התמונות הלא מרוטשות של אשלי גרהאם

הדוגמנית הלוהטת עוררה בימים אלה מהומה לא קטנה לאחר שדלפו תמונות לא מרוטשות שלה מתוך קמפיין חדש להלבשה תחתונה. מה ההבדל הגדול? קצת צלוליט וירכיים שלא עברו טיפת פוטושופ. אבל למי אכפת, אשלי מהממת כהרגלה!

08/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

בימים האחרונים ברשת גולשים מתלהבים מתמונות לא מרוטשות של הדוגמנית למידות גדולות, אשלי גרהאם, אשר דלפו מתוך קמפיין להלבשה תחתונה ופורסמו על ידי Pacific Coast News/Photoshot. בתמונות גרהאם תועדה על החוף באל.איי ונראתה זקופה וגאה בכל קימור וקימור שלה. היא מהממת כתמיד וניכר שלא טיפלו בגוף שלה - ירכיה עבות יותר מהתמונות הרגילות בכיכובה ואתן תוכלו להתנחם שגם היא מכירה את המושג "צלוליט".

בדרך כלל התצלומים שלה עוברים פוטושופ כדי לעדן את קימוריה היפים והיא אף חטפה ביקורת על זה בעבר כאשר כיכבה בשער ל"מקסים". במקרה כאן ההבדל לא גדול אבל הוא הספיק כדי ליצור כותרות. כברת דרך ארוכה עברה גרהאם עד שהגיעה למעמדה כיום, כאישה מעוררת השראה שלא מתביישת בגוף שלה בעידן הסוגד לרזון. הדוגמנית יצרה באזז לראשונה כאשר נבחרה לככב על שער ה"ספורטס אילוסטרייטד" ומאז היא הפכה מודל לחיקוי עבור נשים רבות שמאסו בלראות דוגמניות באותו משקל גוף.

גרהאם בת ה-28 הצליחה להפוך עד מהרה למוזה ולמי ששברה את חוקי המשחק בזכות הכריזמה, הנעימות שהיא משדרת והמסרים החשובים שהיא מפמפמת בתקשורת חדשות לבקרים בכל הנוגע לדימוי גוף חיובי. לאחרונה היא אף יצאה בקולקציית בגדי ים הפונות לנשים בכל המידות. אי אפשר לא להתאהב בבחורה הזו שהצליחה לגרום לתעשיית האופנה לפתוח את שעריו בפניה ולהעניק לה קמפיינים שווים. זה לא מובן מאליו בכלל.

למעשה, גרהאם היא  בין הבודדות בתחום הדוגמנות למידות גדולות שהצליחה להפוך לסופר סטארית, עם יותר ממיליון עוקבים ברשתות החברתיות. היא מובילה קמפיינים ומתראיינת בכל מגזין נחשב. היא הצליחה להפוך לפרסונה ולסלבריטאית בזכות ולא בחסד. הבחורה הסקסית הצליחה למנף את התהילה שלה לכיוונים שמניבים לה לא רק כסף אלא תהודה כבעלת אג'נדה המעצימה נשים. לבחורות קל להזדהות איתה כי יופיה לא מאיים והיא נראית כמו בת השכן ממול שפשוט נהנית מהחיים ולא מרעיבה את עצמה עם עלה חסה ביום. לגברים קל להעריץ אותה כי היא סמל הנשיות. בקיצור, צלוליט או לא צלוליט. אנחנו איתה.

אז הנה היא, במלוא תפארתה:

אשלי גרהאם לא מרוטש

 

אשלי לא מרוטשת

 

והנה היא בתמונה שהעלתה לאינסטגרם שלה:

אשלי גרהאם בשמלה

 

צילום: מתוך דף הפייסבוק של  Pacific Coast News/Photoshot וחשבון האינסטגרם של אשלי גרהאם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה