התלבושת שגונבת את כל ההצגה

האופרה הישראלי תקיים מכירת תלבושות לקראת פורים ביום ראשון ה-11.2.18 בין השעות 14:00 ל-19:00 בבמה הצידית של האופרה הישראלית

06/02/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

אוטוטו פורים ואי אפשר להימלט מהשאלה המטרידה: למה להתחפש? כן, גם אם אינכם בגיל חד ספרתי יש מצב שהוזמנתם למסיבת תחפושות או שסתם בא לכם להיות מישהו אחר ואז אתם מתחילים לשבור את הראש מול הארון. לא קל למצוא תחפושת מדליקה, מקורית ומיוחדת באמת ואם בא לכם להשקיע אז תשמחו לגלות שהאופרה הישראלית מצטרפת לשורת בתי אופרה ברחבי העולם, אשר פותחים, כחלק ממסורת ארוכת שנים, את מחסני התלבושות שלהם למכירה לקהל הרחב לקראת פסטיבלי תחפושות לקראת חג פורים.

לקראת החג, מזמינה האופרה את הקהל הרחב למכירה של מאות תלבושות מהפקות אופרה מגוונות במחירים אטרקטיביים שנעים בין  500-5 ₪ בלבד. בין מאות התלבושות ניתן למצוא תלבושות מהפקות קודמות שהעלתה האופרה לאורך השנים כולל תלבושות לילדים ותלבושות מתקופות שונות: מתקופת הבארוק, דרך הקלאסי ואפילו תלבושות מעולם הפנטזיה (וביניהם אוסף של תלבושות אימה מסצינות מוות של אופרות שונות). המכירה תתקיים ביום ראשון ה-11.2.18 בין השעות 14:00 ל-19:00 בבמה הצידית של האופרה הישראלית.

כניסה – מהכניסה הראשית לבית האופרה ברח' שאול המלך 19.

הנה כמה תחפושות לדוגמה:

תלבושת פורים צילום יוסי צבקר

תלבושת צילום יוסי צבקר

תלבושת צילום: יוסי צבקר

תלבושת פורים צילום יוס צבקר

תלבושת פורים כתומה צילום יוסי צבקר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה