של נשים מסקס (למה, בשם אלוהים?) והסתרת גופן.

אחרי ששרפתי שעתיים במעקב אחר התגובות ההולכות ונאספות בשיח הזה, התעוררה בי הבנה חדשה – אצלי מקלחת זו מקלחת, התלבשות זו התלבשות, ושכחתי ששתיהן יכולות להיות יופי של הזדמנות. יש להודות שקצת התבאסתי על עצמי. איפה הימים שבהם היינו מצטופפים במקלחון הדירה השכורה? איפה הלהט של משיכת המגבת מהגוף הרטוב, התשוקה שהתלהטה ושלחה אותנו אל בין הסדינים להזיע ואז בחזרה למקלחת? איך קרה שאנחנו עושים את זה מתחת לשמיכות פתאום?

ובכן, זה כנראה קשור לכך שאחרי שנים ביחד ועם הילדים, מקלחת הפכה למקלחת והתלבשות להתלבשות.

שאטרסטוק

׳תגיד,׳ שאלתי אותו בוואטסאפ, ׳בא לך סקס במקלחת?׳. לא מן הנמנע שנתקע לו ביס בגרון באותה שעה, עובדה שהוא לא ענה. שנים לא שאלתי שאלה ישירה כל כך, אבל החלטתי לקבל את שתיקתו כהסכמה.

כשחזרתי מהעבודה ארגנתי את חדר הרחצה שלנו לסצנה שתכננתי לנו ללילה – תליתי מגבות נקיות על הקולבים, הנחתי את הג׳ל האהוב עלינו בהישג יד, הנחתי את הויברטור שלי על דופן הכיור, העברתי את הנרות הריחניים מהסלון אל מדף הזכוכית באמבטיה וליתר בטחון התזתי באוויר קצת מהבושם שלי שהוא הכי אוהב, אם כבר אני מתנהגת כמו קלישאה בת 25 אז עד הסוף.

שאטרסטוק

כשהבית סופסוף היה בידינו והגיעה שעת המקלחות המאוחרות-כרגיל שלנו הזדרזתי להיכנס לפניו. אחרי מקלחת קצרה ונקייה הגיע זמנו של הפרק המלוכלך. יצאתי מהמים והתעטפתי במגבת, כך שקצת גלשה אל מתחת לחזה כאילו ברישול, פתחתי את הדלת כדי שיצאו האדים ונכנסתי אל החדר בו הוא היה שקוע בעיון במסך הנייד שלו. הרמתי רגל אחת והשענתי את קצות אצבעותיה על המיטה, רכנתי לפנים עד שהמגבת נמתחה על הישבן שלי, ניגבתי אצבע אחר אצבע, כאילו חיי היו תלויים בכך. שערי הרטוב גלש על הגב ואל הכתף והגוף שלי חזר לבצע תנועות שלגמרי שכחתי שהוא יודע.

דקה אחר דקה הרגשתי שאני הולכת ומתחרמנת מכמה סקסית שנהייתי. כישרון טבעי שחוזר אליי וממלא את כולי ברצון לבטא את הגוף והתשוקה. אחרי דקות ספורות גם הוא הבחין בי. הוא קם, צעד לאט עד שנעמד מאחוריי. הוא נצמד אל גופי העטוף במגבת ועטף אותי בשתי ידיו מאחור. מהר מאוד לא היה לי עוד צורך במגבת.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך