התמונה הראשונה של מלניה טראמפ מהבית הלבן

הגברת הראשונה העתיקה את מגוריה מניו יורק לוושינגטון, עם בנם בארון ועיני התקשורת התמקדו בעיקר בפרט אחד - תיק הבירקין שלה בשווי 13 אלף דולר

13/06/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בעוד רבים תוהים, האם היחסים בין נשיא ארצות הברית לרעייתו עלו על שרטון, טראמפ עזבה את מגדלי טראמפ בניו יורק, עם בנם בארון ועברה לחיות בוושינגטון. המהלך לא נראה מקרי. כזכור, בזמנו טראמפ לא רצתה לערער את שגרת יומו של הילד והעדיפה לחיות הרחק מאור הזרקורים. אבל לאחר היחס המנוכר שהפגינה כלפיו, במהלך ביקורו במזרח התיכון וסילוק ידו בשתי הזדמנויות שונות, יש סיכוי רב שהיא רצתה להשתיק את השמועות על משבר בזוגיות.

יכול גם להיות שהיוזמה למהלך הגיע מבעלה, שדרש שתעזוב את ניו יורק כדי לחזק את תדמיתו המשפחתית המעורערת. כך או כך, בראשון האחרון, טראמפ העלתה תמונה ראשונה מתוך הבית הלבן ובה רואים נוף ירוק המשתקף מבעד לחלון. היא הוסיפה:

"מחכה לראות איזה זיכרונות ניצור יחד בביתנו החדש!".

מלניה טראמפ ציוץ ראשון

 

רק לפני כמה ימים פרסמנו כתבה, בה קייטי אימבך, ניתחה את התמונות שהעלתה הגברת הראשונה לטוויטר שלה. במסגרת בדיקתה המקיפה נחשף עולמה הבודד והסטטי של טראמפ והנה, גם התמונה שהעלתה כעת מהבית הלבן ממשיך את הקו הצילומי שלה. במקום להעלות, נניח, סלפי לבבי עם בעלה ובנה היא התבוננה החוצה ותיעדה נוף ריק. אולי "הזיכרונות החדשים" יכללו לא מעט רגעי בהייה דרך החלון.

כצפוי, ההגעה של טראמפ לבית הלבן סוקר בהרחבה אבל במקום להתמקד במניעי המעבר והתזמון שלו, רבים שמו פוקוס על פרט אחד ספציפי אצל הסוויט הארט של אמריקה - תיק ה"בירקין"שלה, בגוון קאמל, בשווי 13 אלף דולר.

U

מלניה והתיק החום

למי שלא בקיא, תיק בירקין מבית "הרמס" (בהשראת ג'יין בירקין) הוא אחד היקרים ביותר בעולם ונחשב סמל סטטוס לעושר. טראמפ גם בחרה ללבוש חולצה של דולצ'ה גבאנה ואת המראה היוקרתי השלימה עם נעלי עקבים של מנולו בלאניק. אפשר לראות בכך הצהרה שהיא לא מוכנה לשנות את סגנונה רק כדי לשדר צניעות ו"לרדת אל העם". מצדה, להמשיך לנקר עיניים בסטייל. אבל אם להסתמך על הסטייליסט רוברט ורדי, אין מה לנתח את הבחירה שלה יותר מדי. "אני לא חושב שזו החלטה שקולה", סיפר ל-"Yahoo Style". "אני לא חושב שהיא בכלל חושבת על זה. היא כנראה מניחה שזה מה שנשים עם סטטוס גבוה רוכשות".

מלניה טראמפ והתיק

למרות שוורדי לא רואה בתיק הצהרה מחושבת הוא כן מאמין שבבחירת תיק יקר כזה, אפילו בתת ההכרה שלה, טראמפ מנסה להרחיק את עצמה מההמון. הוא מוסיף שלמרות שאינה ממש מתקשרת עם אנשים, היא מעבירה מסרים דרך הופעותיה. ניתוח זה מתחבר למסקנותיה של קייטי אימבך, שהאמינה שהתמונות שהעלתה טראמפ לרשת הן צעקתה השקטה. "במקרה של מלניה וכל מי שנמצא בעין הציבורית, אם אין שימוש בקול אז הבגדים מדברים".

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה