התחפושת שכבשה את הרשת

ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, העלה לרשת תצלום משפחתי כובש לבבות ובו כולם מחופשים לגיבורי-על אך היה זה בנו הקטן שגנב את ההצגה בשל לבושו המפתיע

06/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, כבר מזמן הפך לאחד הפוליטיקאים הנערצים בעולם. יש שיגידו בזכות הגיל הצעיר, אחרים יעידו שהמראה הנאה שלו עושה את העבודה ואחרים מודים: האיש פשוט שיא הקוליות. אם היינו צריכות סיבה נוספת לחבב את האיש, היא מתגלה בתמונה המשפחתית הזאת שהעלה לכבוד ליל כל הקדושים.

בתצלום רואים את משפחת טרודו, שכוללת את אשתו סופי ושלושת ילדיהם, בשלל תחפושות מדליקות. טרודו התחפש לקלארק קנט, סופי ל"וונדר וומן", חוויאר בחר להידמות לזאב, הבת אלה ל"וונדר וומן", כמו אימה והבן הקטן, הדריאן הפתיע והתחפש לסקיי מ-"Paw Patrol". עד כאן נשמע נחמד ורגיל אבל מה שהפך את התמונה ליותר מ"עוד רגע משפחתי נחמד" הוא שהיורש הקטן התחפש בעצם לילדה בשמלה ורודה. גולשים רבים התלהבו מהפתיחות המגדרית שהפגינה משפחת טרודו והגיבו לתמונה עם מחמאות רבות וציינו עד כמה הוא מהווה עבורם מודל לחיקוי.

ג'סטין טרודו

טרודו נחשב לפוליטיקאי פמיניסטי הקורא לא מהיום לצמצום האי שוויון המגדרי ובמכתב פתוח שפורסם ב"מארי קלייר" הוא אף הצהיר: "אני דואג בגלל שכאבא, בן, בעל ואזרח אני עד למכשולים הלא שוויוניים שנשים וילדות נאלצות להתמודד איתם כל יום. כעת 2017 אך בקנדה ובכל העולם נשים וילדות עדיין מתמודדות עם אלימות, הפליה, סטריאוטיפים והיעדר הזדמנויות שוות - דבר המונע מהן להגשים חלומות".

אכן, מלך. ואצלנו יהיה נחמד אם ראש הממשלה ומשפחתו פשוט יתחפשו לכל דבר שאינם הם.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה